Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bulundu 16" jant, iç lastik, dış lastik...

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Ahsen Okyay tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ahsen Okyay

Ahsen Okyay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Selam, katlanir bisikletim icin oncelikli olarak ic ve dis lastik, bulursamda bir cift jant takimi alacagim. Bircok yere baktim bulamadim. Dis lastik icin ince 1.75 yada alti bulamadim. Bulduklarim iyi degil. Ic lastik hic bulamadim. Jant hele.hic yok. Bulabilecegim, onerebileceginiz bir yer var midir?

2. burhan çetin

burhan çetin Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    16 inç katlanır dahon bisikletim için bende çok aradım ancak Rubena walrus 16x1,75 lastikleri bulabildim.İş görüyor.Fiyatı 15 TL civarı.İç lastik Decathlonda var.Sıradan bisikletçilerde de bulabilirsiniz.

3. Ahsen Okyay

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Tesekkurler simdi inceledim walrusu guzel duruyor. Aslinda schwalbe marathon green guard bulabilsem muthis olacak. Mtb'mde green guard var binlerce km yapti daha patlamadi. Rubenayada yogunlasayim. Cok tesekkurler;)

4. burhan çetin

burhan çetin Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Rubenaları taktıktan sonra 600 km yol yaptım 1 kez patladı.Fiyatına göre kabul edilebilir.Lastik patlaması birazda şansla alakalı.Geçen ay 28 jant bisikletimin arka lastiği bir anda gümledi ve arka tekere bir şey takılıp kilitlendi.6 cm uzunluğunda bir çivi lastiğe diklemesine saplanmıştı.Böyle bir durumda Lastikler Marathon olsa da fayda etmez.Bir de katlanır bisiklet kullanırken performans amacı güdülmediğinden çok kaliteli lastiğe gerek olup olmadığı tartışılır.Yine de Rubenalar ile yokuş aşağı 50 km hıza kadar çıktım yol tutuşta veya frenlemede bir tedirginlik yaratmadı.

5. Ahsen Okyay

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Bisikletlerimizde ayni :):) yanliz benimki dahon 1. Sizinki cok guzel parliyor masallah. Benim jantlarda oksitlenme var ve bazi nikelaj parcalarinda. Suan icin cozum bulamadim. Sizin onerebileceginiz bir tavsiye var midir?
    IMG_20140921_161119.jpg IMG_20140921_161119.jpg

6. Ahsen Okyay

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    İç dış lastik buldum. üstüne üstlük jantta buldum hem çelik hem alüminyum hangisini alırsam. fiyatlarda çok makul. bisikletim klasik olduğu için çelik jant buldum henüz almadım tanesi 15 tl. lastik tanesi 17 tl düz yol lastiği tarzı hiç diş yok. iç lastikte tanesi 5 tl. iyi fiyatlar bence

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.