Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

1500 tl civarında şehir içi kulanım için bisiklet tavsiyesi yardım

Konu, 'Şehir - Tur Bisikleti' kısmında Fuat Yalınız tarafından paylaşıldı.

1. Fuat Yalınız

Fuat Yalınız Yeni Üye

merhaba arkadaşlar
    şehir içinde kullanmak için bisiklet arıyorum okula gidip gelmek içinde kullancam okul ortalama 15 km falan uzaklık ilk olarak bisikletin şehir içinde hibrit yani önde amortisör olmalımı yoksa olmaması daha mı iyi olur şehir içinde konya'dayım ve oturduğum bölge ve konyanın genelinde bozuk asfalt , çukur vesaire çok önde amortisör gereklimi yoksa gereksiz boşuna ağırlık mı yapar bilemiyorum bilen arkadaşlardan yardım istiyorum bütçe 1500 tl civarında eğer deyecek bisiklet olursa 2000 tl'ye kadar çıkabilirim şehir içi akıcı kolay kullanımı olacak rahat bir bisiklet için tavsiyelerinizi bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim bu arada bisiklet tamircim mosso 771 SMV ACERA
    http://www.mossobisiklet.com/urun-detaylari.asp?id=35 linkteki mosso yu çok övdü hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim alıncak birbisiklet mi yada daha iyi tavsiyeleriniz varmı ?
    çok marka çok çeşit var karar vermek zor scott, ghost..

2. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    http://www.salcano.com/Urunler.aspx?idurun=994
    yakın seviye sayılır, seçeneklerin arasında bulunsun derim. ancak maşanın gidondan kilitlenebilmesi ile mosso rahatlık konusunda bir adım önde... tabi arada bir maşa parasından fazla fark olduğunu dikkate alırsak salcano f/p oranıyla öne geçiyor.
    bir de patlamaya dayanıklı koruma katmanına sahip continental lastikler de öne geçiren bir diğer etken salcano'yu. ister olduğu gibi kullanabilir istersen de aradaki farkla daha iyi bir maşa bile alarak kullanabilirsin salcano'yu.

3. Fuat Yalınız

Fuat Yalınız Yeni Üye

salcano hiç düşünmüyorum aklımdaki bisikletler arasında yok bana pek güvenilebilir kaliteli bir bisiklet gibi gelmiyor

4. Murat Saygin

Murat Saygin Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Lapierre cross 400 ama 2013 modele bak arka bagaji olmayan