Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

14 Yaşımdayın Peki ya Antrenmanım?

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında Kadir Ertekin tarafından paylaşıldı.

1. Kadir Ertekin

Kadir Ertekin Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Evet fazlasıyla küçüğüm belki bu spor için..

Salcano Nova bisikletimle kolaylıkla tek nefeste Maltepe-Pendik yapabiliyorum. Hafta sonraları sahilde turluyorum geziyorum kafama göre.

Günlük en az 5-10 km gidiyorum.

Beslenmeyi ne yapmalıyım? Mümkün oldukça enerji içeceği tüketmiyorum, abur cubur yemiyorum.

Yardım eden abilere teşekkürler.

Bu arada boyum; 1.63
    Kilom: 48

Ayrıca kollarımda damarların belirginleşmesi normal mi? Bisiklet sürerken belirginleşiyor. Hoş gözükmüyor değil aslında :)

2. observer

observer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    maltepe pendik arası mesafeye baktım 3 farklı yol var biri 21 biri 36 biri 41 km acaba sen hangisinden gidiyorsun?ayrıca aynı bisiklete sahibiz senin yaşındayken bende fazla zorlanmadan 2 inç lastiklerle 30-50 km yapıyorum.ama antreman yapamamamdan ve düzensizlikten hayla +50 km yapabilmiş değilim hedefim bu yaz +100 km(tek seferde.) sana önerim bu sporu bırakmaman ve düzenli olarak yapman 18 li yaşlara gelince bir yol bisikletiyle +200 yaparsın gibi bence yaşına ve bisikletine göre iyisin.

3. Kadir Ertekin

Kadir Ertekin Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Hafta sonları yapıyorum o turu. Yanılmıyorsam "Kumcular/Kartal"'dan başlayarak ilk önce Pendik Çarşı'sına sonra orada arkadaşlarımla buluşup "Maltepe" tabelasının 3-4 km ilerisindeki Antik Tiyatro alanına kadar gidiyorum.

"Futbolu asla bırakmamalısın" diyen hocalarıma rest çekip 3-4 senedir bu sporla devam ediyorum. Pişman değilim :rolleyes:

Şunuda ekleyeyim; Akvaryum Spor Tesisleri - Antik Tiyatro arası giderim genelde.