Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

14-15 Haziran Silivri- Çatalca - Yalıköy- Danamandıra- Kahramandere turundan kalanlar

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Emrah GÜLEZ tarafından paylaşıldı.

1. Emrah GÜLEZ

Emrah GÜLEZ Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    İyi günler arkadaşlar
    14-15 Haziran dedik Barco tekstilin etkinliğine uğrayalım dedik gruptaki arkadaşlar etkinlği İzzettin köyde olacağını söylemişti. Bizde Silbis grubundan 4 kişi gideriz demiştik. Cumartesi sabahı saat 08:00 da Silivri den 3 kişi daha o tarafta turu varmış onlarda kahvaltılarını yaptı hep beraber Silivri - Kavaklı - Ortaköy - Çatalca ya doğru yola koyulduk.

Güzergah

Kavak köyünden bir kaç fotoğraf

Yolda arkadaşlarla birlikte Çatalca da nefeslendik ayranımızı içtik grup ikiye ayrıldı bir kısım Danamandıra yoluna diğer kısım İzzettin köyüne
    İzzettin köyüne vardık Zafer abi aradı arkadaşını etkinlik için arkadaşı bir kaç kişi gönderip alacağını söylemişti bizde köy kahvesinde çaylarımızı yudumlamaya başladık
    Yaklaşık yarım saat bekledik benim arkadaşlar geldi Cihan Soyugazi ve Hüseyin Epik neyse biz fazla beklemedik diğer arkadaşlar oradan Exuma etkinliğine katıldı
    Biz üç pedalşör Yalıköy yolunu tuttuk

Güzergah

Ben telefonu heybeye koyduğum için fazla fotoğraf çekemedim. Yalıköy e giderken yağmur başladı bir taraftan şimşek ama biz yolumuza devam ettik
    Güzergah üzerinde özellikle Akalan köyünü görmelisiniz manzarası çok güzel.
    Akşam üzeri Yalıköye vardık.

Cihan Soyugazi

Köy kahvesinde çayımızı içtik. Çaylar 50 kuruş
    Sakın kasaplardan et alayım demeyin 11 liralık kanatın kilosuna 15 lira çekiyorlar yabancıyız diye bizde marketten alıyoruz sucuğumuzu filan alışverişi yaptığımız gibi sahile attık kendimizi
    30 dakika filan yüzdükten sonra çadır için yerlerimiz ayarladık. Mangal yanımızda olmadığı için yanımızdaki kişilerden istedik mangal kömürüne kadar verdiler sağolsunlar
    Sabah oldu bizimkiler yine denizde ben biraz geç kalktım
    Mangalı hazırladık

Kahvaltıyı yaptığımız gibi toparlandık arkadaşlarla Karacaköyden sonra yollarımız ayrıldı benim güzergahım

Karacaköy' e kadar geliyoruz ve ayrılıyoruz arkadaşlarıma teşekkür ediyorum eşlik ettiği için tekrardan.

Danamandıra - Küçük Kılıçlı arası fotoğraflar

yol arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim onlar sayesinde çok güzel bir haftasonu hikayemiz oldu.

Facebook adresim https://www.facebook.com/emrah.gulez.1

2. Mehmet Serpi

Mehmet Serpi Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Çok güzel bir tur olmuş emeklerinize sağlık.

Emrah GÜLEZ bunu beğendi.
  3. suatgecer

suatgecer Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    her yaz mutlaka yalıköyde denize girerim ama bisikletle gitmeye cesaret edemedim bir türlü :) ayağınıza sağlık güzel tur güzel yer...

Emrah GÜLEZ bunu beğendi.