Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

15 - 16 Ağustos Bartın Bisiklet Gezisi

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Elçin Yıldız tarafından paylaşıldı.

1. Elçin Yıldız

Elçin Yıldız Üye

Seviye:
    Merhabalar,

Bisikletli Gezginler Grubu olarak Bartın´a bir gezi düzenleyeceğiz, ayrıntılar henüz belirlenmedi, İzmir ve İstanbul´daki arkadaşlarımızla da görüştük bu gezi ile ilgili, farklı şehirlerden de katılım olmasını bekliyoruz.. Bartın´da bize yerel bir bisiklet grubu eşlik edecek, detayları ilerleyen günlerde buradan edinebileceksiniz.. Yine de öncesinde iletişim kurmak isterseniz, özel mesaj ile ya da buradan telefon ve maillerinizi bildirirseniz güzel olacaktır, sayıya göre ulaşım konaklama gibi ayrıntıları düzenleyeceğiz.. Kamp opsiyonu da olacak, çadır olayına girmek istemeyenler için ucuz yollu bir pansiyon da ayarlayacağız, ya da başka bir alternatif.. Hadi bakalım lastikleri şişirme zamanı geldi diyorsanız listeye ekleyin kendinizi biran önce.. Keyifli pedallar..

Elçin YILDIZ
    0 505 430 64 02 & 0 544 975 85 00
    yirmitemmuz@gmail.com

2. Elçin Yıldız

Elçin Yıldız Üye

Seviye:
    1 - Elçin YILDIZ

3. doktorbean

doktorbean Aktif Üye

Seviye:
    ben gelmek istiyorum yalnız tarih ve kalma şekilleri de belirlensin daha güzel olur ve daha kesin birşey söylerim.bartın ulukaya çok harika bir yermiş bunu da belirteyim belki değerlendirirsiniz.iyi çalışmalar

Elçin Yıldız bunu beğendi.
  4. Tuncer Bayık

Tuncer Bayık Kıdemli Üye

Seviye:
    Bisikletli güzergahınız nedir? Karabük ekibi olarak da (sanırım 3-5 kişi oluruz) katılım sağlayabiliriz. Karabük-Bartın-Karabük olarak. Zaten bu 20-21 de Amasraya gidip gelicez biz de 6-7 kişi.

5. OrionForEver

OrionForEver Forum Bağımlısı

Seviye:
    Cok guzel bir organizasyon bence, eger ISTANBUL'dan katılım olursa bende gelebilirim. Hareket planı sanırım Ankara'dan olcak, dogrumuyum? Farklı sehirden gelenler yoksa Bartın'amı gelsin?

Herhalde konu ile ilgili detaylar yakında belli olur:)

Cok cok guzel bir organizasyon, emegi gecen, paylasımda bulunan herkese tesekkurler

6. Elçin Yıldız

Elçin Yıldız Üye

Seviye:
    3´ü Cuma akşamı Ankara´dan yola çıkacağız, Pazar akşamı geri döneceğiz, tarihler belirli ancak kalma yeri ile ilgili organizasyon sürecimiz devam etmekte.. Çadırı olanlar isterse kumsalda kamp atabilecek şekilde bir organizasyon yapmaya çalışıyoruz, ama olmayanlar da mahrum kalsın istemiyoruz..

Ayrıntıları biraz da katılımcılar belirleyecek.. :)

7. Elçin Yıldız

Elçin Yıldız Üye

Seviye:
    Tüm rotayı belirlemeyip kesin bir ana duyuru metni hazırlayacağız, güzergahın size uygun olan kısmında elbette katılmanız bizi memnun edecektir..

8. Elçin Yıldız

Elçin Yıldız Üye

Seviye:
    Teşekkürler.. İstanbul´dan gelecek arkadaşlar var, İstanbul´daki üyemiz Göksel bu işi organize edecek, bana iletişim bilgilerinizi ulaştırdığınız takdirde kendisiyle görüşebilmeniz için ileteceğim.. Bartın´da ya da programın uygun bir kısmında buluşur, yolumuza ordan devam ederiz.. 2 gün bölgeyi dolaşacağız, 4´ünde Amasra´ya da uğrama şansımız olursa Barış Akarsu anısına düzenlenen Barış Haftası etkinliklerine katılma şansı da bulacağız.. Belki de kumsalda şarkılar söyleyeceğiz hep birlikte..

