17 nisan pazar günü şarköy uçmakdere arası bisiklet turu

by_schumi

Üye
Tepki
64
tekirdağ bisiklet kulubü,edirne bisiklet kulubü,lüleburgaz bisiklet kulubü ve keşan bisiklet kulubü, çerkezköy bisiklet klubünün katılacağı 17 nisan pazar günü şarköy uçmakdere arası bisiklet gezisi ve akabinde uçmakdere de piknik,tanışma ve sohbet amaçlı etkinliğe tüm bisiklet forum üyesi arkadaşlarımın katılmasını canı gönülden istiyorum.Bu seferki gezimiz çok farklı olucağı kesin ) sayı olarak ta kestiremiyorum...herkesi bekliyoruzz,gidiş dönüş 70 km dir. Bir rekora imza atalım ne dersiniz tüm trakya olarak,gelebilecek olan arkadaşlar la irtibata girelim )

pazar sabahı saat 9 da veis dondurma önünden yola çıkılacak,35 km uzaklıktaki piknik alanına gidilecek orada konaklama yapılacak bi kaç saat,sonrasında tekrar yola çıkılıcak ve akşam saat 6 gibi şarköye dönülecek
oplanma yeri ve gezinin son bulduğu durak şarköy olacak.bir gece öncesinden cumartesi akşamı şarköyde olmanızı bekliyoruzki o akşam toplanılıp sabah için gezi hakkında sohbet edilecek,konaklamak için pansiyon çoktur şarköyde o konuda sıkın...tı yaşanmıyacaktır.yardımcı olabileceğim başka konu varsa sorun cevaplayım.biz dışarıdan gelecek olan misafirlerimizi bir gece önceden bekliyoruz ki sabaha dinlenmiş şekilde geziye çıkabilelim.

yol boyunca deniz kenarından ve uçurumlu bir yol olacak manzarası eşsizz son derece harika bir temiz havanın olduğu sahil köylerinin içinden geçerek hedefe keyifli bir şekilde gideceğimiz bir yolculuk olcak

Scudo
Tepki
33
çok yapmak istediğim bir turdu ama arkadaşım 1 gün önceden yazılmaz ki biraz daha önceden yazsaydın kesin gelirdik hemde tanışmış olurduk neyse bir daha ki sefere işallah tekirdağ ve çevresindeki organizasyonlardan heberim olursa katılmak isterim.

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
Katılmayı çok istediğim halde havanın bir türlü ısınmaması nedeniyle katılamadım. Bir başka turda görüşmek üzere.

Tepki
33
arkadaslar hakikaten bu turu yapalım kumbagda evimiz var logistik (mangal,konaklama ve bilumum ihtıyaclarmızı ) anlamında karşılayacak şekılde tasarlanmıştır :) gerekli tek şey yol arkadaşlarıdır. havalar duzelırduzelmez organizasyon duzelenecektir.

Tepki
33
eeee ne duruyoruz o zaman kumbagda buluşup şu uçmakdere şarköy turunu gerçekleştirelim sizin ev nerde kumbağda komşu çıkmayalım :)

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
Sahil tarafındaki caddede ilkokula gelmeden. Geçen yıl yapılan binada. Hava ısınınca ilk fırsatta gideceğim.

• Beğen
Tepkiler: orhan mesut
Tepki
33
valla bende gideceğim o zaman mutlaka haberleşelim hatta bizimkiler şimdi bile ordalar yaza hazırlık devam ediyor bizim ordaki geçmişimizim yaklaşık 25 senelik bizim evde tunay marketin ordan içeri girince

heberleşip gerçekleştirelim turu çevre yerlerede guzel turlar yapılabilir

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
Dedemler 1936 da gelmişler. Ben Kumbağda pek zaman geçirmiyorum. Geçen yaz 2 kez gittim. Birinde Kömür limanına, diğerinde Gökçeadaya devam ettim. Gitmeden haber veririm. Tekirdağdaki arkadaşlarla da görüşürüz.

ali kıran

Üye
Tepki
7
bu tarz organizyonları bir hafta önceden vs belritirseniz hazırlanmamız aktılmamız mümkün olur.Uçmakdere ne zamandır gitmeyi planladığımız bir yer.Eminim çok eğlenceli olmuştur

Tepki
33
aynen bende oyle ama tur olursa gelirim ben herturlü uzun yola açıgım olursa sevinirim. düldül de daha yeni biraz kendisiyle haşır neşir olup kaynaşmak için bu tarz faliyetler şart en kısa sürede görüşmek üzere

Önereceğiniz veya katıldığınız istanbuldaki faliyetlerede katılabilirim.

Selamlar,

by_schumi

Üye
Tepki
64
(link)

(link)

(link)

(link)

turdan bikça adet fotoğraf

Ali Akyol

Üye
Tepki
44
Arkadaşlar, hazır konusu açılmışken Tekirdağ, Kumbağ, Yeniköy, Uçmakdere, Gaziköy, Hoşköy, Mürefte, Şarköy, Kocaali, Kızılcaterzi, Gelibolu rotasının yol bisikleti için uygun olup olmadığını öğrenmek istiyorum. Bilgisi olanların paylaşmasını rica ederim

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@Ali Akyol

Kumbag Yeniköy arası toprak yol. City Bike ile geçtim ama yol bisikleti ile yavaş geçerek geçebilirsiniz. Yeniköy Uçmakdere arasında geçen sene toprak olan yol asfaltlanmı. Uçmakdere Şarköy arası denize paralel giden hız tutkunuzu tahrik edici şekilde düz bir yol. Kısacası Kumbağ Yeniköy dışında sorun yok. Bu yoluda isterseniz Naip üzerinden sorunsuz şekilde geçebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Ali Akyol
Tepki
36
İsim
Serdar Y.
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Memleketim olan uçmakdere de zamanında çok bisiklet sürmüşlüğüm vardı. Görünce duygulandım. Havası, kokusu, taşı, toprağı ayrı bir güzellikte. Yakın zamanda tekrar zirayet etmek için can atıyorum. Keşke haberimiz olsaydı :/

Uğur Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
244
İsim
Uğur Demirtaş
Bisiklet
Salcano
oohh kumbağcılar kaynaştı.bizim yazlığımız yok, biz n'apalım şimdi.Forumda fotolara bakıp iç mi çekelim..?