150 tl lik bisiklet

Tepki
0
slm arkadaşlar benim istediğim bisiklet hafif olması lazım ve bütçemde en fazla 150-200 lira
14 yaşındayım,metin2 hesabımı 200tl ye sattım para ordan gelio ;) 2.el de olur ama konyadan olsun..Saygılar...

Scudo
Tepki
0
arkadaşlar lütfen bu konu ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum ;) bisiklet lazım acill..;)

ÖlümüN beniM eLLerimDe.....

qüÇ ölDürme haKKında oLmaSına raqmeN,öLDürmemeNDir..

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Üzülerek söylüyorum ama belirtmiş olduğun tutara istediklerine cevap verebilecek bisikleti bulman çok zor. Geçici bir tane al desem takrar satmakta zorlanacağın için paran heba olmuş olacak. Bence biraz daha para biriktirip öyle al........

Tepki
13
Bisiklet
Salcano
açıkçası 150 liraya market bisikleti anca olur... o da hiç olmasa da olur sanırım... nispeten hafif denebilecek aletler 350 lira civarı...

no_education

Daimi Üye
Tepki
64
Umarım online oyun alışkanlığını bırakırsın... Oyunlardaki hesapların satılması felan pek iyi birşey değil bence. ve de umarım istediğin bi bisiklet bulursun.

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
(link). sahibinden. com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-segway-sehir-bisikletleri-yilmaz-amca-degisik-acilarda-ultra-bikeler-24-26/detay?keyword=bisiklet

şu ilanda belki aradığını bulursun. bisiklet alırken boyunun ölçüsüne göre kadro seçmelisin

linkteki boşlukları sil

şu linktekide işini görür kadrosunu boyamış sanırım

(link). sahibinden .com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-segway-sehir-bisikletleri-bu-kadar-ucuzunu-bulamassinz/detay?keyword=bisiklet