Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

15 yıllık bisiklette revizyona gidiyorum

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında Mustafa Sadık Gürler tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Sadık Gürler

Mustafa Sadık Gürler Yeni Üye

Seviye:
    http://imageshack.us/photo/my-images/508/dscf1468rz.jpg/

Merhabalar.
    Bisikletim bu üzerinde bianchi yazıyor ama bianchi yazısı çıkartma olabilir. Yanlış hatırlamıyorsam toplamaydı bisiklet o karanlık dönemi evden hatırlayan yok :)

11 seneye yakın olmuştu bisiklet elime geçeli ama uzun zamandır kullanmıyordum. 80 km bi turdan sonra bisiklet saldı biraz kendini dış lastikleri değiştirdim. Şimdide jantları ve frenleri değiştiricem. Çok fazla bi masrafa girmek istemiyorum. 100 lira civarında.

Sizce değer mi? Bide bagaj alma düşüncem var. Ne dersiniz? Bir fikirlerinizi almak istedim.

Teşekkür ederim.

2. diavolo

diavolo Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bianchi yazısı orijinal değil. bir de ben bu bisikletin 15 yıllık olduğunu hiç sanmıyorum. 96'da falan sadece profesyoneller bu tarz kadro yapıyolardı. kullanırken seni yormıyacak bi bisiklet alsan daha iyi olur bence. hatta kullanacağın yol asfaltsa hiç amörtisörü olmayan bisikletleri tercih edebilirsin, yada en fazla maşası amörtisörlü olsun. (tabii kendini tepelerden aşağı bırakmıyosan :D )

3. Gokalp Gokmenler

Gokalp Gokmenler Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bence o bisiklete para harcamaya deymez. Bu hali ile binebildiğin kadar bin sonrasında ise yeni bir bisiklet bakarsın.

Mustafa Sadık Gürler bunu beğendi.
  4. Mustafa Sadık Gürler

Seviye:
    ya param olmadığı için şu an param olana kadar binicem gidebildiği yere kadar sonra satabilirsem satarım üzerine biraz daha koyup düzgün bi bisiklet almaya çalışırım.

bende Gökalp Bey gibi düşünüyorum para harcamaya değmez diyorum ama. binince de ihtiyaç doğrultusunda gider oluyo. hatta ihtiyaçları abartıp bi ara bisikleti boyatmayı bile düşündüm :)

amörtisörü sabitlemeyi düşünüyorum pek bilgim yok ama oluyormuştu sanırım.

5. şans topoğraf

şans topoğraf Kıdemli Üye

Seviye:
    ben bisiklet binicem diyosan en azından 2. el suspansiyonsuz,aluminyum kadro bir bisiklet al 200-300 tl bütce yeticektir...ama o bisiklete 100 harcama :))

Mustafa Sadık Gürler bunu beğendi.
  6. Mustafa Sadık Gürler

Seviye:
    korkarım ki bu işin sonu sizin dediğinize varıcak :)

şans topoğraf bunu beğendi.