17 temmuz performansa dayalı tur..

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
arkadaşlar 17 temmuzda 200+ km mesafelik performansa dayalı bir tur yapma planlarım var..Bu turda bana eşlik etmesi için performansı yüksek yol bisikleti kullanan bir arkadaş arıyorum..Tur tamamen performans odaklı olucak..Az mola çok iş yani :in:

rota olarak ;

ist-tekirdağ (gidiş dönüş 240 km harika kaymak asfalt.. )
bostan'cıdan-kartepe (dönüş tren ile)

bu rotaları gözüme kestirdim...gidiş çok erken bir saatte olabilir dönerkende öğleden sonrayı beklemeyi düşünüyorum..Farklı fikir ve görüşlere köküne kadar açığım :) Toplamda ben dahil 3 veya 4 kişi olabilir..Çok kalabalık sıkıntı yaratır..Fikir ve görüşleri bekliyorum , iyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: Ertan27
Scudo

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Sexi bir rota abi :D güle güle git güle güle gel :D Allah kaza bela vermesin :D

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
Sexiliği turdaki renklere bağlı Burak...Bence biraz zor gibi olucak

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Abi ben uzunnnn yolları gerçekten performansımın eşdeğer olduğunu bildiğim arkadaşlarımı seçerek yapıyorum.Bulamazsam yanlız gidiyorum.Çünkkü arkadaşın bazen basıp gidiyor bazense yetişemiyor.Dur bekle,hızlı pedalla çok yoruyor insanı.Normalin 5 katı neredeyse.

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´

Tesup Taru

Forum Demirbaşı
Tepki
425
Bisiklet
Salcano
Kazasız ve keyifli turlar dilerim...Performansınızı ya da beklentinizi merak ettiğim için sormak isterim: 240 km yi ortalama kaç km/saat ile almayı planlıyorsunuz ?

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
soner başarılar
bu turda sana eşlik edebilecek arkadaşlar istanbuldan ultra adamlardan onur berberci ve aytekin erzan ikisindede yol var aytekin kayboldu face den de oraya ültümaton koydu burayada aytekin yok ulaşamıyorum ayrıca volkan tam biçilmiş kaftanda ağustosda gelecek,,,,mtb kullanıyor ama acaip süratli ve keza kardeşi de öyle,,, ayrıca tolga gürgün ......yolda süratli adam pek fazla yok .....bizim memet olabilir aslında ......tabi yol alsa çok daha süratli olacak ama genede seni yakalama durumu var ve ayrıca ogün ......
adam yok değil ama az ...

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
Tekirdağ yerine Edirne daha hoş olur kanaatimce. Sanırım Edirne'nin kurtuluşu da yaklaşıyor...

• Beğen

Recep Volkan ÇETİNCEVİZ

Forum Bağımlısı
Tepki
180
Bisiklet
Scott
Soner yolcu olarak katılım olmazsa mtb olarak katılabilirim ama bu durumda yol mtb'den daha süratli olacağından tempo nasıl olur bilinmez denge sağlanmaz ondan duruma göre katılmayı isterim farketmez...

• Beğen

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
@Engin Sarı

Her akşam istanbul yollarında 70 ila 120 km arasında sürüyorum..Trafik yayalar ışıklar vs sabit gitmek mümkün olmuyor..Genelde ortalam 27-35 arası alıyorum bu mesafeleri 200 km boyunca rüzgar olmazsa yine 25-35 arası bir beklentim var..Teşekkürler.

@Kudret Kurtcebe

Kudret abi uzun yol yalnız çekilmiyor..Hani şöle benim eksik yanlarımı tamamlıcak uyum içinde hızlı pedal basıcak bir yolcu lazım :) Hatta benden daha hızlı olması lazımki onu yakalamaya çalışayım..Mehmet tutturdu yol bul yol bul tekirdağ filan diyor..Soruyorum yol çok km lazım diye ses yok :D:D XTC'nin yanına bir defy yap diyorum onada hiç bakmıyor..:)

@Salih Dinçer

Edirne daha önce yapmadım ama Tekirdağ yapmıştım..Kaymak asfalt az rüzgar güzeldi..Büyük ihtimal Tekirdağ olabilir...:in:

@Mehmet Ser

Tarih başlıkta yazıyor aga...Benden zenginsin çek işte xtc nin yanına defy gel onudamı ben ayarlıyım çatlak herif :D:p :):D:p

@Recep Volkan ÇETİNCEVİZ

Recep'cim tur gezi modunda olmayacak mola sadece su veya ihtiyaç gidermek için olucak yetişirim dersen gel...Zaten bi kısmet olmadı beraber pedal basmak :)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Ser

BF Okuru

Üye
Tepki
2
valla soner senin tam adamın aytekin erzan dehşet süratlidir yolda,,,valla mtb de 35-40 tempoyu saatlerce sürdüren aytekinin yolda ne olacağını sen tasavvur et ,bence üçlü çok iyi olur, aytek sen onur berberci, üçünüzdede yol var yalnız bu aralar aytek kayboldu kısa bi süreliğine, face e bile uğramıyor burayada ...

