Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

185 boy için 13.5 kadro?

Konu, 'Street & DJ' kısmında burnout_54 tarafından paylaşıldı.

1. burnout_54

burnout_54 Bisikletkolik

Seviye:
    merhaba arkadaşlar,bugün boyum 185 ve kron xc 500 13.5 kadro alıcam sokak sürüşü için.sizce bu boy kadro bana küçük gelirmi,sorun yapar mı,burada kron 13.5 kadro kullanan var,boyu benim boyuma yakın olanlar yorum yaparsa sevinirim.e acil tabi biraz,bugün sipariş vercez:)

2. Alican

Alican Bisikletkolik

Seviye:
    Atilla pek bir sorun olacağını sanmıyorum...Memo 1.82 mesela ve gayet rahat biniyordu...Fakat...
    Yinede denemeni öneriyorum...Al birinden bin, bak rahatmısın..Denemeden olmaz;)

3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Sokak sürüşü yaptığında bisikletinin kadrosunun garanti dışı kalacağını, her küçük kadronun da street kadrosu olmadığını biliyorsun değil mi?
    Forumda Sinto'nun kadrosu bu şekilde kırıldı ve garanti kapsamının dışında kaldı. Haberin olsun ;).

4. burnout_54

burnout_54 Bisikletkolik

Seviye:
    evet abi o konuyu yakından izledim sinan'lada konuştum.tüm mesuliyetleri kabul ediyorum,hatırlattığın için teşekkür ederim:)

Alican abi sağol içimi rahatlattın.bugün konuşup siparişi verdiken geç çarşamba burada olcak,aslında bi 13.5 kadroyla bi de 13.5 komple bisiklet alacaktık ama şimdilik sadece öğrencime:))) komple bisiklet almak nasip oldu,binim kadro ertelendi:( ama olsun en azından artık tek sürmüycem

5. caner(bmx)

caner(bmx) Forum Demirbaşı

Seviye:
    kadro ne kadar saglam olursa olsun alani disinda kullandigin zaman kirilir amoeba dirty jump la trial street yapan arkadasim kardoyu ortadan kırdı ve ne biyere carma var ne bisey bide bende xc500 kullaniyorum memnunum 13.5 ama ben butun kaynak yerlerine ek parcalar koydurdum onun icin baya saglam oldu kron ucuz destek yaptirdiginda baya saglam oluyo onerebilirim bide disk fren sistemi kullanicaksan disk kulagina baya destek yaptirman lazim genelde ordan kirilio

6. trial_kutas

trial_kutas Kıdemli Üye

Seviye:
    malesef atillanın kadro kırılıdı ama kedinde bişi yok sağlam