Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

-18 Bursalı Bisikletçler

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında Akif Y. tarafından paylaşıldı.

1. Akif Y.

Akif Y. Aktif Üye

Seviye:
    Bursadan 18 yasindan kücük olan ama bisiklete benim gibi binmeyi seven kisiler ariyorum tabiki yazin yaz tatilinde beraber bi günlük tur yapmak sartiyla tabi beraber cok egleneces:in: :in:

2. fatih_brs

fatih_brs Kıdemli Üye

Seviye:
    Slm ben Fatih.Bursa'dayım.M.Akif Yavuzcan'ın kuzeniyim.Bursa'da 18 yaşından küçük bisiklete binmeyi sevenler yorum yazsın,tanışalım.

Akif Y. bunu beğendi.
  3. madaxe

madaxe Forum Demirbaşı

Seviye:
    Evet Esat Usta yı çok iyi tanıyoruz. Burada yani forumdada birçok Abimiz ve kardeşimiz onu tanır... Eğer herhangi bişey lazımsa özelden mesaj atabilirsin. Elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışırım...

Akif Y. ve fatih_brs bunu beğendi.
  4. simplonmurat

simplonmurat Forum Bağımlısı

Adı:
    Murat ALTINCAN
    Bisiklet:
    Simplon
    Seviye:
    Merhab arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere ben izmirliyim ve şuan moscow dayım. Fakat kızkardeşim Özlem (SimplonÖzlem.Henüz simplonu yok ama o şimdiden kendini alıştırmaya başladı benim kadroma göz koydu) annem ile birlikte mudanya'da yaşıyor. Henüz bisiklet konusunda yeni.Gerçi bisiklet temizliği konusunda gerçek bir uzman olduğunu söylemem gerek. :)) Kardeşime ben burada iken bisiklet konusunda yardımcı olacak bisikletsever dostlar arıyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlardan haber bekliyorum.

teşekkür ederim.

Akif Y. bunu beğendi.
  5. madaxe

madaxe Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bursada pek bisikletçi olmamasına rağmen gerçekende birçok iyi marka bisiklet ve uzmanı arkadaşlarımız ve abilerimiz var.

Tamir ve özellikle akort üzerine Bursada tek hatta Türkiyede sayılı ESKO Esat usta var... Ona ulaşırsa elinden gelen her türlü yardımı sağlar...

Akif Y. bunu beğendi.
  6. geotech team

geotech team Kıdemli Üye

Seviye:
    bnde bursadayım ve -18 im :D tabıkı gorusur ve turlar yaparız bn merınos stadyumunun orada oturuyorum tanısmak ve gorusmek ısteyen msn den ekleyebılır taner_trkmn@hotmail.com madaxe ıyı bı abımızdır bız onla gezmekteyız bıze katılmak ısteyenler eklesın bulusur eskoya da gıderız arkadasım snn kız kardesıne de bn yardımcı olamam mudanyadaymıs ama bursa merkeze yakın bır yere gelırse yardım cı olurum bıke ıle gelebılırmı kac yasında veya ona ulasablecegımız yardım cı olabılecegımız msn adresı varsa yaz oke bıraz uzun oldu ama nese :d:D....

tunermurat, Akif Y. ve fatih_brs bunu beğendi.
  7. fatih_brs

fatih_brs Kıdemli Üye

Seviye:
    taner ekledim msn ini inş görüşür turlar yaparız kib.

Akif Y. bunu beğendi.
  8. madaxe

madaxe Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bugün babanla konuştuk. Selam söyledim sana Esko nun oraya gelde seninlede tanışalım. Gerçi daha Taner lede tam anlamıyla gezemedik ama kısmet en yakın zamanda birlikte pedallarız inşallah ...

