15 Mayis Pazar Belgrad Ormani GÖlbaŞi Mangal Keyfİ.

Tepki
85
Selam arkadaşlar..
Geçen pazar annelerimizin anneler gününü kutladık ve kaldığımız yerden devam ediyoruz.
Arkadaşlarımızın geneli belgrad ormanı deyince banada yayınlamak düştü.
Anadolu yaksından gelecek arkadaşlar Kadıköydeki beşiktaş iskelesinde sabah 9 da buluşarak 9.15 vapru ile Beşiktaşa geçecekler.
Avrupa yakasında oturan arkadaşlar 9,45 de Beşiktaş iskele meydanında buluşacaklar.
Uzun zamandır görmediğimiz arkadaşlarımızıda görmek ümidi ile.
Her iki grupda saat 10 da hareketle turumuzu başlatacağız.
Çayırbaşından ister ortak istiyen kendi alışverişini yaparak devam adeceğiz.
Belgrat ormanını harmanlayıp yorulduktan ve beynimize ve ciğerlerimize oksijen depoladıktan sonra dinlenmek için mangal başı zamanı.Nevalelerimizi gövdeye indirdikten sonra ve musait biryerde çay ve kahvelerimizi yudumlayıp dönüş için demir atlarımızı hareket ettireceğiz.Yardımlaşma ön planda olacak.
Kendi güvenliğimiz için kask ve eldiven çok önemli.
Sevgilerimle,sağlıklı ve bol pedallı günler dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Onur251
Scudo

Onur251

Aktif Üye
Tepki
39
Ustam mutlaka gelmek isterrim. 8 mayıs pazar gunu adalar gezisi benim ilk gezimdi, bana tecrube oldu. Tolga abi olsun, Gorkem abla olsun, Haluk abi ile de tanışma fırsatım oldu. Forumun kalanıyla bulusup tanısmak ve tabiki beraber aktiviteler yapmak isterım. Avrupa yakası Zeytinburnu'ndan hareket ederek vaktinde buluşma noktasında olacagım listeye benım adımı yazabılırsın.. iyi forumlar

Tepki
85
@Onur251

İlgin için teşekkür ederim.
Yanlız liste yapmak gibi bir alışkanlığım yok.Temel kurallara uyan(kask ve eldiven)herkez katıla bilir.
Sevgilerimle,sağlıklı ve bol pedallı günler dilerim.

Hasan Zora

Üye
Tepki
7
selamünaleyküm ... abi kaç saatlik bir program düşünüyorsunuz. sizinle tanışmak isterim.....

Onur251

Aktif Üye
Tepki
39
Tabiki hocam guvenlik onlemlerı konusunda bır sıkıntın olmasın mutlaka o konu en onemlısı.. ilerleyen gunlerde konu gelıstıgınde daha detaylı bır acıklama yaparsın

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
@Onur251

Onur, sormak istediğin bir şey var mı ? Çünkü gördüğüm kadarıyla tüm açıklamalar ilk mesajda zaten yapılmış. Kaçta buluşulacağı , nerde buluşulacağı v.s.

Onur251

Aktif Üye
Tepki
39
Benim icin sorun yok abla sen gelecek misin?..

Birde cep telefonun varsa daha iyi irtibat kurmak ıcın 533 559 06 22

Tepki
2
Bende tura katılmak istiyorum ilk turum olacagından tecrubesizim mangal ve yemek ıcın neler getırmemız gerekır ? Onur bende cerrahpasadan gelıcem besıktasa kadar bırlıkte gıdebiliriz istersen.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
15 mayıs belgard olayını çok önceden açmıştım ama enver dostun kurtdoğmuşuna davet edilince dayanamadım kurtdoğmuşa yöneldim hepinize iyi eğlenceler dilerim...

allylic

Üye
Tepki
117
@Zorkun Özgür Öztürk
Yol üstünde bir yerden yakın bir yerden yiyecekler ve kömür vs alınır. Yanına mangalla ilgi bir şey getirmene gerek. KanatYelken abimiz mangal konusunda üstaddır.

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Bu tur dikkatimi çekti. Belgrad Ormanlarına' daha önce girmiştim. Oraları 3. köprü bahanesiyle talan etmeden bir daha görmek isterim. Yalnız ben giderken hep sahil yolundan gidip Bahçeköy'den saptık. Bir de oranın Zincirlikuyu civarı gidilen bir rotası varmış. Sizin rotanız neresi olacak?

kerem seckin

Daimi Üye
Tepki
250
ihsan abi ve mangal olduktan sonra gerisi teferruat :)
pazar günü görüşmek üzere

Tepki
85
@Kaşif

Sahilden gideceğiz sabah rahat oluyor.Dönüş için Hacıosman veya Kemerlerden maslak gibi düşünüyoruz.