15 Kasım Pazar - Anadolu Kavağı

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
Yaaaaa süper tur olmuş yaaaaaa:) Acaip özendim. Ben hem geçirdiğim ağır boğaz iltihabı nedeniyle kışın sürmekten tırstığım için, hem de iş güç vs nedeniyle katılamıyorum turlara:( Ama resimleri görmek bile yetti. Hepinizi çok özlemişim walla. Yaz aylarındaki bol kahkahalı turlar aklıma geldi:) Ekip küçük ama DAYİG'in en baba temsilcileri:) DAYİGçiliğinizi hamsilerle salatalarla göstermişsiniz yine. Görkemin taktığı maskeye, hasanın gözlüklerine bayıldım:):) Şöyle bi nisan mayıs gelse de çadır konaklamalı sümüklügöl yapsak:) Walla bisiklet tavan arasında paslandı resmen:):)

Scudo

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@Vural UZUN

Selam Vural,

Sana facebook a yazı yazdım cevaplamamışsın:) ,geçmiş olsun ama aşkolsuun beaw:rolleyes: kendine iyi bak;)

Görkem'in annesi de 1 ara rahatsızlandı konuştuk,sonraa düzeldiii:)))...Grubumuza nazarmı değdiii ne! Umarım bunlar geçicidir....sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
Vural kardeş,

Öncelikle çok büyük geçmiş olsun. Boğaz iltihbının çaresi buzlu rakıdır ihmal etmiyelim. Az rakı içince vücutta mikrop birikmesi oluyor. onalrı tez zamanda omega 3 (artık lüfer olur,başka balık olur) takviyesiyle atalım.

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Ahahahah walla boğazım iltihaplandığında ben de genelde limon suyu sıkar votkayla içerim iyi geliyor.

• Beğen
Tepkiler: Vural UZUN

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Vural UZUN

dayig in başkanı nirelere gittin yahu arka takım kaptanlığı yaptım dayig e ne güzeldi vural dostum yahu artık gel yahu diyeceğim ama
kış geldi

Hasan Bahri Toros

Forum Demirbaşı
Tepki
684
Bisiklet
Scott
@Vural UZUN

Vural bey geçmiş olsun :( Özledik sizi turlarda görmek istiyoruz Yoksa Korsanların eline geçecek DAYİG ona göre :D :D :D

• Beğen
Tepkiler: krankmili

TOYGAR YONTGAN

Forum Demirbaşı
Tepki
745
Vural dostum geçmiş olsun senin yokluğunda DAYİG resmen bölünerek çoğaldı.İnşallah önümüzdeki sezon toparlanır ve kaldığımız yerden devam ederiz