Akif Y. bunu beğendi.
  9. geotech team

geotech team Kıdemli Üye

Seviye:
    abi kış geldi artık okulda var ıpne hoclar hafta sonuda odev verıo ne zmn gezecez anca eskonu oraya gelıoz yaza artık veya 2 . donem sonu okul fln da rahatlar kısmet turlarız bı aralar

Akif Y. bunu beğendi.
  10. Berkay Mestan

Berkay Mestan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    bende bursadayım ve bende +18 im ya bizim bi yerde toplanmamız lazım bi gün :D eğer birbirimize ulaşırsak süper geziler yaparız bence yaş önemli deil yeterki isteyelim gezeriz turlar yaparız ulaşalım birbirimize bu arada msn : thunder.moon@windowslive.com

+18 yazdım elim kaydı çok pardon 16 yaşındayım adımda Berkay :D

Akif Y. ve fatih_brs bunu beğendi.
  11. fatih_brs

fatih_brs Kıdemli Üye

Seviye:
    berkay ekledim msn ini inş en kısa zamanda tanışırız.

Akif Y. bunu beğendi.
  12. SamiGiray

SamiGiray Yeni Üye

Seviye:
    Hehe.Bende bursalıyım.Bisikletçi sayılmam çünkü 4 sene önce babamın aldığı fıstık gibi ortadan amörtisörlü bir bisikletim olmasına karşın toplamda 10 km yapmamışımdır.Ama son zamanlardaki aşırı gazlar sayesinde bende başlıyacağım.İlk önce normal türe giren bisikletimle kondisyon kazanıp,Daha sonra gene hali hazırda duran yol bisikletim ile olaya girecem.
    Ben Giray.Babama vede dedeme sorduğum sorular ve aldığım cevaplar neticesinden yaklaşık 7-8 göbektir bursalıyız(Dikkat fazla bulunmaz).Tophane eml 10.sınıf makine bölümü öğrencisiyim.Madexe beni tanır ama kötü olarak çünkü akvaryum hobisinde bursalıları epey kızdırdım çünkü hiçbir toplantıya gitmedim gidemedim :D Neyse inşalllah 15 tatilde olaya gireceğim ve yaz-kış durmayacağım(Acayip gaz geldi)Biraz uzattım forumumuzda -18 grubuna 3-4 hafta sonra bende gelebilirim.

Akif Y. bunu beğendi.
  13. fatih_brs

fatih_brs Kıdemli Üye

Seviye:
    tamam giray bekleriz

Akif Y. bunu beğendi.
  14. madaxe

madaxe Forum Demirbaşı

Seviye:
    merak etme giray kimseye kızgınlığım yok. Önemli olan bu hobi olayı toplantılarımıza devam ediyoruz. benim açımdan hiçbir problemyoktu. Çünkü elimden geldiği kadar arkadaşı bir araya toplamaya çalışıyoruz. Buradada aynı şekilde değişen bişey yok. İnşallah senide hem burada hemde bursak ta görmek isterim...

Tanışmak kısmet olur inşallah...

Akif Y. bunu beğendi.
  15. Frankaabi

Frankaabi Yeni Üye

Seviye:
    Yıl itibariyle +18'im. :D Bursa'da bir organizasyon olursa haber edin.

Akif Y. bunu beğendi.
  16. ozybmx

ozybmx Misafir

ben bursadan başarandan özcann...!

Akif Y. bunu beğendi.
  17. geotech team

geotech team Kıdemli Üye

Seviye:
    ne kullanıyorsun marka olarak bızım gruba katılmak ıstersen adres varbı kac sayfa onde her hafta sonlar oradayız beklerız...

Akif Y. bunu beğendi.
  18. Akif Y.

Akif Y. Aktif Üye

Seviye:
    öncelikle tüm yeni arkadaslara hosgeldiniz diyorum ve tabiki hepinizi bekleriz engec yzin zaten toplancas ozamanakaddar insallah hem dag fazla kisi olurus hem bende ozaman türkiyede ourum
    herkeze slm Akif

19. madaxe

madaxe Forum Demirbaşı

Seviye:
    Evet Akif Esat Usta yı bir çoğumuz tanıyor... Biz devamlı olarak onun yanına takılıyoruz. Geldiğin zaman inşallah denk gelir muhabbet ederiz...

Genede herhangi bişey konuşmak istersen msn adresim: kemal.evirgen@hotmail.com

Akif Y. bunu beğendi.
  20. Frankaabi

Frankaabi Yeni Üye

Seviye:
    Slm abi ben seni ekledim, esat ustanın adresini tam olarak alabilirsem sevineceğim...

Akif Y. bunu beğendi.