'' 17 ekim ,erikli delmece yaylası.''

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
@Zafer Ünlü

görüntü vermketen fazla hoşlanmıyorum...
buarada yaş kaç hocam yaş....

Scudo

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
neyin peşindesiniz anlamış değilim bu sporu başkaları içinmi yapıyoruz yoksa kendimiz içinmi bu işten para kazanıyorsanız eğer yarışlarda düellonuzu yapın burda klavye başında değil büyük ihtimal ikinizinde yaşı benden büyük abilerimsiniz bize örnek olacak yerde köstek oluyorsunuz performansınızı denemek istiyorsanız size en güzel yolu söyleyeyim samsundan hopaya kadar alabildiğine dümdüz geniş ve tertemiz kaliteli asfalt en az 500 km gidin yarışın ama kime neyi ispat etmiş olacaksınız ikinizin performansındanda şüphem yok çok iyidir kesin ama sizden küçüklere yanlış örnek oluyorsunuz.

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
@samet_özdemir

büyüdün mü şimdi ?
buarada Samsundan Hopaya 500km yok 380 civarı o etabıda yaptık allahın izniyle 300km den sonra bile ortalamamız 30km nin üzerindeydi, bununda linkini vermemi istermisin....
birgün sende böyle turlar yapınca sanada sataşmalar olunca ozaman göreceksin şimdi laylaylom gidip sucuk ekmek yemeğe benzemiyor bu işler...benim yaş 37
aslında hata bende girip buraya muhatap oluyorum sildirteyim bari yazılarımı...

evet buradan yöneticilere sesleniyorum bu topikteki yazılarımın silinmesini istiyorum genç arkadaşlar rahatsız oluyormuş...

saint poussin

Aktif Üye
Tepki
87
bana dusmez belki ama dayanamadim, dozu gittikce artan bir satasma var. taraf degilim ama zafer bey hitap tarzinizi bir gozden gecirin, rahatsiz edici..

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
@Hasip Çehre

senin ne kadar büyük olduğun belli yazılarından ben sana karşı veya diğer kişiye karşı bi şey söylemedim ama üstüne alınmışsın bari söyleyeyim yazdıklarınız 10 yaşındaki çocukların tartışmaları gibi aynı hiçbir farkı yok ben seni geçerim yok ben seni geçerim benim babam senin babanı döver tarzında ya madem var böyle bişey yarışın video çekin gidona takın kameralarınızı deyinki benden daha hızlısı yok çünkü siz bişeyleri ispat etmeye çalışıyorsunuz. ben altımda 14 kiloluk bisikletle 2,2 dişli tekerlerle iznikde turu en önde tamamladım ne koptum ne geride kaldım 1yol bi city bike la beraber hiç kopmadan turda kaldım onları arkamda götürdüm ben arkaya geçtim hiç kopmadan benim performansın artık çok kötü uzun süredir binmiyorum ama hiçbir zaman yarış için binmedim bisiklete spor olsun die bindim.

samsun hopa arası 380 km bişey demişsiniz siz bence havadan gitmişsiniz o yolu ben 5 sene senede 6 7 defa gittim geldim o yolda en az samsun trabzon arası 346 km trabzon of arası 50 km falan siz bence of a kadar gidebilmişsiniz. ;) samsun hopa arası 520 km dir. düz ve temiz yoldur iyi çözememişsiniz birdaha gidinde binin o yolda ;)

senin muhattapın bizler değilizki muhattap oluyosun sen amstronglarla falan anca muhattap olabilirsin özür dilerim ;)

