18-21 Nisan İzmir-Bodrum Turu

Scudo

aytacaksoy

Daimi Üye
Tepki
384
teşekkür ederim semih..gerçekten çok keyif aldığımız bir gezi oldu.bu arada ozan arkadaşta fotoğrafları hazırlıyormuş.kendisinede şimdiden teşekkür ediyoruz:))

semihcelikoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
274
@evrimyigit
Bizde seni tanımaktan keyif aldık sağolasın. Bağlantıya baktım dediğin gibi hata gösteriyor şuan. Ama nedenini bilmiyorum. Dün Ozan ve Aytaç'a bu bağlantıdan göndermiştim fotoğrafları.

• Beğen
Tepkiler: yaminkutlu

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Ozan'ın fotoğrafları hazırlaması daha sürer heralde, 1 gb lık fotoğraf var diyordu. :)

aytacaksoy

Daimi Üye
Tepki
384
@Önder Tarım

hazırlıyomuş önder..birinci gün fotoları ve yazıları az sonra sitede..heyecanla beklyoruz:)

aytacaksoy

Daimi Üye
Tepki
384
@evrimyigit

evet evrim keşke gelebilseydin.gezinin üç günüde ilk günki gibi çok zevkli geçti..artık bir sonraki gezilere diyelim..görüşrüüz..

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
16-19 Mayıs arasını boş bırakın.Ben de bir gün ekicem okulum,19'u tatil zaten. Fethiye planları var. :)

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Bugün sabah 4gibi denedim sayfa hata verdi ama link ilk verildiği zaman sayfayı açıp keydetmiştim bu sayede sabah 5 itibariyle fotoları indirdim.Birbirinden güzel manzaralar

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
gel bize bende var hepsi fotoların. hem işim var senle

evrimyigit

Daimi Üye
Tepki
1.565
arkadaslar inanamayacaksiniz bugun ramboyu gordum!!!! hani şu degirmen dere koyundeki deli yada sarhos olan adam. ilk tepkim hadi canım olamaz oldu. sporcumusun sen kondisyon mu keci peyniri mi yogurt mu derken emin oldum.

videoya kaydettim. ben 48 yasindayim diyor. birde karate yapiyor. :::)))
bakkalda karate yaparken dustu!! "bunuda cektin mi diye soruyoo" " yok" dedim. "cekseydin iyi duşmustum " diyoooooo

umarim her hafta sonu gormem.

• Beğen
Tepkiler: yaminkutlu