15 mayıs 2010 yalova esenköy

Scudo

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
hüseyin bi dinamo buluruz arrtık sana elektrik vermek için dağ başında :) kudret abi gelmezsen olmaz zaten daha keşife çıkacağız kenan abiyede haber vermek lazım ama numarası yok inş. Görmüştür konuyu

Metehan babayı ben bugün arayacağım öğlen gibi sabah sabah rahatsız etmeyeyim :)

Barış öldürdün beni gülmekten forvet oynuyosun gol bekliyoruz senden ben defans yaparım siz meraketmeyin :)

• Beğen
Tepkiler: Barış Özkan
Tepki
2
yarı esenköylü biri olarak benim çok istediğim bir tur ve hatta siz düzenlemeseniz kesinlikle benim yapacağım bir turdu fakat ctesi katılamam,çalışıyorum :(

BF Okuru

Üye
Tepki
2
samet dostum saat 07.30 da pendikte dikilirim şimdi eskihisardan topçular artı dönüşte ordan olması cazip geliyor bir de son topçulardan feribot saat 24.00 de yetişiriz

Caner.AYDIN

Daimi Üye
Tepki
86
İsim
Caner A.
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Kudret Kurtcebe

abi sizi tanımıyor olmama rağmen gelicek olmanıza sevindim Allahdan bir mani engel çıkmaz ise cumartesi ben 3 kişi olarak geleceğim orada tanışacağız inşallah. belki bu sayı artabilirde. bu gün kendimi deniyim diye çengelköy den maslağa bisiklet ile geldim. beşiktaşya yaptiğim kahvaltı sayılmaz ise yol düşük tempoda yaklaşık 90 dakika sürdü. yolda beni sevindiren hadiseler oldu neredeyse her kavşakta arabalar durarak bana ellerinle işaret edip yol verdiler çok hoşuma gitti açıkçası korkarak çıkmıştım yola zira beşiktaş maslak arası oldukça yoğun trafiğe sahip bir istikamet :)

Caner.AYDIN

Daimi Üye
Tepki
86
İsim
Caner A.
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Barış Özkan

hehehe banada 4 numara düşmüş normalde de sağ bek oynarim zaten burdada o denk geldi iyimi :)

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Caner AYDIN

aman dostum dikkat karşı tarafın trafiği iş yerlerinin fazla olması nedeniyle yoğun bisiklet yolları hak getire şimdi tolga dostum kartepe topiğine mesaj düştü bir tek o geliyor biz pazar zirveye değil otelin oraya çıkıp döneceğiz trenle döneriz cumartesi günü ben saat 07.30 da pendiğe geleceğim ordan eskihisardan topçulara ordan ver elini esenköy yalnız süreyi kısa tutarak erken döneceğim nedeni akşama kalmadan evde olmam lazım saat 21.00 de uykuya çekilmiş olmam lazım pazar gece yarısı saat 04.00 de evden çıkarak dostumla maltepe sahilde buluşarak izmite ordan kartepe otelin oraya topuklayacağım
sizlerle olacağım dostum

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
kudret abi ben saat 07:15 de pendik ido önündeyim her ihtimale karşı belki erken gelenler olabilir kimseyi bekletmeyeyim tek olarak ;) bu arada topçulardan 7/24 feribot var feribot sorunu yok gemi 30 dakikada karşıya geçiyor ve hiç beklemiyeceğiz direk gemiye biniyoruz bisikletleri motorsikletlere sıra bekletmiyorlar ;)

Arkadaşlar kesin olarak gelecek olanlar telefon numralarını verirse ona göre zaman kaybımız olmaz

Bostancı sahil yolu dürümcülerin yan tarafı 07:00 de

Pendik ido önü 08:00 de

Gebze tren istasyonu 09:00 da

Yalova feribot iskelesinde ( pendik ve yenikapı feribot iskelesi) 10:30 da

Çınarcık 11:30 esenköy 12:30

Sucuk ekmek şelale dinlenme

Esenköyden çıkış 15:30

Yalovaya varış 17:30
Topçulara varış 18:00 gemi 30 dakika sonrası isteyen tren isteyen pedalla evlere...

