" 15 Şubat " Pazar......B.Ada Ekşııın (:

ramon71

Daimi Üye
Tepki
164
@kudu

Youtube haricinde, (link) adresine girip arama kısmına ilgilendiğiniz müzisyenin adını yazdığınızda onunla ilgili parçalar çıkıyor.Onların üzerine tıklayıp dinleme imkanınız oluyor.Aşağıdaki adrese tıklayınca çıkan parça da sizin sanırım...

(link) .

Scudo

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@omer_kt3

Kafanı herhangi birseye takmadan gelebilirsin. Bir çok arkadasımızda her tür malzeme oluyor. Bir sorun oldugunda bu sorunun halledilmesi cok kısa sürüyor. Herkes bu konuda yardıma hazırdır.

EE artık bu kadar yazılan çizilenden sonra gelirsin. Gelmede göreyim. :p

Kel şişman hımbıl ve öyle biri işte..:cool:

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ramo
ramo bisiklet dostum
1999 yılında şizofren adlı bir kaset
çıkardım bu kaset müzik firmasının tanıtımı yapamadığı için satamadı çünki firma küçük semayeli bir firma idi yalnız tahmin ederim bu youtube sayesinde benim kasetin satışları yükselebilir
ticari kaygısı olmayan bir bisiklet sevdalısı olarak kasetimin yada daha doğrusu
cd min 5 milyon satması beni hiç ilgilendirmiyor çünki benim para ile işim olmaz
artık içimdeki gitar çalma arzusu bitti fazla konuşmayacağım çünki öfkeliyim öfkemin nedeni bu müzik piyasasınadır etrafta iki ayaklı boyalı cilalı sanatçı küpleri var
beni açığa çıkaran sezgin olup alacağı olsun pazara adada ona sorarım
benim için bisiklet seven arkadaşlarımın beni dinlemesi benim için onurdur
hepinize teşekkür ederim
kudret kurtcebe
namı diğer bisiklet adı
robocop karbon apaçi kud kudu

placan

Daimi Üye
Tepki
168
@omer_kt3

Arkadasim al Kaskini ve Merida'ni gel sen bizimle. Yagmurdan yoldan camurdan uzaktan hic korkma. Altindaki japon harikasi seni tasiyacaktir, sen de onu. Eldiven bir tane ayarla ki ellerin bir yerden sonra acimasin. Hatta parmaksiz karda kista taktigin eldivenler varsa o bile olur.

Bekliyor olacagiz seni vapur iskelesinde.!

ercan o&o

Üye
Tepki
169
@kudu

Değerli Kudret Bey
Öncelikle amatörce gitar çalan oğlumla birlikte eserlerini Youtube'da izledim ve çok etkilendim. Sen bıraksan bile birgün müzik seni bulacaktır. Bisiklete binmenin unutulamadığı gibi...

Müzik dünyası da yayın dünyası da aynı. Ben de ilk kitabım yayınlandığında Hürriyet Gazetesi'ndeki bir eleştirmen içeriği övmüş ancak elindeki baskının ilk 20 sayfasının bomboş olduğunu söylemişti. Hemen o büyük yayınevinin matbaa müdürünü aradığımda 10.000 basımda birkaç tane fire olabileceğini söylemişti. Ama yayınevi benimle 2000 adet baskı için sözleşme yapıp telif ödemişti. Üçüncü kitabımı bir gün Beyazıt'ta korsanda gördüm, bu kitap satılıyor mu dedim abi 4-5 baskı yapmayan kitabın korsanı çıkmaz, çok iyi gidiyor dedi. Onu basan büyük yayınevi benimle 2500 kitap için sözleşme yapıp telif ödemişti. Bu böyle sürüp gitti. O yüzden seni çok iyi anlıyorum sevgili arka kaptanım.

Selamlar, sevgiler, bisiklet ve müzikle kal
Ercan

• Beğen
Tepkiler: szgn ve sports-man

esin

Üye
Tepki
72
@kudu

sevgili Kudu,
youtube'a ulaşmanın binbir türlü yolu var galiba artık ama benim bellediğim yol şu: (link) adresine gir, arama kutucuğu göreceksin; oraya youtube adresini yaz, açılan sayfada aradığın kelimeyi yazarsan istediğin video ya ulaşıyorsun. yanlız bir kötü tarafı reklam kutucukları, artık onları da sabırla kapatacaksın... buarada müzik sektörüyle alakası olmayan bisiklet dostların olarak dinlemek isteriz seni büyük bir merak ve keyifle....:)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ercan o&o
ercan bisiklet dostum
herşeyden önce kitabını okuyorum ve çok teşekkür ederim
evet müzik beni bırakmadı artık bisiklet üstünde tek başıma şehir içinde arabaları karşıma alarak yavaş giderek - mp3 dinleyerek pedal basıyorum
bir çeşit protesto evet arabalarla zıtlaşıyorum gitarım yok yalnız her an hazırda bekleyen bir arkadaşım var onunla birlikte dinleti verebiliriz arkadaş perkeyşın çalıyor gitarı elektro akustik gitar
rock festivali oluyor yazları sarıyerde bu yaz bir dinleti düşünüyoruz
konsere bisikletle gideceğim sahneyede bisikletle çıkaçağım
ilginç olur
benim için önemli olan 1999 çıkardığım kasetimdir
hala dinliyorum kendi yazdıklarımı söylüyorum
o kasette ağbimin bestesi çok tutdu (nuri kurtcebe) tek başına
müzik dünyası- yayın dünyası hepsi aynı bunların
bisikletle ölene kadar kalacağım artı mp3 lede hoşçakal
robocop

