Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

16 temmuz 2009

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında baracuda75 tarafından paylaşıldı.

1. baracuda75

baracuda75 Yeni Üye

Seviye:
    Tekirdağdan İzmire uzun tur yapıyorum ilgilenen varsa bana msj atabilir kısaca güzergahı belirteyim aynı zaman da tarihi bir tur olucak,çanakkale üzerinden truva,assos,lamponica antik yerleşimi,zeus altarı,behramkale köyü,assos harebeleri,athena tapınagı,daha sonra altınoluk ayvalık devam ediyor 05367150734

Mustafa Ozler bunu beğendi.
  2. Uğur AKIŞ

Uğur AKIŞ Üye

Seviye:
    Aslında ben gelmek isterim ama şuanda maddi olarak sorunlarım var bende en erken 20si olmadı eylülün başlarında gideceğim.Hayırlı yolculuklar.

3. gecekusu333

gecekusu333 Kıdemli Üye

Seviye:
    memleketimizin neresine uğrucanız acaba? belki izmir içinde size eşlik edebilirim..

4. Mustafa Ozler

Mustafa Ozler Kıdemli Üye

Seviye:
    ben de bir kaç gün içinde istanbul'dan düşünüyorum benzer bir yolu... detaylandırmanız mümkün mü?

5. gurkan

gurkan Forum Demirbaşı

Seviye:
    İstanbul çıkışlı bir yol düşünüyorsanız Tekirdağdan sola kıvrılıp Barbaros Kumbağ, Uçmakdere Mürefte Şarköy Kavak Gelibolu güzergahını tavsiye ederim. Asfalttan çıkıp deniz vedağ havasını birlikte alırsınız.

Çanakkale İzmir arasını kaç günde gitmeyi planlıyorsunuz maksimum 2-3 gün sürecek ve Cuma-Cumartesi-Pazar'a denk gelecek olursa size eşlik edebilirim.