1500 km lik yola çıkıyorum izmir-hatay

Tepki
5
herkese merhaba izmir- hatay arası bir tura çıkıyorum, cadırı nerelerde kuracağımla ilgili yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.forumda yerleşim yeinden uzakta kur diyenler var izmirdeki arkadaşlarım petrol istasyonlarının yakınında kur diyorlar.herhangi bir öneri için teşekkür.

Scudo

irfancan

Forum Demirbaşı
Tepki
659
Çadır kuracağın yerlerde aranacak özellikler;Mümkünse kamp alanlarına çadır kurmalı,suyu olmalı,tuvaleti olmalı,duşu olmalı,güvenli olmalı,bunların bulunamadığı yerlerde ise bu ihtiyaçlarını karşılayabilecek olan yerleri tercih etmelisin,petrol istasyonları veya polis karakolu veya jandarma karakolu veya muhtarlık binası veya belediye binası veya okul bahçesi ,açıkcası ihtiyaç ve güvenlik.

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Çok güzel ve unutulmaz bir gezi olacağına eminim. Bence de kampingler, jandarma karakolu yakınları, dinlenme tesisleri yakınları gibi yerlerde konakla. Hem emniyet açışından uygun olur, hem de acil bir durumda yardıma kolay ulaşırsın. Rota muhteşem, bir gün ben de aynısını yapmak isterim.

• Beğen
Tepkiler: taylan nural

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
620
Merhaba... şimdiden iyi yolculuklar diliyor ve ekliyorum, geçen yaz Türkiye Kıyıları turu yaptım.Ve dinlenme günleri hariç ergün çadırda kaldım.Detaylı bilgi isterseniz önce (link) adresine bi göz atın,Uzun yol hakkında bilgi verdigim sayfada işinize yarayacak şeyler olabilir.Ayrıca Yollar yolculuklar bölümünden Kastamonu da çektigim çadır rezaleti sizi teşvik edebilir... mutlukalın...

• Beğen
Tepki
5
10 haziran gibi çıkacam umarım bir aksilik daha yaşamam çünkü bisikletin aynakolunda sorun vardı ve 5 gündür yaptırmak için bekliyorum...kazasız sürüşler.

Tepki
5
ilgine teşekkürler.
siteye girdim ve turun çok başarılı olmuş umarım bende kazasız belasız bitirecem geçi kaza yapsamda olumsuz bir sürü olay yaşasamda 1500 km benim için başlangıç olacak ve seneye karadeniz kıyılarınıda kapsayan bir turu planlamaya bile başladım,senin rolünde var bunda.tekrar teşekkür ederim.görüşmek üzre.

:boese157:

• Beğen
Tepkiler: Feyyaz Alaçam

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Taylan Bey bende 11 Haziran gibi İzmit' ten yola çıkacağım. Bir ihtimal rastlaşma durumumuz olabilir. Bana özelden telefon numaranızı gönderebilirseniz sevinirim.

• Beğen

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Merhabalar,
Az da olsa belki işinize yarayabilir diye bir link vereyim.
(link)

Bunun dışında aklına takılan bütün soruları bizlere iletebilirsin. Yolun açık olsun...

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: sado
Tepki
5
@Baki Berk Kayalar

abi benim gidişim bir kaç gün ertelendi biskletim 16 gündür aldığım yerde halen parçalar gelmemiş diyorlar sanırım bir hafta ertelemem gerekli budurum beni çok rahatsız etti:mad: sanki parçalar avrupadan geliyor.ama yolda karşılaşırız dilerim kazasız belasız birşekilde iyi yolculuklar

Tepki
5
@Serkan Taşdelen

abi link için teşekkür ederim. sanırım şunu itiraf etmeliyim yola çıkana kadar kafamdaki şüphe ve sorunlar devam edecek. sevgiler saygılar...

Ozan Yılmaz

Forum Demirbaşı
Tepki
1.197
Selamlar.Ben de haftalardır İzmir-Hatay turu planlamaktayım.Yakında duyurusunu foruma gireceğim.Son rötuşları yapmaktayım.22 Ağustos'ta yola çıkacağım inşallah.Keşke tarihlerimiz kesişseydi:rolleyes: Turunuzun detaylarını (rota...vs) merak ediyorum.Keyifli turlar dilerim.Döndüğünüzde tecrübelerinizden faydalanmak için görüşebilmek dileğiyle...;)

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
@taylan nural

Ben zaten 11 inde İzmit' ten yola çıkacağım. İzmir' e varışım 23 Haziran' ı bulacak.

Görüşmek dileklerimle..

Berk

OzzYMKL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
ne diyelim kolay gelsin kıyıdan bizde haziran ayı içinde yada engeç temmuz başlarında izmir antalya yapmjayı planlıyoruz 2. bisikleti hazırlamakla meşgulüz ekipmanı hazırlayınca yola düşeceğiz kaldığın yerleri ihtiyaç giderebileceğimiz yerleri öğrenmek isterim senden

kasablanca

Üye
Tepki
12
eğer marmaris datçadan geçersen çubucak orman kampını tavsiye ederim geçen yaz bi gece orda kaldım gayet güzeldi kazasız ve macera dolu bir tur dileğiyle

• Beğen
Tepkiler: OzzYMKL

kayhan1907

Daimi Üye
Tepki
454
merhaba

öncelikle yolun açık olsun ama nerde çadır kuracam sorusu soruyorsan bence daha ufak ve kısa turlarla başla derim ben geçen yıl balıkesir hatay yaptım yol harika ama tur tecrüben azsa uzun ve riskli bir yol yinede kolay gelsin

Tepki
5
@AppRoacHaTe

merhaba.sanırım rotam izmir kuşadası bodrum marmaris fethiye antalya alnya mersin adana ve hatay olacak tabii bir aksilik çıkmazsa..iyi dileklerin için teşekkür ederim .bu benim ilk uzun yolculuğum ve yalnız olmak belki biraz sıkıntı getirebilir fakat şu özgürlük dürtüsü yokmu baş etmek çok zor...keyifli sürüşler.

• Beğen
Tepkiler: Ozan Yılmaz

OzzYMKL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
@kayhan1907

İç anadolu bölgesini sorarsan biliyorum ömrüm burada geçti ama ege tarafı hakkında hiçbir bilgim yok bu yüzden belki tecrübeli biriyle giderim

sami_3356

Üye
Tepki
0
Hatay'a gelirseniz birdaha dönmek istemezsiniz:) Burada çok güzel parkurlar var ve buranın insanları sizi çok güzel karşılarlar.. iyi pedallar