Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

18 Şubat İzmir BSD ile Klaros Antik Kenti gezisi

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Fatih Buzgan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Evvelki pazar günü İzmir BSD ile yaptığımız Klaros antik kenti turu güzel geçti.
    15 kişi kadar vardık.Toplam 120km civarı mesafe katedildi.Günlük mesafe 70km'yi
    aşan turlarda kopmalar olabiliyor.Bizde de yaşandı fakat herkes birbirini beklediği
    için kopma olmadan tur tamamlandı.
    Benim foto makinam arızalı olduğu için ben çekemedim fakat arkadaşımın çektiği
    birkaç fotoyu sizlerle paylaşmak istedim.
    Kim demiş köpekler bisikletçileri sevmez diye :)
    Hey fotoğrafçı, bizi çekeceğine 2-3 bisküvi daha yolla buraya, bizi yol kenarına
    terkedenler yüzünden kaç gündür açız burada biliyor musun? diyor
    Dur ben biraz daha acındırma bakışı atayım, belki 2-3 bisküvi, kek daha kaparız;
    Allah! yemek geldi, çekilsene kardeşim ayak altından, tutmayın beni, o benim!
    Daha yok mu bisikletçi abiler? öyle parmak uzatmakla kandıramazsınız bizi!
    Onların emzik olmadığını anlayacak kadar büyüdük biz!
    İşte Klasros antik kenti, kız arkadaşımın lastiği patladığı için, biz o işle ilgilendiğimizden
    biz gidemedik ama fotolar güzel bir yer olduğunu belli ediyor;
    Ekibin rehberi, tura katılanlara, Klaros antik şehrinin tarihi hakkında bilgi veriyor;
    Adamlar ne güzel sağlam yapılar üretmişler, tabi o dönemde malzemeden çalan yok;
    Burada işte o antik zamandan kalma bir özlü söz yazıyor, hem de bisikletçi sözü,
    ben sizler için çevirdim;
    Rampada görmüşler seni, dağıtmışın şanzımanı freni
    Muhaha, işte günün en komik fotosu, Klaros'un yerlilerinden Meee lakaplı kuzu ile hatıra fotosu çektiren
    ekibimizin genç üyeleri;
    Klaros'tan dönüşte herkes acıkmıştı, depoları doldurduğumuz lokantaya misafir gelmişti,
    İşte Çarli, bisikletçiler her hayvanı severler;
    Ben kendisiyle tanıştım, tokalaştık, pek sevdik birbirimizi, Çarli doğası gereği
    pek yerinde durmadığı için çok iyi poz yakalamak zor oldu, biraz daha vaktimiz olsaydı,
    bisiklet üzerinde bize akrobasi şovu da yapacaktı;
    Çok akıllı bir arkadaş kazandık, o da bizler gibi bisiklet yollarının yetersizliği ve yanlış kullanımından yakınıyordu, maymun bile anlamış bu eksikliği!

Yakalayın, hayalet bisikletçiler var! Bak sen akıllıya, biz pedal çevirelim, sen kamyonet dorsesinde turu bitir :)

Katılan, düzenleyen herkese teşekkürler.

guneykaragoz bunu beğendi.
  2. bedo

bedo Bisikletkolik

Seviye:
    mükemmel bir gezi olmuş fatih abi ,ilginiz mükemmel ben burada ne caniler görüyorum yazın .,,:boese157: :boese157: :boese157: yavru köpeğe tekme atanlar sopa ile vuranlar allah onları ıslah etsin bunu sizlerle paylaşmak istedim fotolar ve gezi harika devımını bekliyoruz bu sıcak gezilerinizin

3. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Fatih çok güzel bir gezi olmuş. Paylaşım için teşekkürler. Doğa, bisiklet, hayvan, hepsi bir arada kaynaşmış...

Bu arada kısa saç sana daha çok yakışıyor haberin olsun. İnanmazsan kız arkadaşına sor!..

4. candede

candede Bisikletkolik

Seviye:
    Sevgili Fatih,ahankgi tam olarak yakalamışsınız.Fotoğralara yansıyan kareler tek kelime ile,çıvıl çıvıl.Bu arada Çarli inanılmaz sevimli,böyle uysal durana sizlerin karelerinde tanık oluyorum.Umarım fotoğraf sonrası hırçın yanını yansıtmamıştır.
    Güzel paylaşımların için sana teşekkür ediyorum.

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

5. endy

endy Kıdemli Üye

Seviye:
    cok super bı gezi olms elrınız ayaklrınza saglık:D:D:D