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
@Kudret Kurtcebe

Ya onlarla düzgünce 1 tanışma fırsatım olmadı :( belkide bu tur vesilesiyle tanışırız...Artık sınırlarımı zorlamanın vakti geldi..Zaten bu sezon benim için son olucak seneye mağlum askerlik var...Bu günleri hayatmın son günleriymiş gibi dolu dolu yaşamak istiyorum :) Gitmek var dönmek var veya yok çavuş ..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@sonEr´´

adam yok yahu kayboldu..merak ediyorum bi şeymi oldu kısa bi süreliğine ayrılıyorum artık benim için internetten haberleşme bitti diye yazmış adam deli dolu gene bi delilik yapıyordur, evereste gitmiş olabilir valla yapar ...

:) :) :) :) :) :)

evet asker dönüşü başlarsın gene soner yalnız özeldenden yazdım aytek tek çalışır bence sende tek çalış hedef koy ..aytek tek başına rüzgara karşı acaip gider kuvvet var tabi ....bunlara şahidim onun sayesinde biz onun arkasında acaip geliştik aytek bastıkça bizde basardık hiç unutmam ben ,volkan, almanyada kendisi oda mtb yarışçısı, aytek ben volki gebzeden bastık valla yalan yok 35-40 tempo arasında gidiyoruz geliyoruz ,63 km boyunca tek mola yapmadan gittik ,suadiye girişine geldik ordan 6 km bastık ve 22 km rampalara dalındı orda serbest oldu aytek ve volki uçtu tabi kartepe otelden dönüldü tekrar suadiyeye inildi, dehşetti o gün bide yağmura yakalandık hiç banamısın demedik silik teker ile ben bastımda bastım şimdi süratli adamla ile çalışmak çok zevkli aytek ayağı kırınca süratli adamım gitti tabi 2 ay boşlama oldu kışa ras geldi martta yine bastık ama bu sefer ben bittim o 2 ay basmamanın çalışmamanın bedelini göktürk turunda suratıma tokat yiyerek anladım ..

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/267960_2238782969436_1243875950_32673762_3250440_n.jpg

aytek in yaptığı garipçe fener ..neticeler bence uçmuş gene

5 saatte 133 km doğru gördüysem tempo 26 ........en yüksek 57,,yolla ...tırmanış dereceleri bence iyi,,rampa 16 km .....
edirne onun için 9-10 saatte biter diye düşünüyorum,,gidiş ve dönüş,,

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
Soner Valla bi yol bisikleti var hayalimde ama many yok. Bu xtc yi alırken bile çok sıkıntı çektim o yüzden bi defy almak benim belimi büker.

• Beğen
Tepki
72
Ben Silivride çalıştığım için her gün Cerrahpaşa Silivri yapıyorum (bisikletle değil tabi :) ). Bugün bile rüzgar o kadar şiddetliydi ki, arabayı yolda tutmak için direksiyona iki elimle yapıştım. Rüzgarı gözardı etme derim.

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
evet bu aralar acayip rüzgar var..şansımıza artık...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
sabah 05:30 Florya çıkışlı Klasik Boğaz turumuza tüm yolcu arkadaşlarımızı aşağıdaki detaylara uyum sağladıkları sürece bekliyoruz...
bisikletlerimizin ,giyimimizin görsel ve teknik anlamda yeterliliği . antreman tempomuza ayak uydurabilmeleri ( ekip gurup halinde sürecek tırmanışlarda ve müsait sektörlerde kaçış yapma imkanı ) etap uzunluğu 160km+ olarak düşünülüyor.

evet soner aytek in faceden mesajı ..............

burak koçak

Daimi Üye
Tepki
126
19 unda bisikletle bandırma-ayvalık (230)km yapıcam, bir gün dinlenme olucak arada bilmiyorum toparlayabilir miyim kendimi.. ne dersin soner?

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
haftaiçi çalışıyorum maaaaleseffff :(