18 Mart Şehitlerimizi Anma gezisi

Eren AYDIN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.279
Çok güzel anlatım ve çok güzel bir tur. ayaklarınıza sağlık. İnsan baktıkça duygulanıyor. O kadar bisikletlinin bir araya gelmesi de ayrı bir heyecan. Üniversite bisiklet topluluklarını kutlamak lazım. Umarım diğer üniversitelerde de bisiklete aynı ilgi alaka vardır. Sizinde ayaklarınıza sağlık. Uzun bir yoldan gidip her yeri gezmişsiniz. Yıllar önce gezip gördüğüm yerleri tekrar görüp anılarım canlandı. Fotoları zevkle keyifle izledim. Fakat bir yerde içim cız etti açıkçası.
""O günün akşamında Ankaradan yola çıkan 63 Yaşında pedal aşığı Fahri abimiz dükkana geliyor ve duygu seli doluyor gözlerimize.Bu abimizin cebinde parası yok bakamatiklerde benzin istasyonlarında yatıp kalkıyomuş. Sponsor yok.Tamamen kendi imkanlarıyla yollara çıkıyor."" Yorumsuz.

Bu güzel paylaşım için çok teşekkürler. Ayaklarınıza sağlık.

Scudo

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
@Eren AYDIN

Sevgili kardeşim yorumların ve ilgin için çok teşekkür ederim.Tabiiki pedal aşkı bambaşka. Fahri abimizin azmini kimse başaramaz.İşte Güzel Türkiyemizde bisiklete verilen ehemmiyet bukadar.Ama siz gençler sayesinde birçok enegeli aşıp bu güzel sevdayı yayacağınıza inancım sonsuz.SULTANBEYLİ BİSİKLET GRUBU na saygı sevgilerimi işetiyorum. :in: :in: :in:

varol bisiklet

Daimi Üye
Tepki
297
abi resimlerin ,yorumların ,ve anlatımların gercekten harika ve guuru verici ama hepsi bir yana senin buralara gelip bu anlamlı topraklara basman ve 18 mart bisiklet grubunun yanında olman bizlere gurur vermiştir bizler sana çok tşk eder birdahaki turlarda hep birlikte olmak dileğiğle saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
@varol bisiklet

Murat kardeşim kalbim sizlerle o kutsal topraklarda kaldı.18 MART GRUBU olarak benide aranıza aldığınız için çok mutlu oldum.Çanakkalede özellikle senin nezdinde tüm arakdaşlarımın bana olan ilgi,alaka ve misafirperverliğinize canı gönülden teşekkür ediyorum.En kısa zamanda tekrar sizlerle beraber olup gece faaliyetlerinize iştirak edeceğim.Herşey için çok çok teşekkür ederim.Hepinize sevgiler saygılar. :in: :in: :in:

Tepki
223
Muammer abi senin gibi bir bisklet aşığıyla tanışmak ve pedallamaktan çok büyük zevk ve mutluluk duydum..Çanakkale'li dostlarla tanışmak ve bizlere gösterdikleri misafirperverlikleri için hepsine tek tek çok ama çok teşekkürler..Muammer abi tekrar bu zevki tatma dileğimle ,anlatımın ve fotoğrafların çok güzel olmuş,candan görüşmek dileğiyle kazasız sürüşler muammer abi...

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
@Harun Akalın

Canım kaedeşim.Aynı duyguları seninile bende paylaşıyorum.Taaa Keşandan gelip bizlerle beraber pedal bastığınız için çok teşekkürler.Harika bir grupsunuz.KEŞAN BİSİKLET grubunu tebrik ediyorum.İnşallah başka gezilerde beraber pedallarız Paylaşım ve yorumların için çok teşekkürler.:in: :in: :in:

Kamil Tabak

Forum Demirbaşı
Tepki
1.764
Derinlerin insanı, şimdi zirvelerin insanı. Denizaltında aylarını yıllarını geçirmiş bir üstad şimdi tam tersini bisikleti ile arazi şartlarının zorluklarında geçiriyor.
Sevgili Kızak, denizi çok severim çocukluğumdan bu yana, denizden ve deniz insanının yaşam tarzından hep etkilenmişimdir. Şimdi de geçde olsa uzun yıllar süren spor yaşamımın en zevkli anlarını bisiklet ile yaşıyorum, Orman ve doğa başka bir tutku haline geldi. Birde onların içinde sizler gibi sıkı DOST insanlar olunca daha bir tadından yenmez oldu bu süreç.
SPOR DOSTLUKTUR, SPOR KARDEŞLİKTİR, SPOR PAYLAŞIMDIR ve bunları yaşayabilmek ise bir AYRICALIKTIR.
SEVGİ VE MUHABBETLERİMLE, SAĞLICAKLA KALIN

burhan ceylan

Daimi Üye
Tepki
191
çok güzel ve anlamlı bir tur olmuş..resimlerle bu heycanı bize yaşatığınız için çok teşekkürederim...ayağınıza ve yüreğinize sağlık...

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
@KAMİL TABAK

Canım kardeşim Kamil.Gerçekten derler ya denizin tuzu yolun tozu.Ben buna birde MTB nin çamurunu ekleyim. Özellikle KEŞAN BİSİKLET GRUBU olarak tanışmaktan çok keyif aldığım Haluk, Harun,Hakan ve sana sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.Sizlerle en kısa zamanda mutlaka bir gezi yaparız inşallah.Sohbetinizi sıcaklığınızı özledim.Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum.Saygılarımı sunuyorum. :in:

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
@janny

Ahmetcim inşallah yine birgün beraber gezi yaparız.Sakın bisikleti terketme.Yorumların için teşekkür ederim.

İrfan Aşıroğlu

Daimi Üye
Tepki
579
Bisiklet
Whistle
Degerli Muammer hocam o kadar güzel ve içtenlikle anlatmışsınki o geçirdigimiz,günler tekrar filim şeridi gibi gözümün önünden geçti iyi ki gemişsin ve sizler gibi güzel dostlarla tanışmak bizleri ve 18 Mart gurubu olarak sizleri agırlamaktan ve misafir etmekten son derece memnun olduk.:in: :in:

Muammer hocam 19 Mayısta Gökova turuna katılmak için Cihan hocamla 12 Mayısta Çanakkaleden Gökovaya pedal basacagız.Akçaydan gecerken senıde grubumuza katmak istıyoruz.Hazırlıklarını ona göre yap Gökova turundan sonra hedefımız Antalya bu zevkten mahrum kalma birlikte pedallamak dileklerimle :in: :in: :in:

Sevgi ve saglıcakla kal

Tepki
40
Forumda sizin gibi pedal aşıklarını okudukça, tanıdıkça gerçekten mutlu oluyorum. Yüreğinize, ayağınıza sağlık...Paylaşımınız için teşekkürler

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
@İrfan Aşıroğlu

Canım kardeşim Elbette sizlerle beraber sonuna kadar pedal basarım.12 mayısta hazırım o gün gelsin hazırlıklarımızı yapıp çıkarız yola Allah nasip ederse Gökova turundan evvel oraya gelip sizleri tekrar görmek o hoş gezilerinize katılmak istiyorum.Selamlar sevgiler hepinize.Herkese selamlar. :) :) :)

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
@Emre TAVKAYA

Bizde sizlerle BİSKLET FORUM aracılığla ve yüzyüze tanışmaktan çok mutluyuz.İnşallah siz gençler bizim bayrağımızı ve bisiklet aşkımızı ülkenin her yanına yayacaksınız.Yorumların için çok teşekkürler.Bol ve sağlıklı pedallar.Kucak dolusu sevgilerle.:in: