18.03.2011 Galatasaray-Fenerbahçe Derbisi

Tepki
85
Ben bir Fenerbahçe taraftarı olarak oynanan futboldan memnun olmamakla beraber , Alex gibi olağanüstü bir futbolcuya sahip oldugumuz için Allah ' a şükrediyorum.Hiç yoktan maçı çeviren adam olarak kendisini görüyorum.

Bu zorlu engeli de aştı Fenerbahçe' m , artık şampiyonluk daha yakın :in:

• Beğen
Tepkiler: hakano
Scudo

İbrahim Ozan

Daimi Üye
Tepki
321
Galatasaray ; Fenerbahceden önce awuuwuwuuauuauawwww Fenerbahceden sonra miyav miyawwwww miyavvvvvvv :) :) :)

Mümin Zorcan

Daimi Üye
Tepki
114
:box2: Hakemin çıkarttığı sarı kartlar aslında maçdaki gerilime bir nebzede olsa sınırlama getirdi sarı kartı gören oyuncular zannedersem uslulaştı da diyebiliriz. Galatasaray bir geldi attı gitti tabi kovalayan ekip Fenerbahçe oldu.
Ama taraftarın ve futbolcularımızın bir ayıbını görmek gerekirse maçı zorba ile kazanma yani seyircilerin sahaya attıkları olsun hakeme karşı olan itirazlar ve yüksek tansiyon bunlar sadece dün akşamda görüldüğü gibi bir çok karta sebep oldu. Bir Fenerbahçeli olarak galibiyet bizim için önemli hatta güzel ve sevindirici. Ama artık daha çok futbol izlemek istiyoruz. Gerilimin artmadığı saygılı bir futbol dün akşam Galatasaray taraftarı herzaman ki gibi hakeme suç buldu (herkes için geçerli değil) kazanmak varsa kaybetmek varsa vardır. Saygı Saygı Saygı

Tepki
85
Bu sahaya yabancı madde atmama konusunda ben FB taraftarı olarak bilinçlendiğimizi düşünüyorum en azından herkes bir şekilde birbirini uyarıyor . Dün atılan o şişeler gerçekten çok tehlikeliydi , Allahtan birinin kafasına isabet etmedi!

• Beğen
Tepkiler: Yunus YILMAZ

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Türkiye' de spor bir ölüm kalım meselesi haline getirilmiş, iğrenç medya maç sonrası programlarda hala Hagi' nin vs arkasından konuşup kuyusunu kazıyor, dedikodu ve çirkef mekanizması olmuş maalesef. Bu çıkarcı tavır yüzünden de futbol gelişmiyor. Oyuncular ahlaksız, Kazımın yaptığı utanç verici, Allah' tan Fenerden gitti de kurtulduk, insan biraz karakter sahibi olur terbiyesiz herif, bu haliyle Galatasaray' a kaybettirir sadece ki öyle de oldu zaten, kart gördü ve müteakip birkaç maçta yok galiba.
Fenerbahçe' li olarak sevindim ama biraz buruk oldu, ne olursa olsun ezeli rakibimizin daha üst sıralarda bulunması, rekabetin sürdürülebilirliği ve futbol gelişimi açısından gereklidir. Ayrıca bu stadın açılışındaki duruşlarını hala unutmadım, bu yüzden daha çok saygı duyuyorum onlara. GS taraftarının bir kısmı çok bilinçli gerçekten.
Başta Medya ve sonrasında oyunucuların eğitimsizliği yüzünden futbolumuz bu sene çok puan kaybetti. İki tarafın da cahil, kudurmuş azmış bazı taraftarları yüzünden iş çığırından çıkıyor. İnşallah ileride bu sahneler yaşanmaz tekrar.

Kerem Demirel

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cannondale
@Yiğit YILDIRIM

Ha yani kadıköy de atılan ses bombası,sidik torbası vb. şeyler çok normal "bilinçli" taraftarın işi

Mümin Zorcan

Daimi Üye
Tepki
114
Ayrım yapmaya hiç gerek yok ayıp sizde de bizde de oluyor istediğimiz şey olmasın ve sadece futbol izleyelim ayrıca istikrar önemlidir. Maç kaybedilince Hagi gitmeli veya başka biri bu zaten mağlubiyeti tek kişiye yüklemek den başka bir şey değil iki taraf da artık seviyesini yükseltmeli Avrupa dan futbolcu alacağımıza az da güzel yanlarını alırsak daha güzel olacağına inanıyorum.