14 ağustos sudüşene şelaye gidiyoruz...

Scudo

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Eren Boz

özkan baba uçsa ne olacak.edirneye giderken 50 km arkamda yetişmeye çalışıyordu. :p hatta ben ara ara geriye doğru 20-30 km basıp yanına gidip saati sorarak tekrar devam edip arayı açıyordum. :D :D heheeeeyyyyt.. ne sandın be :p :D :D :D

Ozkan Aydin

Daimi Üye
Tepki
218
@enver avcı

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

:Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175

Teşekkür ederim sayın Enver Avcı beni paspas yaptın, herkes spd lerini siler geçer artık. Yalnız bu işler yazıldığı kadar kolay değil tur güzergahı uzun olsun ki bana daha çok fark atarsın ben bitirincede sen yemeğini falan bitirmiş üstüne meyveli maden suyu içiyor olursun inşallah

• Beğen
Tepkiler: enver avcı

Ozkan Aydin

Daimi Üye
Tepki
218
Arkadaşlar tur başlamadan öncede son mesajı ben atmıştım şimdide son teşekkür mesajı benden olacak galiba : (NETİCE olayı !!!! )

İnsanoğlunun fazla elinin değmediği ,tamamen doğanın kendi kendisini şekillendirdiği yüksekten hızla akan suyun oluşturduğu küçük birikim göletindeki suyun renginin bile ağaçların yeşili şeklinde görüldüğü harika bir tabiat parçasıydı SUDÜŞEN .

Şehir hayatının stresini atmak için sınırlı zamanları değerlendirmek isteyen doğayı ve bisikleti seven katılımcı arkadaşlarlarımla buluşmaya giderken yola çıktığımda herkesin güzel bir gün geçirmesini bir problem yaşamamayı dilemiştim sanırım öylede oldu.
Böyle olmasında en büyük etken tura katılan pırıl pırıl,saygılı -sevgi ve hoşgörü dolu yüreklere sahip olan ve tüm doğallıklarını ortaya koyan genç arkadaşlarımın gayretleridir.

Bu turda bizleri bir araya getiren Enver kardeşime,tur boyunca neşesi hiç eksik olmayan EREN 'e ne söylesem bilmiyorum...... teşekkür..........++++
büyük ihtimalle bisikletten hiç inmiyodur kendisi: biyonik adam BİROL ÇAKIR'a Doğallığından gelen arka takım kaptanlığıyla bana fazla yapılacak iş bırakmayan REYHAN'A (Andy ile Frank'a selam) minnet borcu....

Bir uyaroğlu daha vardı Engin Güner,Yalova'dan bize katılan Şükrü Yıldırım .Maltepeden katılan kardeşim GÖKSU GÜLER ÖZGÜVENİ SAĞLAM YALOVALI LAZ arkadaş.Samet Kuş ,Finansbank Topkapı Şubesi
Üvezpınar'ın en dik rampasında son 10 metreye kadar büyük gayret gösteren NEVRA HANIM.(Rampanın ortalarınada doğru biraz rahatlamak için ZİK ZAK yapsaydınız olay tamam dı )
BARIŞ TAŞKIRAN: Demek Sudüşen'e bisikletle çıktığımı ve oraya corratec formayla geldiğimi görmeseydiniz oraya SÖRF yapmaya geldiğimi zannedecektiniz...Garipçe'ye göre performans giderek artıyor aynen devam
Topikde okuyunca Nevra hanım alyen takımlarını ve tamir malzemesi aldığını ben bir tek iç lastik aldım pompa bile getirmedim .İlk yardım malzemesi bile getirmiştiniz yanınızda sağolsun Zuhal de . Krankda neşeli günündeydi rampalarda hiç isyan etmedi hayret.