Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

14 Temmuz Manavgat'tan Fethiye'ye Şehirlerarası Tur

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında İlker Y. tarafından paylaşıldı.

1. İlker Y.

İlker Y. Yeni Üye

Evet arkadaşlar herkese merhaba.Şu yaz aylarında işlerinden birazcık olsun uzaklaşabilen,okulları tatilde olan veya yaz okuluna kalmayan arkadaşlar hemen kendini tatile atıyor.

Ben de düşündüm ki Antalya,Manavgat'tan Akdeniz kıyısını doya doya gezerek,deniz esintileriyle birlikte Fethiye'ye gitsek nasıl olur?Aslında yanıma bir yoldaş bulabilirsem güzergah veya tarih değişebilir.Ancak baştan belirtmeliyim ki uzun süreli bir gezi olucak.Gerekirse yollarda çadırımızı kurucaz,ederlerse misafir bir misafirperverin evinde sabahlayacağız.Yanıma yoldaş olmak isteyen,aklında böyle fikirler olan birileri bana ulaşırsa çok mutlu olurum.

2. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Sizin gitmek sitediğiniz rotayı kısa bir süre önce tersinden katettim. Çok güzel bir güzergah... Yolunuz açık olsun :)

3. celikzeki

celikzeki Aktif Üye

Seviye:
    size eşlik etmek isterim detayları özelden atıyorum.

4. İlker Y.

İlker Y. Yeni Üye

@M.Ozkul Fethiye'de gezilip görülmesi gereken çok güzel yerler olduğunu düşünüyorum.Ayrıca dediğiniz gibi o güzergahta insana huzur veren gerçekten görülmesi gereken yerler var.Güzel mesajınız için teşekkür ederim başka bir etkinlikte de sizi aramızda görmek isterim. :)

@celikzeki Dostum mesajını cevapladım.En kısa zamanda yeni mesajını bekliyorum. :)

5. celikzeki

celikzeki Aktif Üye

Seviye:
    özelden telefon numaramı gönderdim ara yada mesaj at ben dönerim ilker kardeş :)

6. celikzeki

celikzeki Aktif Üye

Seviye:
    Bir terslik olmaz ise ilker kardeşimle 17-30 Temmuz arası Alanya'dan yola çıkarak ''sahil şeridinden nereye varabilirsek oraya'' rotasıyla yola çıkacağız :)
    muhtemel varış noktamız kuşadas'ı olur diye düşünüyoruz. Datça-Bodrum arası arabalı vapurla geçilir diye düşünüyorum. konaklamada ana ekipman çadır.
    Takribi mesafe 800 km detaylar oluştukça yazacağız.

7. hasan ali

hasan ali Yeni Üye

Seviye:
    22 haziranda izmirden başlayıp 30 haziranda antalya otogarda bitirdiğim bir turum var.yola iki kişi çıkmıştık fakat milasta ayrılmak zorunda kaldık.Ben turu tek başıma tamamladım.Diğer arkadaşta kaş'a kadar gelebilmiş.Rot parkur çok güzel.özellikle fethiyeden ortaca dalaman köyceğiz akyaka tarafına olan ksıım..Kazasız pedallamalar.Size tavsiyem kondusyonunuza uygun birisi ile gitmek.
    saygılar