15 nisan -bir günde şile -202km -robocop

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Aytekin Erzan

aytekin güzergahı yazıyorum
söğütlüçeşmeden hemen sahil yoluna topukla fenerbahçe bisiklet yolunu bul
sahilden dümdüz tuzlaya kadar çok süratli gel tuzladan rauf orbay caddesinden aydınlı yolu caddesini bul sonra aydınlı caddesinden orhanlı yoluna gir hiç sapma orhanlı yolunu takip et ve otoyola geldin sabancı üniversitesine giriş sağdan orda toplanacağız 07.30 da hareket
metrobüs saatlerini öğren sonra tekrar saat ayarlaması yaparız saniyelerin önemi var metrobüs saatleri uzlaşmazsa yapılacak bir şey yok derim

Scudo

marule

Daimi Üye
Tepki
406
@kudu

kaptan son durumu yazıyorum, 6.45 de köprünün ordayım, gelenleri beklerim.

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
arkadaşlar bugün bisikleti hallettim fakat aksilik işte birden üzerime bir halsizlik ve ateş geldi hemen eve dönüp bakıma başladım bir kaç değişik tablet ilaç ve bol sıvı alıyorum vicks ile masaj da yaptırdımmı sabaha gücümü toplarım diye düşünüyorum muhtamelen sabah 04:00 da ayaktayım havada her an patlayacak gibi rüzgar acımasızca kuzeyden şiddetle esiyor zaten hiç benim peşimi bırakmaz ama yüzüme yüzüme neyse herşeye rahmen turu tamamlayabileceğimize inanıyorum belki 100% kapasitede çeviremeyebilirim ama elimden geleni yapacağım metrobüste kelek olursa ilk biraz gecikmeli olarak yola düşebilirim ilk vapurla mesela şimdi alternatifleri araştıracağım sonuç olarak tuzladaki sabancı üniversitesinin önünden 07:30 da hareket edeceğiz doğrumu kalın sağlıcakla...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
gelmeyi cok istedigim bu tura malesef katilamiycam umarim kusuruma bakmassiniz bir dahaki turda gorusmek umidiyle. herhangi sagliksal bir durum ve herhangi hava muhalefetinden kaynakli bir bahane den sebeb degildir.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Aytekin Erzan

o.k aytekin baba
07.30 start rahat yetişirsin
cepten haberleşeceğiz

tolga dostum dert etme
başka turlar olacak gene beraberiz

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evet apollo füzesinin ateşlenmesine
10 saniye var
10-9-8-7-6-5-4-3-2-1-0
aya seyahat başlamıştır
astronotlara bol şanslar

15 nisan bir günde şile 202 km
pedalşör silahşörleri rampa dövenler çetesi:10: :10: :10: :10: :10:
1- marule-rampa tarayan :000002158
2-tufan-:violent-s rampa döven
3-bilo kardaş :boese157: rampa dozeri
4-aytekin babo -çanakkale fatihi tek kişilik ordu -
rampa kaldıran
5-robocop -ölüm rampacısı :Skull-175

1. panzer tümeni
:Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175

mahşerin beş atlısı

Tufan Yuzseven

Forum Demirbaşı
Tepki
324
yarın için %30 yağış ihtimali ve ortalama 36 km süratle esen bir rüzgarımız olacak...

sabah üniversite önünde görüşmek üzere....

• Beğen
Tepkiler: sports-man

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
Bende gelcem. Bende gelcem. Ama anlamadığım sey şu!!? 07:30 haraket saati iken, bu 06:30-06:40 lar nedir?

Tabi siz simdi güzel uykunuzdasınız. Yarın için ... Ama ben ayaktayım ve kafam karısmıs, dağılmısım. Hangi köprü bu yahu...? İçmeler koprüsümü..? Ün. giderken başka bir koprümü var.?

Bir gün yoktum ortalık karısmıs tarumar olmus heryer. Burası neresi? Ben kimim? Karanlıkta ki sesi de tanımıyorum. O elindeki nedir? :p

Amanııın.. Bİsiklet kasası...:D

Yarın saat 06:15 de çıkar koprüye 06:45 e kadar gelirim. Bekleyiniz. Kime diyorum ha..ha.. ha..?

Kel şişman hımbıl ve öyle biri işte...:cool:

Akılda kalan soru ;

Acaba bu turdan sonra bu yolu bir daha denermiyim. :eek: ......:D

• Beğen

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
Yarın Şile'de olamayacağım için üzgünüm..

Bol pedallı bir gün olsun..

Tadını çıkarın..

tolga....

