Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

15 haziranda başlayan LYS maratonu :)

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Çağdaş Ali Dilek tarafından paylaşıldı.

1. Çağdaş Ali Dilek

Çağdaş Ali Dilek Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Arkadaşlar çoğu kişinin bildiği gibi LYS sınavları 15 haziranda başlıyor ben 3 tanesine giricem.Kendi alanım sözel dolayısıyla LYS4,LYS3 sınavlarına ve ek olarak TM puanım gelsin diye girdiğim LYS1 var.Sınava girenler varmı siteden merak ettim şimdi ? (Çok fazla heyecan olmasada olması gerektiği kadar var,istediğim 340+ bir puan gelirse istediğim yerlere yetiyor.) Şimdiden sınava giren arkadaşlara başarılar...:in:

2. L_GURKAN

L_GURKAN Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Başarılar bakalım yarın matematikle randevum var.bakalım Ösym mi öpecek ben mi :)

3. toprakakalin1

toprakakalin1 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Geçmiş olsun durum nedir?

4. Çağdaş Ali Dilek

Çağdaş Ali Dilek Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    yukarıda dediğim gibi matematiğide girdim bugün,sanırım 8 net filan çıkar :D ama geometri çok şüpheli 4 salladım ama mantıklı salladım :p (millet sözelci için 8-9 net güzel derken(Milletin yalancısıyım) babamdan aptal muamelesi gördüm.Adama matematik dersi görmedim hem onlar mat 2 diyorum,olsun 50 sorudan çok az diyo :D)
    Haftaya Edebiyata giricem edebiyatta umutluyum :D bu arada babam eğer 4 yıllık istediğim üniversitelerden kazanırsam belki bisiklet konusunada el atarım diyor bütçeyi artırabilirim...

5. Çağdaş Ali Dilek

Çağdaş Ali Dilek Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    lys4'e girdim bekeldiğim seviyede geçti ne çok aşırı iyi nede kötü istediğim yer bölümler için ortalama geçti,LYS1' ise 8 civarı netim var matematikten galiba :D haftaya edebiyat var bakıcaz artık bi çaresine :D