Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

1500-3000 arası cyclo cross bisiklet arıyorum.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ozan Güner tarafından paylaşıldı.

1. Ozan Güner

Ozan Güner Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Evet arkadaşlar başlıkta okuduğunuz üzere 1500-3000 arası cyclo cross bisiklet arıyorum aslında internetten bir çok model buldum fakat çoğu sitede fiyatı yazmıyor şuan scott un cx comp ve specialized crux elite 2600 tl lik modelleri var fiyatları aynı bunlara ek olarak cyclo cross olacak şekilde alternatif marka/model arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

2. Kadir.Celik

Kadir.Celik Forum Demirbaşı

Seviye:
  3. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    ozan aslıya müracat sirkeciye uğrayacağın aslı seni yönlendirecek ne yeşilde ve ne de kaçkarda ve deltada cyclo cross yol yok focus bayinde var göztepede orayıda sen bilmiyorsun 1000 yuroluk satıldı ellerinde şu anda 1700 yuroya var yarış gidonlu ve sayko fren bu fren v- break değil...bisiklet hafif 9.8 kilo...ct baktım oraya akşam uğradım bisiklet orda duruyor alman malı ve kadrosu sağlam almanyadan arkadaşım mustafa getirtiyor sen sen ol tayvan malı asla alma bunlar sorunlu çıkar her zaman alman malı bisiklet sağlamdır almanyadaki teknisyenler 1000 basar tayvanlı teknisyenlere onlar işlerine vakıf değil onun içindir ki burda sorunlar yaşandı 6 ay sonra yol bisikleti gıant çatladı bi arkadaşımın bu gibi durumlara düşmek istemiyorsan sen benim dediğimi dinle focus cyclo cross orda duruyor ...yeşilde salcano sayko var ama kadrolar zayıf bu kadroların uzun zaman dayanacağını zannetmiyorum mehmet ali dostum bisikletçi ve bu salcanolar hakkında fikri var sahibi ile konuştu salcano kadroların sağlam olması paranın kabarmasına sebebiyet verir demiş, adam açık açık söylüyor sağlam olmayan kadrolara en iyi kompenantları takmak cilalama yapmak demek ...senin anlayacağın sayko salcano sert etaplarda 5-6 yılda elinde kalabilir aliminyum kadro zamanla çatlayabilir adamın biri yeşile getirdi salcanoyu bakıma bıraktı sayko idi bisikleti 1 ay olmuş alalı bisiklet haşat olmuş idi biz bu scott ı bir yılda o hale getiremedik o salcanonun kadrosu ile scott 30 karbon kadro arasında kalite açısından çok büyük fark var...ayrıca focus kaliteli bisikletler