çağrı kolçak

Daimi Üye
Tepki
135
@Barış Özkan

aha 10 numara ben miyim. büyük sorumluluk bunu kaldıramayabilirim:D

kudret abinin mtbsine 28 yol bisikletimle asfaltta bile yetişemicek olmam beni üzen bi durum ama gelmene sevindim tabi abi:) muhabbet yarım kalmıştı zaten sudüşende.

samet dostum saatler aynen dediğin gibi olursa tam süper olcak benim için büyük ihtimal gelebilicem:in:

• Beğen

Caner.AYDIN

Daimi Üye
Tepki
86
İsim
Caner A.
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
ben ve hakan kesin geliyoruz baba tel imi sana vermiştim belki 1 hakan daha ekleyebilirim :)

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
tamamdır caner abi eve gidince tüm sayfaları inceleyeceğim şuan şehir dışındayım telefondan takip edebiliyorum forumu

Çağrı %90 bu şekilde olacak ama aksilikler çıkabilir ben saatleri fazlasıyla yazdım 2 saatde 30 km yi rahat gideriz ben 2 saat yazdım pendik gebze arasını 1 saat yazdım topçular yalova arasınada 45 dakika dedim sen biliyosun geçen kaç dakikada geçtik yalova topçular arasını (ortalamamız 35 di gerçi ama olsun ) :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
kudret abi ben saat 07:15 de pendik ido önündeyim her ihtimale karşı belki erken gelenler olabilir kimseyi bekletmeyeyim tek olarak ;) bu arada topçulardan 7/24 feribot var feribot sorunu yok gemi 30 dakikada karşıya geçiyor ve hiç beklemiyeceğiz direk gemiye biniyoruz bisikletleri motorsikletlere sıra bekletmiyorlar

o.k samet dostum
07.00 de pendik ido önüne gelirim benim için çok uygun eskihisar -topçular dönüştede aynı yer 30 dakika şahane yahu toplam 5 ytl daha ne istiyoruz biraz daha pedal basar ,bu iş olur yalnız dediğim gibi şelaleden erken ayrılarak ben tam saat 20.00 de eve girmiş olmalıyım yıkanıp 21.30 da cumb yatağa saat 03.00 de kalkacağım 03.30 da evden çıkacağım

Ozcan SEMET

Daimi Üye
Tepki
162
@samet_özdemir

Yahu Samet bütün kasık ve sırt ağrılarıma remen sanırım getirticen beni bu tura.

Allah izin verirse bende gelmek isterim yahu içim gidiyor herkes orda.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@samet_özdemir

samet eski dostumla 1 haziranda kartepeye gideceğiz durum netleşti
artık bütün gün beraberiz tadını çıkaralım şu şelalenin

:in: :in: :in:

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
özcan abi kaçırmaman lazm artık performansda düşük zaten biliyosun ;) burak abiye haber veremedim numarası yok bende abi sen söyleyebilirmisin

Kudret abi çok güzel oldu bu haber eğer bi aksilik çıkmazsa bende gelirim o zaman ;) fetiyeye gitcez o tarihlerde olmazsa o iş geliyorum ;)

• Beğen
Tepkiler: Kemal Caner

BF Okuru

Üye
Tepki
2
metehan abiyle konuştum şimdi bi aksilik olmazsa oda gelecek haftasonu memlekete gitme durumu varmış gitmezse geliyor yalovadan alıcaz metehan abiyi

Kudret abi çok güzel oldu bu haber eğer bi aksilik çıkmazsa bende gelirim o zaman ;) fetiyeye gitcez o tarihlerde olmazsa o iş geliyorum ;)

metehansız olmaz o maskotumuz bizim onunla cehenneme giderim
1 haziran salı ya geliyor cumartesi konuyu masaya yatırırız

:in: :in: :in: :in:

burak ekemen

Aktif Üye
Tepki
64
@Ozcan SEMET

özcan yazdım ikimizide listeye :)
1. Ali ATAY
2. Samet_ÖZDEMİR
3. Arda TAŞAN ( 1 aksilik olmazsa)
4. Caner AYDIN
5. Engin YILDIZ
6. Hofsorrow
7. Semir KARABULUT
8. Nostoc Domenica
9. Ömer DEMİROK
10. Çağrı KOLÇAK
11. Barış ÖZKAN ( 1aksilik çıkmazsa)
12. Jimmy cons Korcan (1 aksişik çıkmazsa)
13. Sedat GÖKÇEK
14. Emreden
15. Darkmagic
16. kudret-geldi geldi
17. Hakan DOĞAN
18. özcan semet
19. burak ekemen