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
arkadaşlar arkadaşlar.durun hele bi yahu :) biraz sakin olun.oldu olucak toplanalım beşiktaşda meydan muharebesi yapalım.zafer dostum giriş kısmını ağır yapmışsın bence de.burda kimse kimseye yaşı ile alakalı olarak konuşup eleştiri yapmamalı.bu kimsenin haddine değil.hasip beyi tanımam,daha önce beraber turlamadık ama özgür iradesi ile herkesle gitmem demiş.eyvallah.bunun da sıkıntısı var.herkes ben geleyim diyor sonrada yan çiziyor yada yolda başlıyor ah uh çekmeye.bende defalarca tur düzenledim halen de düzenliyorum fakat yolda bende sıkıntılar yaşadım.turun ağır olacağını baştan belirtmemize rağmen sahilde her gün bebek ortaköy yapanlar bile bitirebileceğini sanıyor yapılan her turu.yok öyle bişey.benim de ne yazıkki turlara katılmak istemediğim kişiler var.yolda kimsenin kahrını çekmek istemem,diğerlerinin de çekmesine izin vermem.hele hele akşam emirgan turu düzenlediğim tarihde geleceğim deyip de gelmeyerek cebimden 60 tl vermeme sebep olanlar hiç düşünmesinler turlarıma katılmayı.bunu bu kadar açık söylüyorum.ama kendine güvenen pedalcıların uzun ve ağır turlara katılmalarına elbette laf etmeyecektir hasip bey.sanırım oda yolda kimsenin dırdırını çekmek istemiyor.önceki turlarda tartıştığı yada tarzını beğenmediği kişiler olmuştur hepimizin olduğu gibi.belkide onlara ince bi mesaj göndermiştir.siz gelirseniz ben gelmem yada ben varım siz gelmeyin diye düşünerek.ama açık açık söylemediği içinde kullandığı kelime ne yana çekersen oraya gider.o yüzden çok kurcalamayın.ortada bir mesaj varsa gereken kişi almıştır.yarı yoldan geri dönen çok kişi gördük şu ana kadar.lafı fazla uzatmak da istemiyorum ama kimse buradan birbirine hodri meydan okumasın arkadaşlar.spor için buradayız.yok derdiniz savaş ise levye yi alıp gelirim beşiktaşa :D benden iyisinide bulamazsınız bu konularda ;) nede olsa celali'liyiz. :D:D:D:D:D

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
sen önce okuduğunu anlamayı öğren sonra yorum yap...
iki kişi konuşurken üçüncüye bişey düşmez sen kimsinki bizim muhabbet 10 yaşındaki çocukların muhabbeti diyebiliyosun nesin sen milli eğitim bakanımı pedegog mu nesin sen bir otorite değilsin ozaman susmayı ve izlemeyi öğren
karadenizdeki o yolu sen neyle geçtin km saatin bozuktu sanırım onun içinde kendinizi bişey yaptınız sanıyosunuz km saatini ayarla yada bolaban tünelinden geçmedin sen yolu uzattın...
neyse dediğim gibi senle muhatap olmak vakit kaybı çünkü hiç bir konuda bilginde yok tecrübende yok İznik e gidip gelmek seni adam etmez bak Sn.Kudu yıllardır yapmadığı tur kalmadı hiç böyle senin gibi bir tavır almmamıştır kimseye

önce okuduğunu anlamayı öğren bukadar ve başkalarının arasına girmemeyide...

serhat fırat

Daimi Üye
Tepki
177
Beyler sakin olun sonradan dusununce pisman olacaginiz sozler edipte birbirinizi kirmayin.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
dostlarım arkadaşlarım ..samette benim arkadaşım hasip beyde enverde hepsi benim için değerlidir ...
bu günkü kısa mesafe antreman turunda -bostancı-kartal-
barış yolla geldi bende melez bisiklet ve tempo malesef 35 de kaldı evet benden bu kadar bunun üstüne çıkabileceğimi zannetmiyorum şimdi benim hasip beye yetişebilmem hayal hasip bey alicenap bir insandır kendisini yıllardır tanırım ....hasip beyi lütfen yanlış anlamayın ...
hasip bey bu duruma gelebilmek için 16 ayını bi fiil ferdi çalışmalara vererek başarmıştır meseleye bakarken çalışmış olan hasip beyi takdir edelim çünki gerçekten çalıştı çabaladı ve dostum sonunda başardı iznik turunda düz yolda ben onur berberci alper temircan ve hasip bey ile ip gibi gitmeye başladık velhasıl gel gelelim sanki biri beni arkadan çekiyordu öndeki 3 insan benden koptu bunun nedeni ben onların temposuna dayanamadım tempom 29 düştü ve hasip bey ve ekibi 39 tempo ile mtb de gittiler ve uzun zaman bu tempoyu korudular sonra şifalı suların orda buluştuk ....evet tempoları çok yüksekti dostlarımın ....
tatlı bir rekabette olabilir aslında yani insanlar çalışır çabalar birbiri ile rekabet yapabilir ...bu da bir tercih ama kavgasız gürültüsüz olur....
ben yol dostlarımla iki defa tur yaptım bende melez bisiklet vardı herkeste yol ama onlara yetişmeye çalıştım ....
onlarla antreman gerçekten çok zevkli idi...burdan hasip beye bülente ali emreye ve barışa ve mustafa içdağa ve özgür nevrese vede mustafa doğana tekrar teşekkür ederim ....
dostlarım birbirimizin kalbini kırmadan konuşalım şu ölümlü dünyada hepimiz yarın ölüp gideceğiz bakın süleyman şatır dostumuzu kaybettik ruhu şad olsun kalp kırmaya değmez....
ben 5 yıldır bi fiil bisiklet üzerinde yoğunlaştım ....evet bir çok tur düzenledim ama şimdi artık turlarım antreman şekline dönüştü bu arada farkında olmadan bende geliştim ama tabi 54 yaşında bir adamın gelişmesi ile genç adam bir mi bu sporda yaşa göre bence ölümcül dünyada 65 yaşında bir yol bisikletçisinin bütün gençleri sollayarak birinci olduğunu gördünüzmü olsada o adam zati istisnadır ıronmandir...
samet dostum izmir turunu hatırlarsan ne kadar zor olduğunu ,bir günde izmire gitmenin, bu turda karşılaşılan tecrübe ve tecrübesizlikler sizin artı hanenize yazıldı şimdi hüseyinede söyledim sandaletle gidilmez diye beni dinlemedi her işin bir rajonu vardır ....hüseyinde spd olması işini kolaylaştırırdı ..
bir günde izmire gitmek gerçekten kolay bir olay değildi....
izmirden önce benim 30 ağustosda yaptığım kartepe bir günde 270 km nin ne olduğunuda bende deneyleyerek anladım bu iş o kadar kolay değildi....
evet yaşayarak öğrendim ....bu kartepe bir günde olayını başaran 270 km yi bir günde gidenler hasip bey evren harun ali emre volkan ve suha dır ben kartepe zirveye çıktım ama dönüşü trenle yaptım şimdi bile böyle bir tur olursa açıkçası iki kere düşünürüm ..270 km size az gibi gelebilir ama 110 km nin üstüne 22 km rampa çıkmak gerçekten zor ve dönüşte dil ovasındaki rampalar ise artık insanı süründürür bu tur insanda bence 300 km yorgunluk yaratır ..
evet son olarak birbirimizin kalbini kırmayalım sizden sadece bunu isterim ...

Zafer Ünlü

Daimi Üye
Tepki
93
@Hasip Çehre

Yaşım 43 Hasip efendi küçükçekmece de oturmanız ve Onur berberci ile turlara çıkmanız sanki birisini hatırlattı bana :D:D:D:D:D

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
yok bilemedim bakanda değilim pedagogda sıradan bi vatandaşım ben sizin hiç bi cümlenize atlamadımki tartışma olmasın die yazdım ama siz abarttınız dahada yüklendiniz. ben çok bilgili değilim bisiklet konusunda hiçbir zamanda bilgili olduğumu söylemem söyleyememde ne rublemi bilirim nede aynakolumun ölçüsünü bisiklete binmek için biniyorum spor yapmak için ulaşım aracı olarak kullanmak için kullanıyorum. samsundan hopaya taksiyle tırla otobüsle gittim 3 aracında km saati bozuksa bilemem ama en son geçen hafta cuma akşamı tırla istanbuldan çıktık gittik yeni yoldan gittik bolomanıda dolanmadık başka biyerede gir çık yapmadık şimdi kimle muhattap oluyosan onunla ol ben saygımdan ötürü abi diyorum sen dahada abartıyosun size iyi günler iyi yarışlar bol şampiyonluklar...