Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

1500 liraya kadar alınabilecek iyi bir tur bisikleti

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında çağlar k arslan tarafından paylaşıldı.

1. çağlar k arslan

çağlar k arslan Üye

Adı:
    Çağlar
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    arkadaşlar mtb almaya karar vermiştim hatta kron xc250 almak üzereydim ki sonradan hatırladım ben bu bisikleti asfaltta sürmek ve ileride kondisyon yapabirisem kısa süreli bir kaç günlük turlar ya da sürdüğüm zamanlarda günlük 80-100 km sürmek için alacağım ve bu kron xc250 de dediğim gibi benim kriterlerime pek uygun değilmiş açıkcası. bisiklet beni değil ben bisikleti taşımış olacağım bunu alırsam. o yüzden bütçemi biraz artırıp biraz daha bekleyip birazcık daha kaliteli bir tur bisikleti almak istiyorum. önerilerinizi beklemekteyim.

2. Yakup ADIGÜZEL

Yakup ADIGÜZEL Kıdemli Üye

Seviye:
    Sedona 325
    Carraro Sportive 227
    Eğer bütçeyi biraz daha arttırabilirseniz;
    Merida Crossway 100
    Sedona 345

3. Turgay Yıkılmaz

Turgay Yıkılmaz Yeni Üye

Sedona 345 aldım ben. Çok memnunum. Göze hitap eden de bir alet.

4. utku yılmaz

utku yılmaz Yeni Üye

Seviye:
    Bende iki hafta önce merida crossway 40v aldım. 1.330 tl + aksesuarlar 1.600 e geldi. V fren aldım bilerek ki ilerde ege turu yapmak istiyorum, sorun çıkarılırsa müdahale edilebilsin diye. 300 km yi aşmış olmam lazım, izlenimlerim şöyle;
    oldukça seri, vitesler takır takır işliyor. Hatta başlarda kontrol ediyordum attımı diye:) Ama arkada altus vardı, farkını vererek alivio yaptırdım (10 tl çok bişi değil). amörtsör kesinlikle tavsiye ederim. Ben Ankara dayım yollar berbat ve yokuşun eğimi artmadıkça amörtisörü kapatmıyorum. Bisikletin tek sıkıntısı lastikleri Cross 40C silik bi lastik. Seri ama bir o kadarda çok kayıyor. Muhtemelen bende bunu bir süre kullanıp schwalbe ye geçerim.
    Diyeceğim o ki zaten bu miktara çıkmışsan alacağın ürünler seni üzmez. Tam olarak ihtiyacını belirleyip ona göre seçim yapmanı öneririm:)