15 Haziran Geleneksel Avrupa Yakası Turu

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
Dostlukların pekiştiği bilgilerin paylaşıldığı yeni bir etkinlikte buluşmak dileğiyle Avrupa yakası pedalşörler grubu..

Rotamız:Hipodrom önünden geçerek Bakırköy sahil yolundan,Yeşilköy sahile ulaşıp Florya dinlenme tesisleri.....

Buluşma ve toplanma yeri:Merter Burger King (Tekzen Market yanı-Zeytinburnu Metro istasyonu)

Saat :20:30

Hareket saati :21:00

Tarih : 15.06.2007 Cuma

Hava durumuna gelince parçalı bulutlu 19* civarında olacak

Gece sürüşü olacağı için tüm katılımcı arkadaşların kafa lambası,far,ışıldak,arka stop’larla birlikte ayrıca kask ve eldivenle sürüş keyfini daha güvenli hale getirmeleri için önlem almaları rica olunur.

(link)
irtibat tlf: 0535 761 40 07

• Beğen
Tepkiler: Önder Özdoğan
Scudo

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Cuma günü oralarda olucağım arkadaşlar,yine güzel bir akşam geçmesi dileği ile katılımcıları bekliyoruz..;)

ünal

Üye
Tepki
20
Herkeze Slm

Ya Bİ GeÇen Hafta Neden Kİmse Gelmedİ Sadece 3 KİŞİydİk :(
Bu Arada Nİko Abİ HoŞgeldİn BİŞe Belİrtmek İstİyorum Ya 9 Çok GeÇ Olmuyormu Abİ Ya Hareket Saatİnİ 08:30 Yapsak Nasil Olur:)

Cuma İnŞallah Orada Olucam Ufak Bİr Sorunum Var Bu Ortamda Anlatmak İstemİyorum KonuŞuruz Daha Sonra

İyİ Geceler...

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Yaa ünal gelemicem diye geçen hafta mesaj attın foruma,Okana da ulaşamadık telefonla,niko da gelemicem dedi,bize telefonla da ulaşmadın ..??
Kimseden ses çıkmadı..:eek:

ben anlamadım şimdi geçen haftaki programı nasıl yaptınız..:rolleyes:

cuma görüşürüz..

cenkgultekin

TREK MADONE SLR 7
Tepki
93
İsim
Dr. Cenk Gültekin
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
arkadaşlar bende geliyorum inşallah....

gencizmirli

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Gönül İstanbul da olup sizlere katılmayı arzuluyor.
İnşallah birgün birlikte pedal çeviririz.Sİzlere kazasız,bol eğlenceli turlar.;)

Akşam turunun da zevki bir başka oluyor.

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
olleyyy dedık dostlar,cuma akşamı tabıkı görüşüyoruz sabırsızlıkla hemde katılmak isteyen yenı arkadaşlarımızı da beklıyoruz.byyyy

ünal

Üye
Tepki
20
merhaba herkeze

ya önder abi haklısın geçtiğimiz cuma aslında ben gelemicektim ama son anda bir değişiklik yaptım. size sürpriz yapayım dedim ama olmadı:)))

Bu cuma inşallah gelicem annem biraz rahatsız onun yanında kalmam gerekebilir öyle abi oke bakalım ya yine konuşuruz olmadı
herkeze iyi geceler.

Tepki
0
arkadaşlar herkese iyi geceler cuma günüü pedallıyoruz yinneee buna çok sevindim

abdulkadir

Üye
Tepki
6
İsim
Abdulkadir D.
herkese merhabalar.arkadaşlar hemen hemen iki günde bir akşamları yeşilköye ve tesislere bisikletimle giderim cuma akşamı buluşma olanağımızın olması için cuma günü gelecek arkadaşlardan herhangi birinden telefon no alırsam tanışma ve buluşma olanağımız olacaktır...

Ulaş Apak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.636
arkadaşlar oldukça keyifli görünen bir parkurunuz var, aslında kadıköy'den atlayıp gelmek istiyorum. mesafe de sorun değil tabii, lakin turun ardından gecenin bir saati tek başına geri dönmek bayağı sıkıcı olacaktır. bu yakadan suç ortakları bulduğumda bir gece ansızın geleceğim :)

yavuz

Aktif Üye
Tepki
93
şehirdışında olmam sebebiyle ben gelemiyorum:(

umarım birdahaki hafta görüşürüz.

herkese iyi eğlenceler

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Arkadaşlar merhaba,

bugünkü işlerimin yoğunluğundan dolayı aranızda bulunamayacağım,şimdiden özür dilerim.:eek:

Herkese iyi eğlenceler..