Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

15 mayıs 2010 yalova esenköy

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında samet_özdemir tarafından paylaşıldı.

1. samet_özdemir

samet_özdemir Bisikletkolik

Seviye:
    iş yoğunluğundan doğru düzgün bisiklete binemez oldum haftayada pazar günü ankaraya gidiyorum die üzülüp duruyodum yeter dedim sonunda cumartesi günü izin alıcam ne olursa olsun bi tura gidicem veya ben düzenleyeceğim dedim sonunda esenköye gitmeye karar verdim cumartesi günü çoğu kişi izinli ve gelirim diyor pazar gününüde herkez ailesiyle geçiriyor cumartesi günü sabah 08:15 pendik yalova feribotuyla veya 7:30 da pendikte buluşarak eskihisardan feribotla karşıya geçerek ordan yalova çınarcık ve esenköye gitmeyi düşünüyorum geçen gittiğimiz tur çok zevkliydi 17 bisikletli güzel bi tur oldu yol yorucu değil düz yol denilebilir yalovadan çınarcığa kadar biras rampa var sadece o kadar sonrası dere sesi ve kuş sesleri arasında sessiz sakin bir yol esenköyde şelaleye çıkıp şelalenin buz gibi sularına dalıp mangalımızıda yedikten sonra geri dönmeyi planlıyorum.

tur için masraf en fazla 30 tl 24 tl yol pendik yalova feribotuyla geçilirse 7 8 tl de yemek parası sucuk ekmek ve içecekler eskihisardan gelecekler için ise yol 5 tl gidiş geliş birde orda aldığımız sucuk falan..

evet yalova çınarcık esenköy kalmasın :)

buyrun resimler (resimler alıntıdır. kadir ayıntapın gezisinden ve internetden.)

2. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    gözlerimiz sametin organizasyonunda kalmıştı ama bir baktıkki samet bombayı patlatmış benim için yüzün eğlenin mangal yapın dostlar

3. Ali ATAY

Ali ATAY Kıdemli Üye

Seviye:
    gene güzel bir tur olacağa benzer abi müsadenle bu sefer kafaya kendimi yazayım

1.Ali ATAY
    2.samet_özdemir

ayrıca eskihisardan gitmek çok mantıklı zaten yol yapmaya gidiyoruz neden 5 katı para verelim ki bu anlayışı kıt olan ido yapılanmasına!!!
    cumartesi düzenlediğin içinde ayrıyeten teşekkür ederim şahsen benim için çok iyi oldu

Ahmet Salih Özenir bunu beğendi.
  4. samet_özdemir

Seviye:
    kudret abi keşke kartepe olmasaydı ama o turun tadıda çok başka olacak uzun yol ve 22km tırmanış ardından başarabilmenin verdiği tad abi şu işleri hafifleteyim tura çıkacaz seninle gökçe barajından yukarılara bakalım neler var neler yok o taraflarda keşir yapmak lazım :)

cumartesi olması evli olanlar için çok iyi oldu olmayanlar içinde ayrı bi gzel oldu pazar günü yorgunluk atıp pazartesi işe dinç olarak gidebilirler.

bu arada yol su düşen gibi taşlı topraklı değil esenköye kadar güzel asfalt yol yol bisikleti city bike lar bu tura gönül rahatlığıyla gelebilirler :) çağrı çağlar özcan abi :)

5. mülayim sert

mülayim sert Forum Bağımlısı

Seviye:
    samet çok isterdim gelmeyi ama cumartesi calısıyorum maalesef :rolleyes:

Ahmet Salih Özenir ve çirkin bunu beğendi.
  6. samet_özdemir

Seviye:
    1. Ali ATAY
    2. Samet_ÖZDEMİR
    3. Arda TAŞAN ( 1 aksilik olmazsa)
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.............

7. Kadir AYINTAP

Kadir AYINTAP Forum Bağımlısı

Adı:
    Kadir
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    resimleri görünce bu resimleri tanıyorum dedim :D yazıyıda okuyunca durumu kavradım :D c.tesi günü çalışmıyor olsaydım gelirdim tekrar orda yüzmek çok zevkli olurdu ... samet size iyi geziler resimleri merakla bekliyorum...
    su oldukca soğuk olduğunu belirtmek isterim yanınızda küçükte olsa kurulanmak için bir havlu bulundurun....

8. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:

samet kartepe olayı eylüle kadar devam her ay bir tane 270-160 olacak
    valla doğru söylersin bu evlilik olayı 3 .adam evli bayağı zorlanıyorlar her pazar tur için ama hanımlar haklı tabi çoluk çocuk pazarı bekliyor baba bisiklete binip gidiyor cumarteside çalışanlar oluyor herkes benim gibi değilki emekli değil
    gökçe barajından keşifi hazirana ayarlamaca yalnız gidiş dönüş topçulardan bu keşlf aynı zamanda idoyu protesto turu olur hayatta bir daha o kadar para veripte gitmem doğrusu bisiklete para alınmayan neresi varsa pedalı basar ordan giderim toplam yol parası 5 ytl gidiş dönüş daha ne olsun tren bile pahalı artık

