Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

18 Eylül Eskişehir tanışma turu.....

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında nihat yildir tarafından paylaşıldı.

1. nihat yildir

nihat yildir Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    merhaba eskişehirli pedal sever arkadaşlar. 18 Eylül'de Eskişehir'de olmamdan dolayı tanışma turu düzenliyorum. :in:

Tur güzergahı olarak sizlerden gelecek fikirleri bekliyorum. çünkü eskişehir için tur güzergahlarını bilmiyorum.

Tüm Eskişehirli bisiklet severleri bekliyorum.....

Turumuz laylaylom tanışma turu olacak. ortalama 20 km hız.

tur güzergahı belli olmasada bazı malzemelerimizi almamız gerekiyor. olmazsa olmazlarımız; kask, eldiven, yedek iç lastik, pompa..... :in:

2. Ahmet Can Yakışır

Ahmet Can Yakışır Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    artık eskişehir'de olmasam da güzergah olarak yardımcı olmaya çalışayım :)

laylaylom turlarının olmazsa olmazları; adalar ve doktorlar caddesidir bence. ayrıca atatürk bulvarı'ndan osmangazi üniversitesine kadar gidip, sazova parkına uğranabilir ya da kentpark'a gidilebilir. bunların birine bisiklet alınmıyordu ama hangisiydi unuttum, yine de parkları yürüyerek gezmek yeterince eğlenceli olacaktır. özellikle kentpark'ı görmeden dönmeyin derim :in:

bir de ekipte tırmanışa dayanıksız kimse olmazsa; odunpazarı'ndan şelale park'a da tırmanmanızı şiddetle öneririm. eskişehir'in manzarası bildiğim kadarıyla en güzel oradan seyrediliyor :)

tura katılacak arkadaşlarla muhtemel rotalar üzerinde konuşur, günü geldiğinde de turu gerçekleştirirsiniz. şimdiden keyifli pedallamalar :)

nihat yildir bunu beğendi.
  3. nihat yildir

nihat yildir Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    yardımların için teşekkürler. sanırım artık Bursa'dasın.

Evet arkadaşlar. fikirlerinizi bekliyorum...

Katılacakların durumuna göre, ahmet arkadaşımızın belirttiği sazova parkı, kent park, şelale park olabilir.

Katılım gösterenlerin seviyesi daha iyi olursa en azından orman fidanlığı / mamuca köyü yada daha uzun mesafeler( git-gel 50 ila 100 km lik turlar) olabilir. mesela inegöl, kütahya gibi....

4. OMER AYYILDIZ

OMER AYYILDIZ Kıdemli Üye

Seviye:
    18 inde düzenlediğimiz bir tura katılmayacak olsaydım bende gelmek isterdim.

Bence tanışma turlarında uzun mesafeler kat etmek yerine mesafeyi kısa tutup muhabbete zaman ayırmanın daha iyi olduğu kanısındayım. Ahmet'le yaptığımız gibi ;)

Hem Kent Park hem de Sazova parkına bisikletle girilemiyor. Sadece sazova da bir iç kısım var ilk girişte oraya kadar bisikletle gidebiliyorsunuz.

Şimdiden iyi turlar dilerim :in:

5. nihat yildir

nihat yildir Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    desteğiniz için teşekkürler arkadaşlar.

evet eskişehirli pedalşörler. katılımlarınızı bekliyorum.

iyi geceler...

6. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    İnegöl (Eskişehir merkezden Köfteci Orhan) git gel 235 km ,Kütahya ise (Merkezdeki vazo) git gel 170 km bilgilerinize.Kısa mesafe düşünüyorsanız Musaözü( git gel 50) Beşikderesi (git gel 80) uygun.Daha kısa derseniz Fidanlık ve Kızılinler köyü olabilir.Olmadı benim açtığım konuları incelerseniz birkaç yer daha çıkabilir Eskişehir çevresinde gidilecek.

7. nihat yildir

nihat yildir Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    evet... katılım yok mu arkadaşlar. bu bir tanışma turu olacak. seçenekleri 2 ye indiriyorum.

1 - sazova parkı
    2 - Orman fidanlıgı

saat dokuza kadar katılımın olmamaması durumunda tur iptal.....
    bu durumda ya tek başıma tur yapacağım, yada başka arkadaşlara katılacağım.....

8. nihat yildir

nihat yildir Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    arkadaşlar. tanışma turu iptal olmuştur.

18Eylül'de Kızılinler-Musaözü turu yapacağım. katılmak isteyen olursa 08:30 da Adaların, Şair FuzuliCaddesine baglandığı köprüden hareket edeceğim. Katılmak isteyenleri beklerim.

Tur Detayı:

http://g.co/maps/kuunv

9. nihat yildir

nihat yildir Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Evet arkadaslar. Turumu yaptim ve cok zevkli gecti. Musaozumde tanistigim arkadaslar ile rotamizi porsuk barajina cevirdik. Porsuk barajina geldigimizde ise baska bir grupla birleserektoplam 6 kisi donus yoluna pedalladik. Tur ayrintilarini ilk firsatta paylasacagim. Kisaca on bilgi vermek istedim....

10. OMER AYYILDIZ

OMER AYYILDIZ Kıdemli Üye

Seviye:
    çok güzel olmuş. Neye niyet neye kısmet dedikleri bu olsa gerek :) Fotoğrafları bekliyoruz ;)

11. nihat yildir

nihat yildir Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:

evet haklısın biraz öyle oldu. toplamda 50 km diye yola çıktım 90 km yaptık. beklediğimden çok çok daha zevkli bir tur oldu.

şuan izmirde olduğum için yükleyemiyorum fotografları. bu mesajıda cepten yazıyorum. dönüşte hemen yükleyeceğim.