Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

16/02/2014 Avrupa Yakası BF Pedaldaşları Anadolu Yakası BF Pedaldaşları ile buluştu

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Cycmode tarafından paylaşıldı.

1. Cycmode

Cycmode Life Behind Bars

Bisiklet:
    Pinarello
    Seviye:
    Herkese merhaba.
    Teşekkürlerimle başlamak istiyorum, Bu gün organizasyonu yapan Nevres hanıma ve katkı sağlayan katılımda bulunan Çetin bey, oktay bey, barış bey, yunus bey, ibrahim bey ve uzbay beye teşekkürlerimi sunuyorum.

[​IMG][/url][/IMG]
    Sol Baştan Sağa Doğru;İBRAHİM BEY, Cengiz BEY, Nevres HANIM, Çetin BEY, Uzbay BEY, Barış BEY ve YUNUS BEY
    OKTAY BEY SİZİ UNUTMADIK . Oktay bey turu tamamlamadığı için resimleyemedik. Kendisinden özür dileriz SAYGILAR. Resim tur sonunda çekildi
    Tur bostancı vapur iskelesinde 09:45 te bir kafede toplanmayla başladı. Avrupa yakasından gelenler için biraz daha erken ve meşakatli oldu sanırım. Yaklaşık 10:00 a kadar gelenleri bekledik ve bu arada tanışma sohbet ve sabah çaylarımızı yudumladık. Çaylar Barış Beyden sağolsun. Daha sonra toplu hareketle yaklaşık 15-20 km hızla kimse geride kalmayacak şekilde ağır tempoyla pendik yönüne doğru pedalladık. Sabah saatlerinde güneş pek yüzünü göstermedi biraz soğuktu ama fazla rüzgar yada yağış yoktu. Bisiklet üzerinde de muhabbet oldu hatta bi ara sağolsun Yunus Bey bizi Maltepe civarında topladı ;) Kartalda Oktay Beyi uğurladık ayağına sağlık sağolsun. Daha sonra toplu sürüşe Kaynarca sahil yoluna kadar aynı tempoyla devam ettik, kısa bir molanın hemen ardından geri dönüş başladı saat 12:00 de pendik marinada uzuuuun soluklu bir mola verdik. Koyu sohbet, muhabbet ve Çaylar haliyle zamanı unuttuk yaklaşık 2 saat. Toplu sürüşle geri dönüş yolu başladı. İbrahim bey ve ben yunus sahilden ayrılmak zorunda kaldım (anlayışı için herkes sağolsun). Tur şu sıralar devam ediyordur. Her şey için tekrar herkese teşekkür ederim. Sizleri tanıdığım için için mutluyum. Esenlikle kalın İYİ FORUMLAR
    [​IMG][/url][/IMG]
    Soldan sağa doğru; İbrahim Bey, Yunus Bey, Nevres Hanım, Çetin Bey, Barış Bey, Uzbay Bey ve Fotoğarafı çeken Bendeniz
    [​IMG][/url][/IMG]
    Ufak bir ara
    [​IMG][/url][/IMG]
    Bisikletlerimizde dinlenmek hakkı:alkis:
    [​IMG][/url][/IMG]
    Toplu sürüşten bir kare
    Bu arada Kartal Sahilde ATİLLA BİSİKLET TAKIMI İle karşılaştık hepsine sevgiler bizi gördüler ve selamlarını esirgemediler...:in::in::in:

2. Uzbay YELCE

Uzbay YELCE Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bende 15 dakika önce eve vardım. Tur için hepinize teşekkür ediyorum.Özellikle turu düzenleyen Nevres ablaya :) Resimler içinde teşekkür ederim Cengiz abi :)
    Hepinize tekrar tekrar teşekkür ederim.

yuonis adonis, NEVRES KME ve Cycmode bunu beğendi.
  3. İbrahim K.KAVAK

İbrahim K.KAVAK Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    katılan tüm dostlarımıza teşekkürler. yine yeni turlarda görüşmek dileğiyle

yuonis adonis, NEVRES KME ve Cycmode bunu beğendi.
  4. İsmail TARHAN

İsmail TARHAN Kıdemli Üye

Seviye:
    Ayağınıza sağlık güzel bir tur olmuş. Resimerden birinde Migros marketin önündeki tarihi kalıntı nedir acaba? Çok merak ettim...

5. İbrahim K.KAVAK

İbrahim K.KAVAK Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    bir çapa ama tarihi olarak nedir açıkçası okumadık ne olduğunu..

