15 Kasım 2009 Mercan Göleti

Kamil Tabak

Forum Demirbaşı
Tepki
1.764
Yarın Keşanımızın Kurtuluş günü, Bilirsiniz tüm kamu veya sivil toplum örgütleri hatta belli bir kesim Halk da katılımcı olabilir. O günleri anlatan kişiler varken dinlemek önemli idi. Ben 1 kişiyi dinlemek şansına sahip oldum. Yaşanan sıkıntıları yoklukları kadın çocukları korumak için verilen savaşımı gizliden yürütülen çökertme eylemlerini vsvs şimdilerde daha bir algılıyorum. Sizde öğrendiklerinizi lütfen çocuklarınıza anlatın, mümkünse 1. elden dinletin.
Ne Mutlu TÜRKÜM diyene.
Ne mutlu bizlere ki ATATÜRK gibi bir ÖNDERİMİZ LİDERİMİZ varmış
GAZİ yada ŞEHİT olarak vatan toprağına adını kazıyan onur abidesi insanlarımızı şükranla anarken Ruhları şad olsun yattıkları yer cennet olsun diyorum, sağ olanlara ise Sağlıklı bir yaşlılık temenni ediyorum.

Keşanımızın Kurtuluş gününde de boş durmadık, işyerlerinin açık olması nedeniyle diğer arkadaşlarım katılamadı bizde sevgili kardeşim Haluk ile birlikte 35 km lik Keşan Korudağ Keşan hattını bir güzel turladık. Dediğim gibi ekip eksik olunca foto da olmadı maalesef.

Scudo

fatih alver

Forum Demirbaşı
Tepki
847
Bisiklet
Bisan
harika bir tur olmuş, çamur biraz zorlasa da keyfinizden bişey eksiltmemiş.
resimler çok güzel. lost ve keşan bisiklet kombinasyonu harika olmuş, rahman bey yaratıcılığınıza bayıldım gerçekten , ayrıca yeni bisikletiniz hayırlı olsun.

tura katılan herkesi kutluyorum, devamını bekleriz...

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
fatih71 harika bir tur olmuş, çamur biraz zorlasa da keyfinizden bişey eksiltmemiş.
resimler çok güzel. lost ve keşan bisiklet kombinasyonu harika olmuş, rahman bey yaratıcılığınıza bayıldım gerçekten, ayrıca yeni bisikletiniz hayırlı olsun.
tura katılan herkesi kutluyorum, devamını bekleriz...

Evet, çamur turu biraz zorladı ama yine de ayrı ve farklı bir keyif kattı. Turların devamı gelecektir elbet. Teşekkürler.

resim harika .olmuş..

Teşekkürler. Fotoğraf anlık bir yakalamaydı ve Rahman da Lost versiyonu olarak onu iyi işledi.

Keşanımızın Kurtuluş gününde de boş durmadık, işyerlerinin açık olması nedeniyle diğer arkadaşlarım katılamadı bizde sevgili kardeşim Haluk ile birlikte 35 km lik Keşan Korudağ Keşan hattını bir güzel turladık. Dediğim gibi ekip eksik olunca foto da olmadı maalesef.

İşlerimiz dolayısıyla bu tura katılamadık ama aklımız tura çıkan arkadaşlarımızda kalmadı değil, güzel bir havada harika bir tur çıkardılar. Onları uğurlarken en az onlar kadar heyecanlıydık.

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@İrfan Aşıroğlu

Hareket halinde olan her ekip birbirinden güzel turlara imzalar atıyor.
Hep birlikte yepyeni yerler görüp bunları paylaşıyor ve bisiklet ile soluk almanın keyfini yaşıyoruz.
Çanakkale ekibi de bize yeni yerler tanıtıyor, umalım ki kısa bir süre sonra bunları ortak soluk almalara çeviririz.

ugurcuum

Aktif Üye
Tepki
435
Keşan Bisiklet Gurubu.. Harikasınız süper keyifli bir gezi olmuş.. Çamur işe ayrı bir güzellik katmış... Fotoğraflar adeta bir sanat eseri olmuş ellerinize sağlık Hakan bey, sonbaharın bütün güzelliklerini sergilemişsiniz... Ayrıca Lost un Keşan versiyonuna bayıldım :D Teşekkürler Keşan Bisiklet Gurubu..

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@ugurcuum

Nazik ve motive edici sözleriniz için ekip adına teşekkürler.
Çamuru, doğayı, doğadan alıntıladığımız fotoğrafları burada sizlerle paylaşmak tur kadar keyifli, sağolun...