18 Mart Pazar günü, ‘Şehitler Günü’ etkinliği…

A.Bülent Yamaner

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Scott
Sevgili bisikletseverler,
bu anlamlı güne katılan herkesi kutluyorum.
ama bu etkinliğine çok daha geniş katılım olmasını beklerdim.
Bisikletseverlerin sesini duyurmak için çok güzel bir fırsattı, neticede 30 dakikalık bir tören sonunda herkes gruplara ayrılarak pazar gününü değerlendirdi.
Bizde kartal a kadar giderek artık gelenekselleşen döner ziyafetimizi çektik.
devamındada önce kaçkar bisiklet e sonrada delta bisiklete uğradık. Her iki mekandada anma töreninde karşılaşamadığımız bir çok arkadaşla karşılaştık ve sohbet etme imkanını bulduk.
herkese bol pedallı günler.
A.Bülent Yamaner

• Beğen
Tepkiler: Önder Özdoğan
Scudo

alicins

Aktif Üye
Tepki
151
İstanbul/Gündüz Yıldız Teknik Üniversitesi Gece Üs
Bir kaç münferit olay dışında çok güzel ve anlamlı bir sabahtı.fotoğraflar, vapurdaki hoş sohbet için çok teşekkürler...

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Bu güzel ve anlamlı buluşma için teşekkürler Süleyman Abi...

Necati Bilgen

Daimi Üye
Tepki
793
Güneşli güzel bir gün anlamlı bir gezi ..Taksim meydanın dan 55 bisikletli arkadaşla Edirnekapı Şehitliğine güzel bir yolculuk, yolda katılanlarla çoğaldık
Şehitlerimizin huzurunda fatiha larımız ve saygı duruşumuzla onları andık.

Süleyman arkadaşımızın anlatım ve fotoğraflarına da teşekkürler..

Pedal basan dostlara Sağlıklı ve kazasız günler ve Sevgiler..

• Beğen

ramazankurucay

Forum Demirbaşı
Tepki
788
kemal abi ... süleyman abi.. bülent abi... önder abi ..necati abi.. sizleri orada görmek çok güzel..bizleir orada temsil ettiğiniz için çok teşekkür ederim kendi adıma... en kısa zamanda yeni turlarda görüşmek dileğiyle...

• Beğen
Tepkiler: Süleyman Şatır

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Necati Abi, Hakkı Bey'de fotoğraflarda var mı acaba? Görürseniz kendisine selamlarımı iletiverin.

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
Sİzede Bu YakiŞir DeĞerlİ BÜyÜklerİmİz.sİzden BaŞka Ve Sİzden Daha Kalabalik Gelen Guruba Sayginiz Bukadar Mi,onlarin Foto Karelerİ Nerde.İlleki Bsd Elemanlari Olmasi Şartmi.oysa Bİzler O İnsanlari Şehİtlerİmİz İÇİn Anma GÜnÜnde Orda Olmalari İÇİn Çaba GÖsterdİk.teŞekkÜr Ü Bİzler Şehİt Aİlelerden Aldik,elİmİze SiĞmaz AldiĞimiz TeŞekkÜrÜ,hepİnİz SaĞolun DeĞerlİ BÜyÜklerİmİz

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@Necati Bilgen

ABISI GÜZEL BİR YERE DEĞİNMİŞİNİZ TEBRİKLER.55 BİSİKLETLİ,AMA 8 İLE 10 KİŞİ DEN İBARET FOTO KARELERİNİZ,DİĞER ÇEKTİRDİĞİNİZ İ NEDEN YAYINLAMAMIŞ ARKADAŞLAR ŞAŞARIM HEE BSD LİLER OLMADIĞI İÇİN Mİ YOKSA,VE TATSIZ OLAYDA O GÜN BAY MERT İN KAZA GEÇİRMESİ BİZLERİ ÇOK ÜZMÜŞTÜ DİMİ ABİ.SAYGILAR

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
@grikartal
Burada yayınlanan fotoğrafları ben çektiğim için yanıtlamak istedim... Benim evim Fatih'te olduğu için, Taksim'e kadar gitmeye lüzum görmedim ve mesajlarda yazıldığı gibi saat 10:00'da Edirnekapı'da oldum... Ancak, ben tören yerine gelirken bir grup bisikletli arkadaş oradan ayrılmışlardı. Hatta ben tören yerine gidiyorlar sanarak, bir süre o grubun peşine bile takıldım... Daha sonra, yolda Bülent Bey'e ve Kemal Bey'e rastladım ve birlikte geri dönerek asıl grubu bulduk...

