Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

17-12-2006 Muğla,Gölcük,Ula,Muğla Gezimiz

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında H.Can DEMİREL tarafından paylaşıldı.

1. H.Can DEMİREL

H.Can DEMİREL Bisikletkolik

Seviye:
    Değerli arkadaşlarım 17-12-2006 tarihinde Muğla Üniversitesi'nde çalışan ve okuyan bisiklete gönül vermiş arkadaşlarımızla yapmış olduğumuz geziyi sizlerle paylaşmak istedim.Fotoğrafları bana ulaştıran Şadan hocama ve geziye katılan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.
    Muğla merkez Atapark'ta saat 12:00 toplanarak geziye katılan arkadaşlarımızın ortak kararıyla güzergehımızı belirleyip harekete geçiyoruz.

Serkan Taşdelen bunu beğendi.
  2. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Sanırım detaylar sonra gelecek ama , bu kadarı bile ekip ruhunuzu ve mutluluğunuzu yansıtıyor.
    Ne güzel ilkbahar havasında bisikletçiler , yurdun dört bir yanında turlayıp duruyor. Evde çalışmak için troyler alanlar kullanamıyorlardır sanırım.

Daha fazla foto ve ayrıntı verirseniz seviniriz.

Teşekkürler.

Not: ayrıca kasksız arkadaşlar var sanırım , aman dikkat.

3. H.Can DEMİREL

Seviye:
    Sevgili Ataruh Bu gezimize öğlen saatlarinde başladığımız için fazla zamanımız yoktu.Yol bisikleti kullanan arkadaşlarımızda olunca tempomuz dahada yüksek oldu.Fazla resim çekme şansımız olmadı bende sadece toplu çekilmiş resimlerimizi paylaştım.
    İlginize ve mesajınıza teşekkür ederim...

Kask takmayan 2 öğrenci arkadaşımız vardı onlara gerekli uyarıyı yapıp en kısa sürede kask edinmelerini rica ettik.

4. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Çok güzel bir gezi olmuş. Grup ve Hava çok güzel görünüyor. Paylaşım için teşekkürler..

Sevgiler...

5. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    çok güzel bir havada güzel bir gezi yapmışsınız can abi keşke daha fazla fotograf olsaydı paylaşım için teşekkürler

6. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba Can

Hafta içi güzel bir gezi yapmışsınız. Sanıyorum izindesin. hafta içi gezebildiğine göre. Güzel bir gezi olmuş. ellerinize ve ayaklarınıza sağlık.

Görüşmek üzere hoşçakal.

7. felis911

felis911 Bisikletkolik

Seviye:
    ayaklarınıza sağlık beraber pedallamak dileğiyle

8. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Gerçekte bu mevsimde böyle güzel hava yakalayabildiğiniz için çok şanslısınız tabiki güzel bir topluluk oluşturmuşsunuz katılım gayet güzel bence...
    Devamını bekliyoruz...

9. Süleyman Şatır

Süleyman Şatır Bisikletkolik

Seviye:
    Gerçekten yurdun hemen her tarafından gezi fotoğrafları geldikçe, bu sporun daha da yaygınlaştığını görüyor ve seviniyoruz... Can Bey, paylaşımlarınız için teşekkürler...

10. candede

candede Bisikletkolik

Seviye:
    Can hocam yüreklerinize saglık.İnanılmaz güzel olan fotoğraflara samimiyetiniz yansımış.
    Mugla bisiklet platformu olarak Ailenizin her geçen gün büyümesi kendi adıma beni inanılmaz mutlu ediyor.Temennm o ki bu güzel oluşum ve büyümeleri bütün illerimizde yaşayıp yansıtalım.
    Güzel günler siz güzel insanlarla olsun.

'''Biz hayatı seviyoruz çünkü düşlerimz var.'''

11. H.Can DEMİREL

Seviye:
    Ender abi güzel dileklerin için teşekkür ederim.Geziyi hafta sonu yapmadık abi geçen ay yapmıştık.

Sevgili Murat iyi dileklerin için teşekkür ederim.Umarım en yakın zamanda birlikte pedallarız.
    Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.Evet şansımıza havalar güzel gidiyor.Önümüzde sadece Şubat ve Mart kaldı.Nisan ayını iple çekiyoruz.

Değerli büyüğüm Sevgili Süleyman abim ilgin ve güzel dileklerin için teşekkür ederim.Ellerinden öpüyorum.

Sevgili adaşım Can dost merhaba.Seninde yüreğine sağlık.İyi dileklerin için teşekkür ederim.Seninde belirttiğin gibi büyümeye devam ediyoruz.Çalışma ortamı ve ailemize karşı sorumluluklarımız fazla aksatmadan(birazda bencil davranarak)çevremizdeki yeniliklere ve güzelliklere doğru pedal basmaya devam.

Ender Alıcıoğlu bunu beğendi.
  12. tırt kaptan

tırt kaptan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Merhaba Can, benim hastalığım, kızımın hastalığı ve ameliyatı falan derken neredeyse 1 aydır ne bisiklete binebiliyorum ne de forumu düzenli takip edebiliyorum. Bu başlığı daha yeni gördüm. Güzel gezi olmuş ellerinize sağlık.

13. H.Can DEMİREL

Seviye:
    Sevgili kardeşim Fırat merhaba.

Minik kızımıza ve sana geçmiş olsun dileklerimi iletirim.Umarım ailecek en kısa zamanda iyileşir ve gezilerimizde aramıza katılırsın.Senin güzel muhabbetini ve dostluğunu özledik haberin ola...

14. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Paylaşım için çok teşekkürler. Ben onu bunu bilmem de bir kaç fotoda gittiğiniz yollar acayip hoş çıkmış. Her ne kadar asfalt da olsa sessiz sakin, dingin izlenimi verdi bana...

15. H.Can DEMİREL

Seviye:
    Sevgili Kevser merhaba

Güzel dileklerin ve mesajın için teşekkür ederim.Belirttiğin gibi güzel bir gezi oldu.Arkadan çekilmiş resimler Muğla-Denizli karayolunda çekildi.Yaklaşık 20 km bu yolda gittikten sonra,Gölçük'e sapıp daha inişli ve çıkışlı yolda seyrimize devam ettik.
    Umarım Antalya geziniz hava şartlarına takılmaz.Zira Ender abim sizleri dört gözle bekliyor.Sağlıklı ve neşeli geziler dilerim...