1500 tlye kadar şehir bisikleti

Tepki
0
İsim
M.E
Aranızda yeniyim.hem site bakımından hem genel bakımdan. Çıkabileceğim en üst rakam başlangıc icin bu. +100 liralık tekliflerin sonu olmadığını ve kafa karıştırıcı olduğunu biliyorum.o yuzden boyle net rakam verdim. Sadece bi kac gunluk netten araştırmak disinda hic bi bilgim yok bütün tavsiyelere ve görüşlere açığım.

Herkese iyi forumlar.

Scudo

Enes Dökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
770
İsim
enes dökmen
Bisiklet
Mosso
(link) sanırım bunu pazarlıkla 1500 tlye alabilirsiniz 1600 tl

suzun7

Aktif Üye
Tepki
239
İsim
Sercan Uzun
Bisiklet
Salcano
Yalnız kask,ışık,pompa,çanta vs ıvır zıvır bunları da hesaba katmak lazım.Bence sedona 410 bul düz maşa uygun fiyata,pazarlıkla,kalanını aksesuarlara ayır.Aksesuar dediğin şeyler çok tutmaz diyorsun amma lakin ki öyle olmuyor.

Tepki
0
İsim
M.E
@Orhan Akarkut
Önerdiğiniz bisiklet hoşuma gitti bundaki vitesler altustan iyimidir peki sizce?

Tepki
0
İsim
Erkin ARSLAN
Herkese selamlar.

Forum'a bugün kaydoldum. Bir konuda bilgi ve tavsiye isteyeceğim.

Çok uzun yıllar sonra tekrar bisiklet almaya karar verdim. Bir arkadaşım yaklaşık 1 ay önce Biacnhi TOURING 713 (28 Jant) aldı. Bir kez kullandı ve şimdi bisiklet almak istediğimi öğrence bana satmak istiyor. 1000 TL öngördüğü fiyat. Sizde fiyat ve özellik bakımından yeniden başlangıç için iyi bir seçenek midir?

Orhan Akarkut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.092
Bisiklet
Cannondale
@hhercules12 Altus dağ ve şehir bisikletlerinde, Claris yol ve şehir bisikletlerinde kullanılır. Aynı düzeydedirler. Ben size şehir-fitness bisikleti olan bir hibrit bisiklet önerdim. Şehir bisikletidir, asfalt kullanımına uygundur.

Orhan Akarkut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.092
Bisiklet
Cannondale
Foruma bakın, uygun ikinci el bulabilirsiniz....

Tepki
0
İsim
M.E
@Orhan Akarkut
Teşekkürler cevabınız için ben de merida marka almayı düşünüyorum kadro kalitesi açısından bir arkadaşım daha f/p ürünlerine bakmamı söyledi.kafam karışık.peki önerdiğiniz ürünü deneyimleme şansınız oldu mu?