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
şimdi kalktım saat 03.51
iyi uyudum
bu arada gelen mesajlar olumlu
evet harekata 1 saatten fazla var düşman bizi hiç beklemiyor ani baskınla 1 panzer tümeni işi bitirecek
bilo kardaş kafan dağılmasın daha yazın bu yolu çok gideceğim bu yol antraman yolu
rüzgarın oradaki durumu hiç belli olmaz belkide korkulacak derecede olmayacaktır gazamız mübarek olsun
tekrar buraya döndüğümde tur bitmiş olacak
şimdi listedeki son durum

PEDALŞÖR SİLAHŞÖRLERİ RAMPA DÖVENLER ÇETESİ
1-marule -rampa tarayan :000002158
2-tufan rampa döven-:violent-s
3-bilo kardaş -rampa dozeri :boese157:
4-aytekin -rampa kaldıran
5-robocop -ölüm rampacısı -:Skull-175

1.panzer tümeni
herkes taretlerini yağlamış durumda bu taretler bugün rampaları taretler
mahşerin beş atlısı
:Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175

marule

Daimi Üye
Tepki
406
@uzaktr

hiç kafan karışmasın, içmelerin ordan dümdüz geldin mi 8-9 km sonra bir köprü var, o köprüden sağa dönüp 2-3 km gidince Sabanci, biz köprüde buluşalım dedik, böylece vakit kaybı olmaz. Zaten görürsün bizi.

7.30 neden hareket saati iken biz neden 6.45de buluşuyoruz, çünkü her an bir aksilik olabilir. Bir de robocop yerinde duramıyor 1 saate gelirim diyor, o tek başına beklemesin diye :)

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
dünden beri yaptığım medikal ve geleneksel iyileştirme çabalarım maalesef sonuç vermedi sabaha karşı 04:00 da uyandığımda kendimi daha kötü hissettim 05:00 da uyandığımda yine değişiklik yoktu şuan üzüntüden kahroluyorum çünkü son birkaç gündür yaptığım antremanlardan sora terli olarak rüzgarda kaldığımı hatırladım maalesef bu hatayı ben sık sık yapıyorum halen akıllanmadım
değerli arkadaşlar aşırı üzgün bir şekilde evde dinlenmeye çalışıyorum bu turda bulunamamak beni çok üzdü fakat hasta olarak katılmak ve size ayakbağı olmaktansa böylesi belkide daha hayırlısı kahrolduğum nokta çıkınıma kadar hazırlamıştım çikolatalarımı bile dün marketten alıp çantama koymuşum hayallah kısmet işte bana da bir ders daha oldu
tümene başarılar diler görevi sağ salim olarak başarıyla tamamlarsınız umarım

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
Turu ve tur ile ilgili olarak forumda takipte bulunan arkadaslara diyeceğim sudur. Rampaya doyduk ama Robocop abimiz hedefine ulasamadı. Çünkü rampalar ve yol hepimizi yedi.

Bu konuda söz Kudret abinindir. Ne derse doğrudur. Bir çok seyi kendince ifade edecektir.

Kel şişman hımbıl ve oyle biri iste...:cool:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
arkadaşlar önce mahşerin dört atlısını kutlarım
1- marule dostum rampaları taramıştır
2-tufan dostum rampaları harbiden dövmüştür
3- bilo kardaş rampaları dozer gibi ezmiştir
ben ise malesef 166 km kesilmişimdir
şimdi gerçek km rem belli oldu benim evden şile bu güzergahtan 204 km dir
bir günde 204 gidemedim bol bol dik rampalar ardı sıra geldi bütün rampaları yedim tuzlaya döndüğümüzde tren istasyonunda km rem 166 kmyi
gösteriyordu tuzladan gerçi dümdüz yol kalmıştı fakat bütün rampaları devirdiğim için tuzladan benim eve olan son 40 kmlik düz yolu gidecek takat kalmadı bende tufan arkadaşa tuzladan trene binelim dedim çok da iyi oldu
limitlerimi zorlayamazdım korkunç eylendim ucarcasına gittik
07.30 da sabancıdan topukladık ve 12.10 da şilede idik
14.10 da şileden hareket ettik saat 19.15 sabancıya ulaştık
bana toplam 166 km ye mal oldu yine gideceğim çünki bu yol çokkkkkkkkkkkkkk
güzel
yalnız dönüşte tuzladan trene binmem şart
bu grup çok zor bir turu bir günde bitirmiştir sağolun varolun
robocop
1 panzer tümeni zaferi kazanmıştır