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@esin
esin bisiklet dostum
youtube girmeyi başardım fakat video açmadı
adobe flash player indirdim oda işe yaramadı benim bilgisayar 10 yıllık pentium 2 li senin anlayacağın köhne şimdi flash player işe yaramadı videoları açmıyor artı sabah bear share indirdim ondada müzikleri dinleyemedim senin bildiğin güvenilir bu eski bilgisayarı kasmıyacak müzik indirme programı varmı müzik piyasası ile ilgim, benimde yok
on beş yıl önce piyasalardan çekildim
yalnız gitarım yok on beş yıl önce bir yerlerde kaybettim onu ama bütün pedalşörler için tekrar çalarım
robocop

ramon71

Daimi Üye
Tepki
164
Kudret Bey,

Müzik piyasasının durumu vs. bir yana,akustik gitarın sesi ve şarkılarınız kulaklarımızın pasını aldı

• Beğen
Tepkiler: szgn

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Değerli Pedalsever arkadaşlar,dostlarım...

17:00 itibari ile internete bağlanma durumum olmadığından:) konumuza ilişkin sorularınız ve bilgi alışverişi için,irtibat numaramı kullanmanızı rica ederim.Hassasiyetinize teşekkürler;) ......sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

İrt: 0533 263 21 69

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@kudu

Kud, Kudu Apaçhive robocop ... Bu pazar abi ben sana yazılı olarak neler yapacagını soyleyecegım. Messengerin olsa idi bunu net uzerınden senı yonlendırmme ıle yapardık. Bu pazara abi...sabır...

En basıtınden youtube a gırmek ıcın arkadaslar yapacagınız sey ...

Antisansur.com ... buradaki zip li dosyayı ındırebılır yada .exe dosyasını tıklayarak pc ne kurabılırsınız.

Bu progamı yada dosyayı kurdugunuzda...ise pc sini her actıgınızda karsınıza bir pencere cıkacak. Bu pencereyı kaparmıyorsunuz. Simge (-) butonuna tılıyorsunuz. Sag alt koseye gıdıyor bu pencere ve siz pc siniz bır daha acana kadar da gozukmuyor.

Buradan sonra yapacagınız tek sey youtube a gırmek.

Kud, Kudu Apaçhive robocop ... sende dene eger olmuyor ise pc yaz bakalım buraya. Çözüm uretelim.

Albüm olayına gelince. Evet abininn parçası bir anda benimde gozdem oluverdi. Buyukada da bagıra bagıra soylerım sanırsam. Fakat albumun gercekten guzel. !999 yılında aklım üniversiteden yani mezun olmusum bir karış havada senın parçalarında yazdıgın ve gunumuz sıstemının lanet dunyasına girmek adına oldukca kalabalıktı. Sorun sukı o senelerde bır muzık dınleyıcısı olarak ve piyasa sanatcılarını delı takıp eder, buldugum her mp3 albumu ındırır dınlerdım. Nasıl becerıksız bır ajans ıle calıstı ısen mp3 unu bulamısım.Sanssızlık. Bugun bana gelen bır kardesıme albumu dınlettım. Rockçıdır. İptal oldu. Bu albümü abi bulacak satın alacak sana imzalatacagım. REsim var be abi. Bıktım resimlerinden. :D...

Gerisini adada laklarız yada senınle hafta içi tekrar edecegımız dragos parkurunda konusuuz.

Şuanda TTnet ten albumu dınlıyorum. Eger bunu nasıl yapacagınıda merak adıyor ıse onuda sor yazayım abi.

Senınle aynı mantıkta yasadıgım için onur duydum abi.

Birde noktalama işaretleri abi. Kullan artık. Şiir okur gıbı okuyorum mesajlarını :)

Merak ettiğim ttnet ve telif hakkı olayı..nedir durum abi ?..

Saygılar...

Kel şişman hımbıl ve oyle biri işte...:cool:

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@uzaktr
uykulu gözlerle yazıyorum
nokta virgül nerde bilmiyorum
bilo can can kardaşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
geri zekalı bir plak şirketi ile çalıştım
şimdi adını yazarsam dava açarlar bana