14 Temmuz Alanya-Gazipaşa Turum

hermes1978

Üye
Tepki
62
Bisiklet
Trek
Ayağınıza Sağlık. Havanın sıcak olduğu bir dönemde güzel bir tur yapmışsınız. Paylaşım için teşekkürler.

(link)

• Beğen
Tepkiler: Cüneyt HOCAOĞLU
Scudo

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
@hermes1978

Aslında turu tam bu sıralar yapmak lazım ama ne yazık ki senelik izin o zamandı. Yinede güzeldi.

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
@leicam9

Köprücük kemiğinde ufak bir çatlak oldu. 15-20 gün bisikletten uzağım.

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
@ihsangencer
1989'dan beri Alanya'ya gelir gideriz, Babamlarda 1993'ten beri Alanya'da oturuyorlar fakat Gazipaşa tarafına hiç gitmemiştim. 2012'de gittiğimde yeni yapılan dağ yolu tarafından gittim tabiki bayağı zorlandım gidiş o kadar problem olmadı. Gidişte ki tek sorunum arka lastik ti. Küçük bir patlak ama hava bas bin hava bas bin uğraştırdı. Gazipaşa da ilk iş lastiği tamir etmek oldu. Dönüşü de yine havalimanı tarafından geldiğim yoldan yaptım. Bu sefer öğlen sıcağına kaldığım için tepede kavun karpuz satan bir arkadaş vardı. Onunu yanında 2-3 saat oturdum, hava korkunç sıcaktı. Geçen sene Ankara-Alanya turu yaptım, oda güzeldi. Bu sene 1 Mayısta Sinop'a gittim oradan Sinop-Kastamonu-Çankırı-Kırıkkale-Konya-Anamur ve ordan Alanya yapacaktım. Mayıs başındaki Yurdumuzdaki o sağnak yağmurlardan nasibimizi aldık, Sinoptan çıktım, Boyabattan sonra devam edemedim, yağmur yağmur Ankara'ya geri döndüm. Neyse o rotayı hafızaya yazdım, sonbaharmı olur, hayırlısıyla önümüzdeki yıl mı olur bilemiyorum. Birşekilde tamamlayacağım.Alanya ya geldiğimde görüşürüz inşallah.