Bizim oraya ulaşmamızdan bir süre sonra İstanbul Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma Derneği’nden Teşekkür Belgesi verildiğini görünce, hemen makinamı çıkardım ve gördüğünüz resimleri çektim… Yani o an orada kim varsa resimlere girdiler… O sırada tören devam ediyordu ve konuşmalar yapılıyordu… O an orada olup da bizden uzakta olanlar resimlere girememiş olabilirler… Ama hiçbir ayırım söz konusu değildir… Tören bittikten sonra Şehitler Anıtı önünde toplanalım denildiğinde ise, ancak resimde görülen arkadaşlar orada kalmış, diğerleri gitmişti…

Anladığım kadarıyla benden başka Taksim’e giden akadaşlardan Hızlı (Nikolay) fotoğraf çekmiş. Ama o da ayrı bir konu açarak çektiği resimleri orada yayınladı… O gün Niko’yu gördüm ve uzaktan selamlaştık… Ayrıca, Mert’i ben de iyi tanırım ve geçirdiği kazaya çok üzüldüm… Yukarıdaki yazıyı görünce üzüldüm ve bunları yazma gereği duydum…

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
ilk önce bu o yaptıgımız organizasyona katılan tüm bisiklet sevenlere çok teşekürederim süleyman abi fotolar içind eçok teşekürederim sagol çok güzel kareler yakalamışsın biz metin bisiklet grubu olarak bir asker arkadaşımızı metrise ziyarete gitik onu orda gördükten sonra habibler üzerinden şamlar barajına indik oradada 2,5 saat kadar takıldıktan sonra yerdeyirmenleri ve haramidere tarafından bakırköye gectik bakırköyden dagıldık eve esenlere eve geldimde saat : 00 : 45 ti sizlerlede en yakın zamanda foto lar elkime geldinde paylaşacagım bir arkadaşımzıda barajda kayarak suya dogru düştü kendisi giremedi suya ama bisikleti epiyce ecıldı barajda sagolsun bir balıkçı kamışının ucundaki kaşıkla bisikletide kurtardı ama çok zevkli bir gezi yapmış olduk
saygılarımla
ümit ilkay levent

Kemal Tecimen

Daimi Üye
Tepki
305
Sayın gri kartal
yazdığınız yazının cevabını zannediyorum arkadaşım süleyman bey size izah edebilmiştir bizler dediği gibi sonradan şehitliğe geldik dernek başkanının teşekkür belgesini verdiği zaman orda olanlar karelere çıkmış demekki siz yokmuşunuz odüşüncelere biraz erken karar vermişiniz bizlerin öyle kimseylen ayrıcalığımız yok.o yazınız biraz benide ilgilendirdiği için size yazıyorum uyarılarınız için teşekkürler

kemal tecimen

• Beğen

Necati Bilgen

Daimi Üye
Tepki
793
Sevgili gri kartal
Yazını bugün okudum üzüldüm. Bizler önce sporcu olduğumuz için dürüstüz, kim olursa olsun hiçbir ayırımı yapmayız. Sen daha yeni olduğun için yazındaki kanıya varmışsın. İlerde daha çok bizim etkinliklerimize katılırsan anlıyacaksın.
Bizler Bakırköy den bir gurup pedalla Taksim'e geldik o topluluk arasında kimde makine varsa fotoğraf çekti belki sende çektin. Daha sonra saat 9 da hareket ettik. Bu fotoğraf çeken arkadaşlardan ( hızlı ) rumuzlu arkadaş Şehitleri Anma gününde makinama yansıyan kareler. Başlığıyla Forumda yayınlamış.

Forumun Şehir içi gezilerİn ikinci sayfasında bu fotoğrafları görürsün.

Biz bisiklet binenlerde sevgi ve arkadaşlık her zaman vardır.

Süleyman arkadaşımız bizim hiçbir ayırım yapmadan yazı ve gezilerimizi fo
rumda yayınlamaktadır. Bunu senden başka bütün bisikletçiler biliyor..

Sevgiler..