18 mart pazar Şehitlerimiz için pedal çeviriyoruz.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba
İnanın orda olsam en baş sırada yer alırdım. Keşke Antalya da da böyle bir etkinlik yapılsaydı da hep beraber oraya gitseydik. Ama Antalya bu konularda çok geri kalıyor.

Ama bizlerde burda gezimizde bayraklarımızı takmak için herkese şimdi duyuru yapacağım. Hiç olmazsa bizde burda Bayraklarımızı takar, kendi aramızda küçük bir Çanakkale Şehitleri günü düzenleriz.

Sevgi ve selamlarımla.

Scudo

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
evet ender abi paylaşımın için teşekürederim abi
Kutlamalar sizin elinzid esiler ön ayak olun

arkadaşlar daha öncede yazmayı unutum daha erken ama bunu söylemek için şehit aileleri derneginden 29 ekim için de ranndevu aldım. bilginize şimdiden kimseye söz vermeyin

• Beğen
Tepkiler: roadworms

adiga_

Üye
Tepki
5
evt Ender abinn duzenledıgı aspendos gezısınde bızde bayrak takıcaz en azından anmıs oluruz bıraz daha bu ulkenın dıkatını cekmıs olruz ve bu ulkeye kımsenn el uztamayacagını

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
ümit abi bir aksilik çıkmazsa bende oradayım bu sefer

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
biz de cobike ve ginger fergus orada olmaya çalışacağız....

Erhan Doğaner

Forum Bağımlısı
Tepki
63
bizim aziz bekçilerimize vede Çanakkale Savaşlarında bütün dünyanın bileğini bükmüş olan askerlerimize bir gün değil 1000 gün pedal çevirsek azdır. bizim mehmetçiğimizin kanıyla sulanmış olan Anadolu Topraklarında eğer özgürce dolaşabiliyor gezebiliyor isek ne yapsak onlara borcumuzu ödeyemeyiz. Ankaradada tur yapmalıyız arkadaşlar

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
selamlar vede saygılar dostlar.pazar günü bu anma torenınde görüsmek üzere.

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Pazar günü gönüllerimiz sizlerle birlikte olacak arkadaşlar. Ben de Edirne'de yapacağım geziye aynı anlamı yükleyeceğim. Bütün şehitlerimizin aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyorum.
Rahat uyusunlar, Türkiyemize kimse el uzatamaz...

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
beminde bisikletim olsaydı da gelseydim..:River-102

sGonzales

Forum Demirbaşı
Tepki
462
@gökhan öztürk

Gökhanım meraketme Okan, Furkan, Ercan, Pelin, Emre, İbrahim, Ömer, Sen ve Ben Yani hepimiz Orada olacağız. (İranlı Mehmet'te demek isterdim ama şuanda japonyada.):(

gökhan öztürk

Daimi Üye
Tepki
9
helal olsun tüm katılanlara işte istanbul bike tayfası ahmet ve okan tüm yol bisikletçilerinede tşkurler

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
Hepiniz sagolun arkadaşlar bana agit gide heycan basıyor bu gece nasıul uyayacagım bilmiyom

dagci

Forum Demirbaşı
Tepki
584
pazar günü tabiki orada olucam görüşmek üzere

A.Bülent Yamaner

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Scott
İstanbul daki Tüm bisiklet severlerin 18 mart pazar günü Edirnekapı şehitliğindeki anlamlı törene geleceğine inanıyorum.
Bu katılım ayni zamanda bisiklet sevdalısı bizlerin gücünün ve sayısının artmakta olduğunun da bir göstergesi olacaktır.
Bu anlamlı güne destek olan herkesi milli hislerimizin yükselmesine ve şehitlerimizi hatırlamamıza olan katkılarından dolayı kutlarım.
Pazar günü saat 10.00 da edirnekepıda görüşmek dileğiyle
A.Bülent Yamaner

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
evet bu önemli günde daha fazla katılımcı olması gerekir bence :(:(:(

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
Sayın Ümit Bey,

Çanakkale şehitlerimizi Anma Günü için tertiplemiş olduğunuz tur, anlam ve önemi çok büyük olmasıyla beraber benide bir Çanakkale'li olarak çok duygulandırdı.

Katılmak isteyen yada katılımcı olacak arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunar, hiç birşeye değişilmez güzel vatanımızın bekçileri olan bizler, yine bu vatan için canlarını vermiş şehitlerimizi minnetle ve rahmetle anarken önlerinde saygı ile eğiliyorum.

Sevgilerimle,

Aydın

• Beğen
Tepkiler: Önder Özdoğan

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
@Aydın
aydın abi çok teşekürederim yaa abi çok ama çok heyecanlıyım bir yerde hata yaptım şuan o yüzden heycanlıyım abi emniyeten izin almayı unutum inşallah bir sorun cıkmaz onuda masur görün akşam saat 18:30 a kadar çalışıyorum 2 akşam üst üste şehit ailereri derneginin genel merkezine gitim zor görüştüm .
iş yerinden izin alma şansımda yoktu inşallah yarın emniyeten bir sorun cıkmaz eyer cıkarsada ne yapıcagımızı şuan için bilmiyorum.
Elimden geldigi kadar yolu işgal etirmemeye calışacagım bakalım ne olucak şlimdilik bu eyer bu saaten sonra bu yazımı okuyupta emniyete tanıdıgı olan varsa bir yardım ederse sevinirim hiç yoktan bir telefon acıp sorsun bir fikir alsın bu konuda yarın hop diye ortada kalmayalım

Derya AKYILDIZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.666
Kalplerimiz yüreklerimiz sizlerle sevgili kardeşlerim. Bu kutsal ve anlamlı şehitlerimizi anmak için çevireceğiniz pedallar çok kolay dönecek kendinizi kuş gibi hafif hissedip huzur bulacaksınız emin olun. Allah kolaylıklar versin. O yüce mertebeye erişmiş şehitlerimize dua ediyorum. Allah kabul etsin ruhları şad olsun. Sevgiler..

Şad Olsun Ruhları Tüm Şehitlerin

Unutma ey millet ölmez erlerin,
Bu vatan uğrunda can verenlerin,
Dul, yetim bırakıp dönmeyenlerin,
Şad olsun ruhları tüm şehitlerin.

Çanakkale, Sakarya, Dumlupınar,
Zaferle yaktığın meşalen yanar,
Sen ölü değilsin, kim ölü sanar,
Şad olsun ruhları tüm şehitlerin.

Göklerde süzülen al bayrak sensin,
Bu milletin namusu, şerefi sensin,
Bir mezar arama yüreğimdesin,