" 14 Haziran " Yalova...Termal Sudüşen Şelalesi Ekşııın (:

Burak Coskun

Forum Demirbaşı
Tepki
861
selam millet yazdıklarınızı geç okudum..
açıkçası ben şelaleye girip çığlığıda basarım..ama girerim herhalde soğuk moğuk artık :) bence size o kadar sıcağı yiyince pek inatçı olmayacaksınız girmek için :D coss diye çıkıcak sesleri şimdiden duyabiliyorum :D

• Beğen
Tepkiler: sports-man
Scudo

Ozkan Aydin

Daimi Üye
Tepki
218
avrupa yakası yenikapıdan gelecek olan kimse var mı acaba kaptan? Hafta sonu yağışlı diyorlar ama yağmaz inşallah ve güzel bir gezi olur temennim.Bir de : mtb mi uygun olur yoksa düz lastik citybike mı ? cevaplarsanız şimdiden teşekkür ederim .BOL PEDALLI GÜNLER VE GECELER.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ozkan_aydın

dostum mert cevaplayamaz ben cevaplayayım evet var saat 09.15 de feribot var yenikapıdan yalovaya yaz yağmurundan bir şey olmaz mtb çok uygun
robocop
pedal sesi eski arka takım kaptanı

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
@ozkan_aydın

Özkan merhaba,
Uğur ve ben Ataköy'den çıkıp Yenikapı'dan bineceğiz. Bize katıl istersen. saat 09.15'te var feribot. Önceki iletilere bakarsan orada detaylar da mevcut:)

• Beğen
Tepkiler: Ozkan Aydin

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@neverhood

hay yaşşaaaaaaa Burakcım;) işteeee bu beaa:D

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
@kudu

çavuş şimdi anlamadım sen ve mert kaptan aynı yeremi gidiyosunuz bizii bırakmayın buralardaaaaaaaaaaaaa........

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Değerli Pedalsever arkadaşlarım,dostlar...

Buluşma Saatlerimiz ve diğer ayrıntılara,karmaşa ve sorun yaratmaması açısından dikkat etmeniz ve ÖNEMLE belirtilir.

Bostancı : 07:20 - Kartal : 07:45 Yenikapı : 08:45

Not: Kartal'dan binecek olanların,yer sorunu yaşamamaları açısından 08:15 Pendik Feribotunu tercih etmeleri ÖNERİLİR.Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyete teşekkürler;) .....sevgilerrr

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Aytekin Erzan

hocam
sen 09.15 de bin feribota derim saat 10 .25 de seni karşılarız yalovada erikliye gideceğiz bizim kadro 10 kişiden fazla olmaz bizim kuralımız böyle tabi istersen gelirsin dostum

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Kartaldan binecektim,Garanti olsun 07:50 pendikdeyim:) Yolculuğa pendikden başlıyacaklarla buluşmak isterim...

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@reha genç

dostum darub pedalşörleri saat 09.00 da orda olacaklar ve 09.30 feribotu ile geçecekler
hasan dostumuz karşıdan geleceği için o saatte biniyoruz erken gidersen yalovada yenikapıdan gelenleri saat 10.25 e kadar beklersin dostum

CEM ATEŞ

Forum Demirbaşı
Tepki
938
Bende 7de bostancıdayım. Kaptan haberleşelim benim evin oradan geçiceksin beraber pedallarız Bostancıya Sana uyarsa.

• Beğen

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Yalova'dan tahmini çıkış saatimiz 11:00 gibidir.40-50 faktör yağlarınızı yanınızda bulundurmanız doğru olacaktır.Bilginize sunulur;) ...sevgilerrr

Ozkan Aydin

Daimi Üye
Tepki
218
selam. ben avcilardan veya cevizlibağ dan yola cıkıcam cuma akşamı belli olur.mert kaptan 8.45 deniz otobüsü yazmış herhalde ama 9.15 feribot varsa bende sizinle feribotda olurum arkadaşlar.avcılardan gelirsem herhalde sahil yolunda size ulaşabilirim.Herkese iyi bir gezi olması dileğiyle. :cool:

Tepki
140
Selam,
Eğer son dakika bir aksilik olmazsa ben de katılabiliyorum. Sabah Pendik'ten geçerim.
Görüşmek dileğiyle,

Selçuk

Burak Coskun

Forum Demirbaşı
Tepki
861
kadıköyy,,bostancıı,,pendik,tuzlaaa
sudüşen yolcusu kalmasınn...:boese157: :boese157: :boese157: