17 Ekim Avrasya Maratonu Boğaz Köprüsü Geçişi

Tepki
32
Arkadaşlar 17 Ekim Pazar günü Altunizade köprü altında saat 10.00 da buluşuyoruz. Avrasya Maratonu ve Halk koşusundan sonra Boğaz Köprüsünden Bisikletlerimizle geçip İsteğe göre Taksimden tekrar turda yapabiliriz. :in: Sürüş güvenliği açısından Kask,Eldiven,İç lastik,Pompa Hava durumuna göre Yağmurluk vs yanımıza almamızda fayda sağlayacaktır. Tura katılmak isteyen arkadaşlar bu konu altında isimlerini yazabilirler.

Scudo

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
@Berk Yıldırım

Bisiklet üzerinde geçişe izin var mı?

KerimBulut

Daimi Üye
Tepki
29
Arkadaşlar bi kaç sorum olacak.
1- Kaskım yok şart kask ile gelmek şartmı?
2- Bisikletle gelmek yasakmı izin veriyorlarmı?
3- Bisikletle gelmek için numara almak gerekirmi halk koşusu için gidenlerin numaraları ile içeri alıyorlar sanırım.

• Beğen
Tepkiler: LEVVENTSAHINER
Tepki
32
@reha genç

Maraton esnasında izin verilmiyor Biz Halk koşusu başladıktan sonra en son biz çıkacağız.

Tepki
32
@ker-bul

Kaskınız yoksa kiralayabilirsiniz. Bisikletle Koşu esnasında izin verilmiyor.Bisikletle geçmek için numara almanıza gerek yok numara koşuya katılanlar için veriliyor biz sadece tur yapacağız yarış değil köprü üzerinde durup bol bol fotoda çekiliriz.

KerimBulut

Daimi Üye
Tepki
29
@Berk Yıldırım

Peki kask olmazsa olmazmı? Kask takmayıda sevmiyorum, sevmediğim için almadım.
Kaskı nerden kiralayacağım.

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Maratonun ardından bisikletle geçişe kesin izin veriliyor mu?

Tepki
37
@ker-bul

bence kaskı kesin takmalısınız sevip sevmemekle alakası yok, tamamen güvenlikle alakalı bişey

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
@Kaşif

Kalabalığın geçişi ardından insanları köprü üstünden boşaltıp trafiği açmak için yavaş yavaş hazırlıklar başlarken,
Göğüs numarası olmayanları geçirmezken,
Hem numarasız hemde bisikletlileri bence köprü üstünden geçirmezler...

İnşallah geçersiniz,daha önce bisikletle geçmiştim bu keyife sizde ortak olursunuz.

KerimBulut

Daimi Üye
Tepki
29
Neyse kararımı verdim ben KASK'sız gelecem üzgünüm ::)))

İnşallah sorun çıkmazda geçeriz köprüden. Eğer kalabalık bi grup toparlarsak sanırım geçiçe izin verilir. Bide İBB de bu organizasyonu yapan yerle görüşüp kesin sorumuza cevap alalım. Bi heves ugruna yarı yolda dönüp rezil olmayalım.

KerimBulut

Daimi Üye
Tepki
29
@kerem seckin

İşin aslı bisiklete yeni başladım kask almaya fazla fırsatımda olmadı. Kask almak için gidip baktıgım yerlerde hoşuma giden bi kask ta olmadı. Kasak alacam tabikide hani fırsat bulup 17 Ekim den önce alabilsem güzel olacak. Alamazsam artık bu şekilde katılmayı düşünüyorum.

Bide 16 Ekim de son defa haberleşsek çogunluk durumu nedir diye. Gelen sayısı parmakla sayılacaksa izin vermeyebilirler. İyi bi çogunluk yakalarsak izin alabiliriz ama nasıl?

Aziz Özkan

Forum Bağımlısı
Tepki
474
Bisiklet
Corratec
bir sorun çıkmazsa 17 Ekim'de köprüde olurum . daha önce köprüden geçmiştim ilkine göre daha keyifli olacak

• Beğen
Tepkiler: Berk Yıldırım
Tepki
21
@Berk Yıldırım

İşte beklediğim olay teşekkür ediyorum Berk hocam = )) 17 ekim de görüşmek üzere umarım hava cıvıl cıvıl olur biz de tadını çıkarırız..

• Beğen
Tepkiler: Berk Yıldırım
Tepki
21
@ker-bul

hocam kaskını takman önce kendin için , zaten kask bisikletin olmazsa olmazı.bisikletin olmaz ise olmazı bir çok şey var ama bu öncelik alt tarafı pazar gezmesi deyip geçmeyelim lütfen..

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
daha önce 2 defa katılmıştım maratona biz koştuktan sonra bisikletle geçenler oluyordu haberlerde izliyordum o günün akşamı paten kayanlar bisiklete binenler oluyor yani izin var bende eğer istanbulda olursam kesin giderim.

• Beğen
Tepkiler: Serap Erdogan