Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı 18" 26jant Merida Full xt MTB

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında Zorlu bas tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Zorlu bas

Zorlu bas Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    asagida ozellikleri bulunan bisikletimi satiyorum. Cross motora gecme istegim agir basmaya basladi, ancak butcem zaten yetersiz. satilinca da tahminen yetersiz olmaya devam edecek, ama yine de biryerden baslamak lazim para biriktirmeye =)

Full XT Merida Matts..

Merida Matts Tfs 100,6061 Alüminyum Kadro..Ufak tefek çizikler dışında çok temizdir..
    Epicon x2 maşa..(2013 haziranda alindi)

Alexrims jant seti..arka göbek 10 gün önce takılmış shimano FH-M475 modelidir..ön göbek orjinal göbeğidir..akordları yeni yapılmış,sıkıntısızdır..Lastikler orjinal merida'nın lastikleridir..

Vites Kolları: XT SL-M780..
    Ön Aktarıcı: XT FD-M780..

Arka aktarıcı: XT RD-M786..kilitlemeli model olup makaraları Token Rulmanlı makaralar ile değiştirilip 150 km kullanılmış sıfır ayarındadır..

Aynakol: XT FC-M780..42,32,24 dişlidir..

Zincir: XTR CN-HG980..Sıfır alınmış 200 km kullanılmıştır..

Ruble: XT CS-M771..11,34 dişli..Sıfır 200 km kullanılmıştır..

Frenler: XT M775..ön balata %70,arka balatanın ise %90 ömrü olup sıkıntısız,çiziksiz tertemizdir..HS1 rotorlar sıfır alınmıştir

Gidon,gidon boğazı,sele,sele borusu,elcekler Alman malı ''Consept'' marka olup sıfır Focus bisiklet üzerinden sökülmüş ve alınmıştır..

Pedallar sıfır Wellgo,QR'lar sarı Xlc ile değiştirilmiştir..

lastikler: michelin run'r 1.40 ince yol lastikleri cst ic lastikler ; yaninda zefal patlak onleyici serit(ic ve dis lastigin arasina takilan)
    merida race lite arazi lastikleri ve orjinal ic lastikleriyle beraber verilecektir. arka stop lambasi da verilecektir.
    boyle ust model bir bisikleti alacak kisinin bu bisikletin kalitesini bildigini varsayarak aciklama yapmiyorum pek. fiyat oldukca uygundur diye dusunuyorum
    FIYAT: 3300 TL
    NOT: bisikleti satarsam bir daha bisiklete donmeme ihtimalim oldugundan, alan kisiye tayt, cube forma(kislik,alt ve ust), kadroya monte edilebilen pompa, seffaf gozluk, bakim ve tamir setleri vs de uygun fiyata verebilirim.
    çoklu resim yükle
    hızlı resim yükle
    resim upload
    resim yükleme servisi
    resim gönder
    resim yüke
    resim gönder
    çoklu resim yükle
    resim yükleme servisi

2. cem ceylan

cem ceylan Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    hocam bu bisikletin ilk sahibi benim ben topladım bisikleti..Fatih Temizer'e sattım ve o da bikaç ay kullanıp sizinle takasa girdiğini öğrendim..

sorun şu ki benim satarken verdiğim ilanı kopyalamışsınız hatta fotoğraflar benim dükkanımın önünde çektiğim fotoğraflar..şimdiki güncel durumunu yazıp güncel fotoğraflarını koyarsanız daha sağlıklı bir satış olur..

3. Zorlu bas

Zorlu bas Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    selamlar. neden o fotograflari koydum, cunku 1-dis gorunusunde hicbir degisiklik yok 2- elimde baska fotografi yok 3-su aralar fotograf cekip yukleyemeyecegim. o fotograflari kullandim ben de. sizin adinizi vs bilmedigimden izin almak gibi bir durumun gerektigini dusunmedim ve oyle bir caba icine girmedim o yuzden kullandim kusura bakmayin =) ama derseniz rahatsiz oldum, degistirebilirim fotograflari.
    ayrica arkanizdan is cevirmek gibi bir durum yoktur, zaten sizin de fatih beyin de forumda aktif uye oldugunu biliyorum, goreceginizi tahmin ettim ilani.
    bu arada sanki bir sucmus gibi lanse etmissiniz ilani kopyalamissiniz lafini ama tabiki guncel haline uyarladim. siz parcalarin yanina 1 haftalik, yeni taktim, 100 km yapilmadi seklinde aciklamalar yazmistiniz, onlari vs kaldirdim. ayrica satilan bisiklet ayni oldugundan, toplayan kisinin verdigi kadar spesifik bilgiye sahip degilim, yani sanirim alacak kisinin bilgilendirilmesi acisindan en dogru sekilde verdim ilani.
    bir tek 'ilk sahibi degilim' yazmamisim, yazsam olabilirmis ama soruldugunda zaten saklayacagim bir durum degil o da =)

bu arada profil fotonuz hala bu bisiklet mi acaba, taniyamadim da tam =)
    NOT: siz uyarinca farkettim, 'arka göbek 10 gün önce takılmış' ve '200 km kullanilmistir' yazilarini zincir ve rubleden kaldirmamisim gozumden kacmis.
    tekrar soyleyeyim, aldigimda oldukca yeniydi, ben de 500 km civari yaptim bisikletle. hicbir parcasi degistirilmedi. bakimlarini aksatmadan wd40 ve ardindan dry lube ile yaptim, araziye toplam 4 veya 5 kez girdim (belgrad ormanina)

4. cem ceylan

cem ceylan Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    10 gün önce takılan arka göbek ve sizinde bahsettiğiniz 200 km kullanılan parçalar ve balataların ömürleri ilanınızda çıkarmayı unuttuğunuz önemli bilgiler..siz 500 km yapmışsınız Fatih ne kadar yaptı tam bilmiyorum ama birde o eklendiği zaman farklı bir durum çıkıyor ortaya..

biraz işin kolayına kaçmışsınız ilan verirken..fotolar çekilip ilan hazırlanılabilir..parçaların tam isimlerini kopyalarsınız anlarım ancak fotolarla birlikte böylesi biraz fazla olmuş.. :)

profil fotoğrafımdaki merida değil,kendi bisikletimin fotoğrafı..

5. Zorlu bas

Zorlu bas Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    anladim, amac kesinlikle yanlis bilgi degil, gozumden kacmis o ayrintilar. isin kolayina mi kacmisim, evet tabiki. hazir bisikletin ilani daha once sizin tarafinizdan ozenle hazirlanmisken neden bir de ben ugrasayim demistim ilan hazirlamakla.

6. Zorlu bas

Zorlu bas Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Gunceldir, fiyat 3200 tl.

7. Zorlu bas

Zorlu bas Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Nakit ihtiyaci nedeniyle 3000 tlden gunceldir. bir miktar ACIL diyebiliriz..

8. Zorlu bas

Zorlu bas Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Uzun süre sonra tekrar günceldir, yol bisikleti ile takas da düşünülür.

9. Zorlu bas

Zorlu bas Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    tekrar güncel, 3000 tl

günceldir, başka bir başlıkta parça satışına da başlanmıştır.

PARÇA SATIŞI BAŞLAMIŞTIR. parçalara teklifleri buradan veya öm ile alabilirim.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.