9. McMILLERR

McMILLERR Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Ben her sene Bartın Amasra 'ya giderim tabi bisikletle değil tatil amaçlı.
    Bu sefer bisikletle gezmek güzel olabilir. Bende katılabilirim. taihler ve program da uygun doğrusu.
    Ayrıca gezilebilecek güzel mekanlar ve güzargah olsun bilgilerimide paylaşabilirim.
    İnkumu Plajı, Amasra, Amasra Kalesi, Kemer, Kuş Kayası ve yol anıtları görülmeye değer. :in:

İtribat kuracağım.

10. Tuncer Bayık

Tuncer Bayık Kıdemli Üye

Seviye:

3'ü Cuma akşamı Ankara'dan otobüsle Bartın'a inildi desek, 4'ünde Amasra'ya gidilecekse nasıl 2 gün Bartın gezilecek ? Sanırım cuma akşamı ile ct kastediliyor. Ya ct akşamı veya 5'i Pazar günü sabahtan Amasra'ya çıkılsa pazar akşamı otobüsle dönüş olur. Bu programı başka türlü yerleştiremiyorum çünkü kafamda. 2,5 güne başka nasıl sığacak başka türlü ?

11. Elçin Yıldız

Elçin Yıldız Üye

Seviye:
    Harika.. Çok teşekkürler, aramızda olursan biz de daha rahat hissedeceğiz o halde..

12. Elçin Yıldız

Elçin Yıldız Üye

Seviye:
    Parça parça yazıp birleştirince anlatım bozukluğu oldu haklısınız, benim de kafam karıştı doğrusu sanırım.. Düzenler düzenlemez ekliyorum..

13. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Ben de geçenler de Bartında bulunmuştum Tr yol şampiyonası nedeniyle, gerçekten çok güzel yerler, Amasra da harika, size iyi bir gezi dilerim Elçin...

14. Elçin Yıldız

Elçin Yıldız Üye

Seviye:
    Çok teşekkürler.. :) Anımsıyorum o yarışı sanki.. Vakin bulursanız bekliyoruz muhakkak..

Hakan Yazman bunu beğendi.
  15. doktorbean

doktorbean Aktif Üye

Seviye:
    ben geliyorum elçin bir sorun çıkmazsa şayet..ulaşım,kalacak mekan,ücretler vs kapsamlı bir metin bekliyorum sizlerden:) teşekkürler şimdiden

16. emre akıncı

emre akıncı Üye

Seviye:
    gelebilecek olanlar var ama bisikletten başka bir şeyi olmayanlarda var bu konuyada bir açıklık getirirseniz

17. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Tabii, kesinlikle tekrar görmek isterim o büyüleyici yerleri, bakalım yarışlardan nefes alabilirsek inşallah :)

18. Elçin Yıldız

Elçin Yıldız Üye

Seviye:
    Grubumuzun ortak kararı olarak bu etkinliği daha fazla katılım olması ve biraz daha iyi bir ön hazırlık için 15-16 Ağustos hafta sonuna aktarmaya karar verdik, etkinliğimizin gelişimi için her türlü önerinize açığız..

19. burakb

burakb Kıdemli Üye

Seviye:
    Bir Bartın'lı olarak böyle bir organizasyon düzenlendiği için çok sevindim.
    15- 16 sı olursa bende gelebilirim belki İstanbul'dan.

Bartın-İnkumu (İnkumu'na yaklaşırken tırmanılan bir dağ vardır. fazla yokuşu yoktur) ve inkumundan 3-4 km sonra Güzelcehisar sahili (Küçüktür-kamp alanı vardır) ve ondan sonrada Mugada vardır. (Kumu ve denizi güzeldir. Pansiyon, balık v.s vardır)

Amasra Her türlü konaklama, balık v.s bulunur. ancak plaj çok küçüktür.
    Amasra'dan hemen ilerde Çakraz Plajı vardır burdada her türlü ihtiyaç bulunur.
    Amasra yokuşu çoktur ve daha uzundur.

Yok yok kesin gelicem canım çekti.. :)))

20. batuhan özşen

batuhan özşen Üye

Seviye:
    ben ve babam kesin katılcaz bizi de yazarsan seviniriz elçin abla :)