6. NEVRES KME

NEVRES KME Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Pedalına sağlık Uzbay. Ben de senin gibi pırıl pırıl bir genci tanımaktan çok mutlu oldum. Dersaneni aksatmadan spor ve bisiklete devam. Avrupa yakasında da turlayacağız inşallah. Tekrar görüşmek dileğiyle. Sevgiler

Pedalına sağlık Uzbay. Ben de senin gibi pırıl pırıl bir genci tanımaktan çok mutlu oldum. Dersaneni aksatmadan spor ve bisiklete devam. Avrupa yakasında da turlayacağız inşallah. Tekrar görüşmek dileğiyle. Sevgiler

Senin de ayağına sağlık. memnun olduk. Tekrar pedallayacağız önümüzde çokkk günler var.

Cycmode ve Uzbay YELCE bunu beğendi.
  7. Barıs Yazıcı

Barıs Yazıcı Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Sağol Cengiz kardeşim. Eline sağlık. :in:Tur, resimler ve paylaşımlar için tüm arkadaşlara teşekkürler. Nevres hanımada ayrıca teşekkürler hepimizi biraraya getirdi. :alkis:Başarılarının devamını diliyorum.:) Bisiklet foruma katıldığıma, bisiklet aldığıma, tekrar pedallamaya başladığıma bugün deydi doğrusu. Tekrar pedallamak dileğiyle..

8. NEVRES KME

NEVRES KME Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Barış Yazıcı ;)
    Katılımın için bizler teşekkür ederiz. Senin tanıdığıma memnun oldum. Ara gaz işe yaradı ;) Darısı diğer tura. Sen antrenmanlara devam et. Arkadaşları topla ve padalla, biliyorsunki Kocaeli ziyaretimiz varrrr :))

Cengiz Öz,

Ellerine sağlık foto lar için. Ve bizlerle birlikte pedalladığın için. Memnun oldum tekrar görüşmek dileğiyle..

Barıs Yazıcı ve Cycmode bunu beğendi.
  9. Cycmode

Cycmode Life Behind Bars

Bisiklet:
    Pinarello
    Seviye:
    Sizde sağolun Barış bey ve uzbay kardesim hep birlikte güzel bir gun geçirdik guzel bir tur oldu. Sizinde ayaklariniza saglik. Sizle ayni duyguları paylaşıyorum

Barıs Yazıcı bunu beğendi.
  10. Oktay Erkan

Oktay Erkan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Saatler sonra Küçükyalı civarında arabayla minibüs caddesinde trafikte :( beklerken Uzbay'ı gördüm uzaktan. Galiba eve dönüyordu. Yorgun ama mutluydu :) :) :)

11. Barıs Yazıcı

Barıs Yazıcı Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    İbrahim bey'le program yaparsanız Uzbay ve bana da haber verirseniz seviniriz.;)

İbrahim K.KAVAK bunu beğendi.
  12. Barıs Yazıcı

Barıs Yazıcı Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Telefonumu mesaj atmıştım

13. Cycmode

Cycmode Life Behind Bars

Bisiklet:
    Pinarello
    Seviye:
    Haber veririz sizde baris bey, O zaman vereceğimiz rahatsizliktan dolayı simdiden ozur dileriz

Barıs Yazıcı bunu beğendi.
  14. Uzbay YELCE

Uzbay YELCE Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    :D En uzun turumu bugün sizlerle yaptım. Üstüne birde dershaneye yetişmek vardı. Hızlı hızlı pedallıyordum :D

NEVRES KME bunu beğendi.
  15. NEVRES KME

NEVRES KME Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    İlk kez uzun tur yapanlar ve ilk kez grup sürüş yapanlar, herkes çok iyiydi.. :alkis:

16. yuonis adonis

yuonis adonis Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Yeni etkinlik, yeni organizasyon, yeni arkadaşlar, yeni rotalar..Oldukça keyifliydi. Pedalını paylaşan saygıdeğer arkadaşlara bi teşekkürde benden :alkis:

Sizden sonra Çetin Abi ve NeWres hanım ile beraber Fenerbahçe'ye sahilden devam ettik ki , caddebostan girişinden yine maalesef 2 bayanın "aksi laflarına" cewap wermek zorunda kaldım :)

Parkta manzaranın tadını çıkardıktan sonra, Çetin Abi'nin eskortluğu ile Rıhtım'a kadar pedalladık. İster istemez Fenerbahçe'nin de eylemine katılmış olduk

Herkes için Adalet
    Fenerbahçe için Adalet :rolleyes:

En kısa zamanda görüşmek üzere...

17. NEVRES KME

NEVRES KME Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Adonis,
    teşekkürler. Son kısmı eklediğin için.
    Bizden çok ayrı kalma ki aksi laflara denk gelme ;)
    Başından sonuna kadar bana eşlik ettiğin için sana da ayrıca teşekkür ederim....

Uzbay YELCE ve Cycmode bunu beğendi.