Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

1500 tl ye şehir bisikleti 28 jant

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında FIRAT ELUZ tarafından paylaşıldı.

1. FIRAT ELUZ

FIRAT ELUZ Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar 1500 tl bütçem var. günlerdir amartisörlü 28'' jant şehir - tur bisiklet bakıyorum. herkes modeller hakkında bişiyler söylüyor kafam çok karıştı sizin önerileriniz nelerdir ?

2. Oğuzhan Kabaçalı

Oğuzhan Kabaçalı Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ben Scott kullanıyorum. Çoğu markadan daha iyi oluyorlar göreceli olarak tabii ki. 2009 model Sportster P5 kullanıyorum. Üzerinde Shimano Acera var. 1500 civarına daha üst düzey bi bisiklet bulabilirsiniz. Scott markasınıda göz önünde bulundurmakta fayda var diye düşünüyorum. :) Ayrıca eklemek istediğim bisiklet seçerken çok ama çok önemli olan bir husus var. Lütfen gidip deneyim öncelikle. Gidin yaşadığınız şehirdeki mağazalara ve diyin benim bu kadar bütçem böyle bişey istiyorum. Çıkarsınlar modellerini önünüze. Deneyin bakın edin rahat mı değil mi. Çünkü bisiklet kişide kişiye göre değişebiliyor. Sonra bisiklet üzerindeki ekipmanlar hakkında kafa yorarsınız. Türk mantığı her zaman işe yarar. Ben dokunmadığım, ellemediğim, görmediğim malı almam. :) Hayırlı alışverişler. :)

3. K.Burak

K.Burak Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Ben Giant Roam 1 kullanıyorum. Önceden hızlı gitmiyor, hantal bisiklet diyordum ama meğer sorun bendeymiş. Kondisyonu düzenleyince ısınmaya başladım bisikletime. Tavsiye edebilirim.

4. halit aksoy

halit aksoy Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Benimde almak uzere oldugum carraro sportive 227 yi tavsiye ederim hocam arka attirici deore kullandiklari malzemeler genel olarak iyi fiyatida 1300lerde geri kalan paraylada bisikletine guzel aksesuarlar alabilirsin bi bak istersen forumda kullananlar cok memnun bayramdan sonra bende ondan alacam nasipse

5. FIRAT ELUZ

FIRAT ELUZ Yeni Üye

Seviye:
    yorumlarınız için teşekkürler :) jant boyu şehir bisikletlerinde o kadar önemli mi sizce peki benım aklımda 28 jant var ama 26 olsa çok mu şey fark eder? bir de bisiklet alırkrn ağırlığı çok çok dikkat edilmesi gerekli bir husus mudur 1-2 kilo çok etkiler mi sürüşü acaba