Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

16 Mayis 2009 Babaeskİ - Beypinar Gezİsİ

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Umut AL tarafından paylaşıldı.

1. Umut AL

Umut AL Aktif Üye

Seviye:
    Gezimizi 3 kişi yapacağız. Umut AL , Uğur KOCAAĞA ve Hasan GİRAY. Babaeski Hükümet Konağı önünden startımızı vereceğiz. Güzergahımız Babaeski -Kırklareli- Üsküp -Beypınar şeklinde olcaktır. 1 gece çadır kampı yapacağız ve ertesi gün döneceğiz. Ve İlk gün dupnisa doğa şenliği var. Orda arkadaşlarla buluşup güzel bir gece geçireceğiz.
    Lüleburgazdan arkadaşlar varsa onlarla beraber ortak katılım gerçekleştirebiliriz. Ayrıca Kırklarlaer'eli de bisikletçi arkadaşlarla da buluşabiliriz. Ve de bu geziyi Trakya Bisiklet Grubu adına yapıyoruz. Forum üyelerine selamlarımızla...

Umut AL:0535-632-84-30
    Uğur Kocaağa: 0537-688-98-73

2. M.Ergun GÖZET

M.Ergun GÖZET Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Umut; çok güzel bir tur. Çadırlı kamp da ayrı bir zevk katar. Başarılar dilerim size. Eğer Yunanistan'dan erken dönersek ve bir aksilik olmazsa ben de Dupnisa'ya gelmek istiyorum. Görüşürüz...

Umut AL bunu beğendi.
  3. gokhan erdogan

gokhan erdogan Bisikletkolik

Seviye:
    umut bende gelmek isterdim ama çadır vb malzemelerim yok bırdaha kı sefere ınsallah gelebılırım sızı iyi eglenceler dılerım...

4. Umut AL

Umut AL Aktif Üye

Seviye:
    Gökhan abi; kipa da 50 liraya çadırlar var. istersen alabilirsin.

5. Umut AL

Umut AL Aktif Üye

Seviye:
    Ben maalesef geziye katılamadım; son anda bir işim çıktı. Ama arkadaşlarımız Uğur ve Hasan bugün beni aradılar. Kazasız belasız bir şekilde Beypınar gezisi tamamlandı. Bugün Dupnisa Doğa Şenliğine katıldılar. Onları bir kez daha tebrik ederim..!
    Umut AL