Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

18 Nİsan Çatalca Gezİsİ

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında m.kaan ercan tarafından paylaşıldı.

1. m.kaan ercan

m.kaan ercan Üye

Seviye:
    arkadaşlar bu haftasonu çatalcaya gitmeye nedersiniz...
    evet diyorsanız eyer ozaman sizide bekleriz....

18 nisan pazar günü Bahçeşehir Hilipark evlerinin önündeki Migrosun önünde saat:09:00 da buluşacağız....hazırlıklarımızı yaptıktan sonra duracağımız yerde gereke bilecek olan yiyecek ve içeceklerimiz Migrostan temin edeceğiz......gezimizde kask takamak zorunlu değildir ama can güzenliği açısından mutlaka takmanızı tavsiye ederiz....yaklaşık saat 09:45 veya 10:00 gibi turumuza başlıyacağız ve çatalcaya doğru ilerleyeceğiz yol üzerindeki köyele uğrayıp orada duruma göre mola vere biliriz.......Grubumuzda kimse kşmse şunu yap bunu yap diye emir veremez.(eğer öyle birşey yapmayı denerse o kişi uyarılır ve irdaha yaparsa gruğtan atılır........)tempomuzu gruptaki en yavaş kişiye göre ayarlıyacağız........hava iyi olursa(inşallah iyi olur...)mola yaptığımız bir yerde tüm grup ortaklaşa kararıyla mangal keyfide yapa biliriz.....bir karar verirken grupta herkesin fikri alınacaktr çünkü grubumuzda dayanışma olmalı..........

EVET ARKADAŞLAR GELMEK İSTEYENLER......

1)KAAN ERCAN
    2)VEDAT ERCAN(BELKİ)
    3)DAHA VAR AMA BELLİ DEĞİL....

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  2. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    çatalca turunuzda başarılar
    ilkelerinizi sevdim

:in: :in: :in:

3. onur ti

onur ti Aktif Üye

Seviye:
    Selamlar,

Bahçeşehirden sonra hangi yoldan devam ediyorsunuz? TEM'den mi yoksa eski İstanbul yolundan mı?

4. m.kaan ercan

m.kaan ercan Üye

Seviye:
    yol durumuna hava durumuna ve grubumuzun ortak kararına göre gzargahı belirleyeceğiz......çnkü bazılarımız temden bazılarımızda eski istanbul yolandan gitmek isteye bilir çoğunluğa göre belirleyeceğiz gzargahımız........katılmak isteyenlerin adını yazması yeter

5. cemal_007

cemal_007 Kıdemli Üye

Seviye:
    bende size katılmak isterdim ama hafta sonu silivri de bir tur yapılacak arkadaşıma söz verdim oraya katılacağım

6. m.kaan ercan

m.kaan ercan Üye

Seviye:
    o zaman sizi iyi,eğlenceli turlar dileyelim...başka bir turda belki berrber pedal çeviririz....iyi pedallar.......

7. kaos725

kaos725 Yeni Üye

Seviye:
    bakırköy grubu olarak size iyi yolculuklar dileriz size grup olarak katılmak isteriz

8. m.kaan ercan

m.kaan ercan Üye

Seviye:

TEŞEKKÜRLER...TABİ Kİ MEMUYETLE KATILMANIZI İSTERİZ OZAMAN SİZİNDE GRUP OLARAK ADINIZI LİSTEYE YAZIYORUM...

1)KAAN ERCAN
    2)VEDAT ERCAN(BİR AKSİLİK OLMAZSA)
    3)BAKIRKÖY GRUBU

9. Orhan Kılıç

Orhan Kılıç Bisikletkolik

Seviye:
    Ben bu gün Eski Edirne Asvaltından Çatalcaya gidip E5 üzerinden de geri döndüm. Toplam yaptığım yol 132 km. Çatalcaya gidişte yolun gidişli gelişli olan bazı bölümleri haricinde rahat bir yol. Yassıörenden sonraki rampadan iniş çok keyifli. Hiç pedal çevirmediğim halde bir ara 60 km yi geçtim. Gezinin olumsuz tek yanı 2 kez lastiğimin patlamasıydı. Sultan çiftliğine gelmeden lastik patladı ve tamir edilemeyecek durumdaydı. Yedek lastiğim olmadığından 7 den 10 a kadar bisikletçi aradım. 2 tane yeni lastik alıp yola devam ettim. Dönüşte Deve bağırtan yokuşu bitmek üzereydi ki sabah taktığım lastik te patladı. 2. lastiği takıp yola devam ettim. Güzel bir tur olması dileğimle. Yolunuz açık olsun.

10. m.kaan ercan

m.kaan ercan Üye

Seviye:
    arkadaşlar öncelikle günaydın...yarın ki turumuz iptal olabilir...dün bisikletimle küçük ama hasarı büyük bir kaza geçirdim.ben zarar görmedim ama ön jantım olduğu gibi gitti kulanılamaz halde....yeni jant sipariş ettim ama p.tesi günü bana ulaşak......bu turu yapmayı çok istiyordum ama malesef bisikletim kulanıl maz halde.....