Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

17-18 yalova-iznik turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında umut tanrıverdi tarafından paylaşıldı.

1. umut tanrıverdi

umut tanrıverdi Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    herkese slm arkadaşlar.cumartesi sabahı 8.30 da yenikapıdan hareketle 9.45 gibi yalovaya geçtikten sonra 55 km katedip iznik e varıp, o gün iznik i gezip öğretmenevinde kaldıktan sonra pazar sabahı gölün diğer tarafından gezerek yalovaya varmayı birazda yalovada kaldıktan sonra akşam 19.45 aldığım biletle yenikapıya varmayı planlıyorum.turum tamamen keyif amaçlı olup katılan arkadaş olursa memnun olurum.herkese kazasız,keyifli sürüşler dilerim...

2. tolga akan

tolga akan Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Hocam biz başaramadık siz başarın inşallah:D Bu arada hava da çok güzel görünüyor hafta sonu,şimdiden kazasız belasız keyifli bir tur dilerim...

3. Tahir Keskin

Tahir Keskin Onursal Üye

Adı:
    Tahir Keskin
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    İşte aynı gün aynı yerden sizinle aynı istikamete gidecek arkadaşlarımızın açtığı konu.
    Umarım birlikte güzel vakit geçirirsiniz. (Ben de bu ekibe katılmak istiyorum fakat 18 Mayıs akşamı katılmam gereken bir program var gibi görünüyor :( )

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=132537

4. umut tanrıverdi

umut tanrıverdi Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    saol tolga bey .konaklamaya kadar aldım biletlerimi.hortum çıkmazsa gidecez inş.:)başka turda görüşmek dileğiyle. bu arada isterseniz bir yalıköy çatalca turu yapabiliriz müsait zamanda