16 Ağustos-Yakakent bisiklet festivali...

Serhatb55

Aktif Üye
Tepki
54
Merhabalar. 16 Ağustos pazar günü şans eseri bulunduğum yakakentte ve şans eseri duyduğum anonsla bisiklet festivali gibi birşey düzenleniceğini duydum ve katıldım. Foruma üye olması muhtemel 5 kişi vardı bende tanışabilmek umuduyla resimleri koyuyorum aslında güzel gözüksede organizasyon bizim için hiçde iç açıcı değil çoluk çocuğun iki teker üstünde gidebilen herkezin katılıdığı bir organizasyondu zaten... resimlere geçelim (resimleri bir arkadaşa çektirmiştim ancak pek iyi kareler alamamış yani 1 kilometrelik kuyrukta sadece 5-10 kişi gözüküyor kusura bakmayın.

Scudo

gıdıkcak

Üye
Tepki
25
gercekten pro arkadaslar görebıldıklerım 3-4 tane

ama orda gordugum 8-9-10-15 yaş arası cocukların orda bulunması ayrı güzel

Belki ilerde SamSunu belkide ilerde Türkiyeyi Temsil ederler

Teşekkürler...

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Organizasyona katılanların yaşının ya da bisiklete ne tarz bindiğinin çok büyük ehemmiyeti olduğunu sanmıyorum. Bisiklete bilinçli bir şekilde binmeleri ya da bu eğilim olması yeterli bence... Umarım organizasyon bisiklete hizmet etmiştir. Günümüzde bisikleti aracı olarak kullanıp kendi şahsi, siyasi yada kurumsal çıkarları için kullananlar çok malesef...

Hasan Topcan

Forum Demirbaşı
Tepki
220
katılım pek yok gibi ama bunada şükür hepsine benden aferim :)

Zeki Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
623
aaa benim memleketiimm:) forumda yakakentte yapılan bir organizasyonu görmek çok hoş.fotoğraflar için teşekkürler.

tanerhosgor

Aktif Üye
Tepki
613
Bisiklet
Scott
paylaşım için teşekkürler. olumlu , en azından bisiklete olumsuz olmayan bir yaklaşım olmuş bu organizasyon. bir eldiven gördüm ama resimlerde hiç kask yok, resimlenmemiş kasklı sürücü varmıydı ?

Serhatb55

Aktif Üye
Tepki
54
Maalesef... pro. ben dahil 3-4 arkadaşı geçmiyordu... diğer herkez bisiklete oyuncak yada siparişleri daha hızlı ulaştırmak için bir araç olacak kullanan arkadaşlar. Zaten oldukça kısaydı ve oldukça başarısızdı ne bir emniyet ne başka birşey vardı.