17.08.2008 tour de garipçe

Cemil

Daimi Üye
Tepki
99
Bisiklet
Merida
FULL PERFORMANS 08:00 da barbaros hayrettin heykeli önünden geçerek isteğe göre rumeli kalesi ardından garipçede güzel bir kahvaltı.Hızımız 30 km civarında olacaktır.Sadece performansına güvenen arkadaşlar katılsınlar. kask ve eldiven mecburidir.Bakırköy tarafından gelmek isteyen arkadaşlar deniz otobüsü köprüsünden hemen sonraki hipodrom durağında 7:00 gibi bekleyebilirler.teşekkürler.

Scudo

redeagle34

Üye
Tepki
15
@6500

mrb,sormadan duramıcam,FULL PERFORMANS,son zamanlarda sıkca duymaya başladık,aslında bu isim hakkı FULL PERFORMANS İSTANBUL=BURSA ekibine ait olsa gerek,grikartal,elman,kutsal,olarak biliyorum,ve full performans:bu işi onlardan daha iyi yapanı görmedm,hee onlarıda tanımadıgımıbelırtırım,sadece buradan yaptıklarımızı paylasarak bılıyorm,yanlışanlamayın lütfen,belkide aynı guruptansınız,istanbul=bursa ekıbınden sonra buralarda sıkca duymaya başladım,benı de heycanlandıran bu,ama msjınıza bakıyorm,full performans demişsiniz,performansına güvenmeyen gelmesın dıyorsunuz da,ortalama hız 30 km olarak ve güzel bir kahvaltı faslıdaolacak,dostum özürdilerım ama bunun FULL PERFORMANS la ne alakası var,sana ve full performans yaşamak isteyen olursa bence FULL PERFORMANS FULL MACERA İSTANBUL=BURSA ekıbıne bakmalıısnız,
bunu nacızane bir msj olarak kabuledın,polemık degıldır,ıyıpedaalrrr,

polo34

Daimi Üye
Tepki
157
Bisiklet
Sedona
arkadaş garipçe köyünün yokuşunu görmedi galiba, bir foto koysanız iyi olur:)

ben arabayla birkaç kere gitmiştim, çok dik yokuşlar aklımda kalmış, yanılıyormuyum? ayrıca beşiktaştan oraya gitmekte epey vakit alıyordur, antalyalı arkadaşı ve bizi bilgilendirirseniz sevinirim ...

FULL PERFORMANS lafı beni ürkütüyor, çünkü bu lafıeden gruba katılırsam adamlarla yarışa girecekmişim gibi bir his duyuyorum, allah korusun bir sakatlık olsa y da diyelim yetişemedim, beklemeyeceklermiş gibi algılıyorum :) herkesle her yere gidilmez, ayak bağı da kimse olmak istemez ama işte bana biraz ters geliyor o laf, belki de ben bisikleti bisikletseverlerle eğlenceli vakit geçirmek için düşünüyorum o yüzdendir ...

trekist

Üye
Tepki
8
@polo34

bence şunu düşünmek lazım,full performans denıldıgınde tabıkı akla dayanıklılık ve hırslabırlıkte mücadelebaşlangıcıdır,aksi taktirde laylaylomdan bır farkı yoktur,bu turdayıyecek felan olmaz,sohbet dınlenme vs vs olamaz,pedala ınadına ınadına basmaktır,redeagle34 arkadaşımıızn dedıgıgıbı,katılıyrum,bence bu işi en iyi yapanfull performans full macera istanbul=bursa ekıbı,hoşçakalın

polo34

Daimi Üye
Tepki
157
Bisiklet
Sedona
bence en iyi yapan erzincandan bir arkadaş var, terörü bile hiçe sayarak hem tehlikeli yerlerde pedallıyor, hem yalnız gidiyor, hem de epey uzun yol yaptı
(link)

bende erzincalıyım, kem küm övünüyorum:) beni de yakında dağlara çıkaracak bu site :) amacım yanlış anlaşılmasın polemik falan kesinlikle değil, konuda adı geçen herkesi takdir ediyorum, güzel fotolarının devamını görmeyi çok istiyorum, herkese bisikletiyle mutlu mesut günler diliyorum ve nokta :)

• Beğen
Tepkiler: grikartal

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
eveeeeeeeeeeet.hadi beyler mideleri çalıştıralım FULL PERFORMANCE olsun adı..

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
@penelope

yok be kanka,sucuk ekmek sabah erkenden mideleri çok zorlar...performansları düşer..olmaaaazzz

• Beğen
Tepkiler: grikartal

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@Elman TEMEL

karpuz olayına nedersınız,sabahları ıyı gıder,hazmıda kolayolur,öğlende sucuk mangal olur,
full karpuz=full sucukekmek:D

fatihgüven

Forum Bağımlısı
Tepki
807
Katılmayacakların yorum yapması gereksiz olmuş..
Eleştirilerinizi yaparken kırıcı olmamaya çalışırsanız daha iyi olur.