Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

14eylÜl Sali 21.30 Asker Yolculamak :)

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında furkan aydın tarafından paylaşıldı.

1. furkan aydın

furkan aydın Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar

Ümraniye bisiklet grubundan bi arkadaşımız salı günü askere yolculancakdır.
    Biz bisikletliler olarak düşünüp taşındık bu bisikletli arkadaşımız yolcu etmeye karar verdik. Tüm Ümraniye Bisiklet kullanıcılarını bekliyoruz bizim tayfa kalabalık dahada kalabalık olsun diyoruz ve sizide aramızda görmek istiyoruz.

Not: Ümraniye Kaymakamlığında 21.30da gelmek isteyenler gelsinler oraya ordan buluşup asker evine gideceğiz ordanda ataşehire kadar pedal çevireceğiz caddeden süper bir konvoy halinde.

dapoet bunu beğendi.
  2. dogan58

dogan58 Kıdemli Üye

Adı:
    Doğan
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Söz vermeyeyim ama gelebilirim.Hava şartlarına bağlı

3. baykush

baykush Aktif Üye

Seviye:
    hayırlı teskereler diliyorum Mehmetçiğimize. Hayırlısıyla gitsin, hayırlısıyla dönsün.

4. dogan58

dogan58 Kıdemli Üye

Adı:
    Doğan
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Arkadaşım bugün saat tam 21:25 ordaydım fakat kimse gelmedi..Sizin yüzünüzden Dudulludan Ümraniye ye boşu boşuna geldim.Geldiğime dair telefonumla fotoğraf bile çektim.Resimde herzaman olan mısır satıcısı var tam kapının önünde.....

Uploaded with ImageShack.us

5. furkan aydın

furkan aydın Yeni Üye

Seviye:
    biz kaymakamlığın diğer kapısında toplandık ve gittik 21.30 gibide ordan çıktık en az 35 bisiklet sadece kaymakamlıkda buluşduk diğerleri eve geldi

6. dogan58

dogan58 Kıdemli Üye

Adı:
    Doğan
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Sen bana kapı muhabbetinden bi kere bahsetmedin.Hadi öyle olsa bile sizi fark ederdim ya da insan gelir 21:30 da diğer kapılara bakardı.
    Babanla görüşdüğümde sen babana ben geç kaldım direk yol aldık dedin.Bir daha seninle bir organizasyona gelmem.

7. furkan aydın

furkan aydın Yeni Üye

Seviye:
    ben geç kaldım direk eve gittim hatta diğer arkadaşlarım dahada geç çıkmışlar sanırsam onlarda birilerini beklemişler + buluştuğumuz kapı diğeride olsa çıkış kapısı bu kapı.

8. dogan58

dogan58 Kıdemli Üye

Adı:
    Doğan
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Ben orda mısırcıya sordum Kaymakamlığın önü burası mı diye.Öylede olsa insan diğer kapılara bakar.Zaten forumda yenisin.Hata bende senin gibi yeni birini tanımadan turuna katıldım.

9. furkan aydın

furkan aydın Yeni Üye

Seviye:
    mısırcıya bide bizi sorsaydın ya ? ne zaman gittiler diye ?

Turuma katıl veya katılma o çok önemli değil ama sen hariç onlarca kişi katıldı ve eve mutsuz dönen 1 kişi dahi olmadı.

10. furkan aydın

furkan aydın Yeni Üye

Seviye:
    ayrıca dikkatini çekerim foto makinasında saat 21.58 ? bıuna ne diceksin

11. dogan58

dogan58 Kıdemli Üye

Adı:
    Doğan
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    MALESEF SİZİ 30 DK BEKLEYİNCE SAAT İLERİ ATIYOR.Ben 21:25 de ordaydım.Her şekilde isbatlarım ama artık deymez moderatör bu gereksiz başlığı silsin daha da uzatmaya gerek yok.Furkan benim oraya geldiğimi Müjdat Dede de biliyor.Daha da cevap yazma.Başlık silinsin.

12. Eren Celik

Eren Celik Kıdemli Üye

Seviye:
    Çağatay AVŞAR kardeşimiz vefat edeli neredeyse 3 ay oldu...Hiçbir gelişme yok!...Katil veya katiller elini kolunu sallayarak aramızda dolaşıyorlar...
    Bu nedenle "imza kampanyası" açıp,Forum yönetiminin veya içimizden birinin hazırlayacağı uygun bir metin ile birlikte Cumhurbaşkanı'na yollamayı düşünüyoruz.

Katılmak isteyen arkadaşlardan cevap bekliyoruz.

Not:Kişisel olarak "byyurt" rumuzlu arkadaşımız müracaat etmiş( http://www.bisikletforum.com/showthr...=65290&page=42 )
    Geçen gün yine aynı arkadaşın açtığı "ÇAĞATAY AVŞAR için sesimizi duyuralım" ( http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=71058 ) başlıklı konu içinde mesajlaşırken, "hakano" rumuzlu arkadaşımız bir metin hazırlayıp,hep birlikte yollamamızın daha etkili olabileceğini önermişti.
    Ben de moderatör arkadaşlardan birine ö.m ile durumu ilettim.Henüz bir cevap gelmedi.

--------------------------------------------------------------------------------