15 Temmuz pazar Sarıyer turu

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
Selam arkadaşlar,

Sizlere aksakallı dedenin selamını getirdim.

Aksakallı dede şöyle buyuruyor ;

" -Tüm İstanbul'lular bir araya gelsin ve bu pazar günü Sarıyer turu düzenlesin " diyor.

Onun bu isteğini kırmam söz konusu olamaz.
Biz Kadıköy'lüler pazar sabahı saat 8,30 da Kadıköy'deki Beşiktaş vapuru iskelesinde buluşuyoruz.
Beşiktaş'ta iskele meydanındaki Barbaros Hayrettin Paşa'nın heykelinin altında Avrupa yakasından gelen arkadaşlarla 9,15 de buluşuyoruz.
Ve hep beraber Sarıyer'e gidiyoruz.
Sabah saatleri olduğundan boğaz sahil yolu boş olacaktır, maksimum ikişerli sıra halinde pedallamamız hepimizin sağlığı açısından iyi olacaktır.
Kendi sağlığınız için kask takmanızda fayda var. :)

Başı çeken ve arkayı kollayan 2 arkadaşımızın eşliğinde
hızımız, grubun en arkasından gelen pedalşöre uyacaktır.
Neticede acelemiz yok.
Amacımız; Bisiklet sevgimizi birlikte paylaşmak.

Sewgiler

Scudo

whistler

Üye
Tepki
54
uyanabilirsem ; ) 8.30 kad1köydeki be$ikta$ iskelesi önünde görü$mek üzere.

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
benim bikemi hala bursadan getiremedim.sizlere iyi eğlenceler dilerim.

Tarık DUMAN

Daimi Üye
Tepki
251
Ahh be Tuğrul abi..
mesajı çok geç yazmışsın... bugün başka bi arkadaşla o turu yaptık ve bi kaç saat önce eve döndüm... benim evde sarıyere gidiş geliş 80 km civarı bişi yapıyo... anlayacağın biraz yorulduk ve yarın dinlenme zamanı :)
umarım bi sonraki gezide görüşmek üzere...
size iyi eğlenceler..
sevgiler..
tarık

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
@Tarık DUMAN

Tabii ki, daha yaz ayları devam ediyor, başka zaman yine birlikte pedallarız.
Aslında bende bu gün bir arkadaşla Kadıköy Kartal turu yaptık, rüzgara karşı pedallamak beni çok yordu. Belki gelen olmaz, bende kısa bir turla kurtarırım durumu :) :D :D ;)

cagatayhepsen

Aktif Üye
Tepki
29
bi aksilik çıkmassa çok gelmek isterim bundan bikaç hafta önceki organizasyona bi anlaşmazlık yüzünden gelememiştim umarım bu sarıyer gezinizde hep beraber pedallarız saygılarımla çağatay hepşen.

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
pazar gunu ayrıca bogaz yuzme yarısı da var.ona da bı goz atıverın garı;)

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
sarıyere gelince haber verinde sizi karşılayayım orman içinde piknikte olacağım.:D

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
eve şimdi girdim ve bakayım dedim birşeyler varmı sabaha diye,birde baktım turhan abi sarıyer demis bizde gelcegiz artık.5 saat sonra gorusmek uzere:)

• Beğen
Tepkiler: Alican

cagatayhepsen

Aktif Üye
Tepki
29
sabah ben ve arkadaşım barışla beşiktaş barboros meydanına gittik bi hevesle bide ne görelim çok kalabalık olmasını beklediyim gezide turhan abiden başkasıyoktu forma geç yazdığım için gelen olmadı dedi ama o bunu bildiği hallde büyükbi nezaken örneyi sergileyerek gelmiş ve bekliyordu bizde hemen oracıkta tanıştık ve yola koyulduk 3 pedalşör o meşur dürümcüye kadar gittik orada molaverip bir çay eşliğinde sohbet ettik herşey güzeldi kazasız belasız bitti en önemliside turhan abiyi tanımak oldu umarım başka organizasyon larda beraber pedallarız saygılarımla.çağatay hepşen...

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
@cagatayhepsen

Teşekkür ederim Çağatay, gerçekten sizlerle pedallamak güzeldi, sizleri tanıdığıma sevindim. Pedallama tarzını gerçekten çok beyendim. Kısa zamanda grup binişlerinin aranılan elemanı olacağına eminim. :D
En kısa zamanda yine, birlikte pedallamak dileğiyle.

Geziden 1-2 minik resimcik :p
( Resimlerin üzerine tıklayarak orijinal formatına ulaşabilirsiniz. )

Beşiktaş meydanına geldim fakat heykeli bulamadım :)
Meğer panayır kurulmuş :eek:

Barış ve ben

Barış, Çağatay Hepşen ve ben

Mehmet Çiftçi

Daimi Üye
Tepki
29
Turhan abi gene güzel pedal basmışsınız
işlerimden dolayı sizlere katılamadık
inşallah bir daha ki sefere beraber turlarız
paylaşım için teşekkürler
görüşmek üzere

cagatayhepsen

Aktif Üye
Tepki
29
abi çok sağolasın resimler ve güzel sözler için bende çok isterim gurupla beraber pedallamayı umarım bunu yaparız resimlerde güzel olmuşlar o efesler gerçi biras spor etiğine bağdaşmamış ama olsun güzeller:) hadi sağlıcakla kalın...

whistler

Üye
Tepki
54
ben bu tura geldim ama sizi yakalayamadım ;(

sabah 8:20 geçe evden cıktım, kadıköy vapurunu yakalamam imkansız oldugu için üsküdar oradan da motor ile beşiktaş yapayım dedim. yokuşlara aldırmadan üsküdara dek hızla pedalladım.

9:35 de beşiktaşda idim. barbaros hayrettin meydanına gittim, orada zaten denizcliik fuarmı ne varmış, bir tur attım çevrede bulamadım kimdeyi.

daha sonra belki rumeli hisarında kahvaltı yapmak için dururlar dedim, yolun izin verdigi ölçüde hızlı bir tempo ile rumeli hisarına gittim.

oradaki kafeleri tek tek gezdim gekl gör ki orada da bulamadım sizi : (

bende aheste bir şekilde geri döneyim dedim, zaten cafelere girip sizlereri aramak çok zaman kaybettirmiş idi.

kahvaltı yaptıktan sonra geri dönüş yoluna verdim kendimi. bu arada yol boyundaki balıkcıların maşallahı vardı. bir sürü balık tuttular, bir süre onları izledim. hatta bebekteki balıkcılardan biri beni yakalıyordu bisikletimle birlikte geçerken ;)

daha sorna beşiktaş-kadıköy oradan da etrafı yavaş tempoda gezerek eve döndüm.

aslında tek başıma da olsa tura çıkmış gibiyim ;)

gidiş şu şekilde
göztepe->üsküdar->beşiktaş->rumeli hisarı
dönüş:
rumeli hsiarı->beşiktaş->kadıköy->bostancı->göztepe

bir aksakallı dede turunu daha kaçırdım, kahrol kader!
*ellerini yumruk yapıp havaya sallar*

üzüntü ve muz kabuğu ; (

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Abicim;

Ak sakallı dede demek bu sefer sana da göründü. :) Halbuki tatildeydi ama dayanamadı demek ki. Ayağınıza sağlık diyorum. Nice mutlu turlarda sizlerle beraber olmak dileği ile...

Sevgiler

MFG(+)

cagatayhepsen

Aktif Üye
Tepki
29
@whistler

sizi birkaç dakikayla atlatmışız 09,32 civarıydı biz barboros meydanından ayrıldık kısmet:)