Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi 18'' kadro

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Ahmet Can Yakışır tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ahmet Can Yakışır

Ahmet Can Yakışır Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    mevcut bisikletimi kullanırken bir yandan da yenisini toplamaya karar verdim; fakat elimde birikmiş para olmadığı için, 2. el parçaların arasından teker teker toplamayı düşünüyorum. ilk iş tabii ki kadro ;)

18'' veya üzeri boyutta (boyum 1.83 :)), siyah ve kırmızı veya koyu kırmızı renkte, geniş çaplı furş yatağı ve sele borusuna uyumlu, v-fren takılabilecek hafif bir kadro arıyorum. sağlam olduktan sonra kaç yıllık olduğu önemli değil. üzerinde çizik olması da sorun olmaz, fakat çatlak/yamuk/kaynaklı bir kadro almayı kesinlikle düşünmüyorum.

düşündüğüm fiyat ise 150 YTL. daha üzerine çıkmam şu an için mümkün değil, ancak satıcıyla anlaşıp taksitle ödemenin bir yolunu bulabilirsek daha yüksek bir fiyat da olabilir ;) eskişehir'e yakın şehirlerde kargoyla göndermektense bizzat trenle veya otobüsle gelip elden alabilirim, hem gezmiş olurum :)

2. discocox

discocox Kıdemli Üye

Seviye:
    18'' sedona borla kadro var elimde renk siyah oldukça sağlam, sele borusuyla birlikte 125 ytl ye veriyorum ikinci el ilanlar arasında resimli ilanımı görebilirsin

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.