9. samet_özdemir

Seviye:
    tamamdır abi haziranda gideriz eskihisar topçular yaparız tabi 24 lira pendikten 5 lira eskihisardan 19 liramız cebimizde onunlada yemek yeriz hemde bol kepçe :)

kadir abi başka turlarda görüşürüz artık resimlerini aldım ama inş. bi sakıncası yoktur? suyun soğukluğunu tahmin edebiliyorum çok yüksek biyerden hızlı bir şekilde iniyor o yüzden soğuk oluyor geçen hafta sudüşendeydik orasıda buz gibiydi ama tüm yorgunluğumu aldı soğuk su :)

10. Caner.AYDIN

Caner.AYDIN Kron / Corratec / Mosso

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Arkadaşlar bu organizasyon çok zorlayıcı mıdır ve en önemlisi herkese açık mıdır? İstanbul içinden gelmek istersek nasıl mümkün olur bir yerden başlamam lazım ve bu gayet mantıklı görünüyor. Biraz göbekli de olsak sanırım bu tur bana uygun gibi eğer mümkün ise bende katılmak isterim şimdiden teşekkür ederim...

11. arda taşan

arda taşan Kıdemli Üye

Seviye:
    göbek bendede bolbol var.Ama dediğin gibi bir yerden başlamak lazım.Takıl sende keyfi yeter..

Sametten bir güzel organizasyon daha...Teşekkürler Samet!

12. samet_özdemir

Seviye:
    çengelköyden gelecekseniz 2 seçenek var size sunacağım biz eskihisardan feribotla geçmeyi planlıyoruz siz haydarpaşadan trenle gebzeye gelebilirsiniz biz sizi ordan alırız. yada pendik e kadar gelip orda buluşup bizimle pedal basabilirsiniz. çengelköyden eskihisar biras zorlayabilir zorlamasa bile sabah erkenden kalkmak lazım :) tur herkeze açıktır toplam yol sadece tek yönlü gidiş için

pendikten gebze 20 km (tuzlaya kadar sahilden sonrası e5 ve yanyol kenarından. tek rampa tuzladan sonra ve sonrası iniş. )
    topçular yalova 13 km (düz yol sıfır rampa)
    yalova esenköy 33 km (çınarcığa kadar inişli çıkışlı yol 16 km 7 km si falan tırmanma çınarcıktan esenköye kadar hafif tatlı rampa eğim yok gibi herkezin çok rahat gidebileceği yol)

herkeseye herkeze uygun turlar :) ben teşekkür ederim arda katıldığın için ;)

feribot gidiş geliş 5 tl
    yemek en fazla kişi başı 10 tl sucuk ekmek artı içecek patlayana kadar :)

1. Ali ATAY
    2. Samet_ÖZDEMİR
    4. Caner AYDIN
    5.
    6.
    7.
    8.............

13. samet_özdemir

Seviye:
    1. Ali ATAY
    2. Samet_ÖZDEMİR
    4. Caner AYDIN
    5. Engin YILDIZ
    6.
    7.
    8.............

beynelmilel bunu beğendi.
  14. samet_özdemir

Seviye:
    unuturmuyum abi şelaleye girecek cesaretli tur cular lazım :) yenikapıdan gelecekseniz abi yalovada buluşuruz yine ;)

beynelmilel bunu beğendi.
  15. beynelmilel

beynelmilel Forum Bağımlısı

Seviye:
    Samet'cim Özel mesaj kutun dolmuş. Birde aslında Avrupa yakasından katılan olursa Anadolu yakasına geçer birlikte gidebiliriz.

samet_özdemir bunu beğendi.
  16. Caner.AYDIN

Caner.AYDIN Kron / Corratec / Mosso

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    tamamdır o zaman arkadaşlar ben göztepeye kadar bisikletle gelir ordan tren ile pendik veya sizinle buluşacağim herhangi bir yere gelirim orda buluşuruz pm msg atamadiğim için cep imi burdan yaziyorum şimdiden heycanlandım valla :) 0535 982 78 94 siz de bana cep yazarsanız sevinirim tşk ederim....

17. HofSorroW

HofSorroW Üye

Seviye:
    merhaba ,
    benide yazabilirsiniz ,eşim cumartesi çalışıyor,kaçamak yapiyim :D
    erdem halaçoğlu , 0505 691 34 04 .Pendik için buluşma yeri ve saati bellli mi ? görüşmek üzere .

18. Naci Arapoglu

Naci Arapoglu Yeni Üye

Seviye:
    gercekten guzel organızyasyon keske orda olsamda katılabılseydım sızlere kazasız bekasız surusler dılıyorum

19. samet_özdemir

Seviye:
    1. Ali ATAY
    2. Samet_ÖZDEMİR
    4. Caner AYDIN
    5. Engin YILDIZ
    6. Hofsorrow
    7.
    8.............

Pendikte 07:30 da buluşup eskihisara geçilecek gebzeye trenle gelenler karşılanıp eskihisara devam yalovadanda yenikapıdan gelenleri alıp yola devam

20. Ömer DEMİROK

Ömer DEMİROK Üye

Seviye:
    Bende katılmak istiyorum, yeşilköy den geleceğim, ulaşım problemini çözüp 0730 pendiğe nasıl ulaşacağımı çözmeye çalışıyorum :